Dodaj do ulubionych

Odtwarzacz CD mp3 z dużym wyświetlaczem

12.02.19, 10:23
Witam wszystkich smile
Mam taki oto problem: jakiś czas temu sprowadziła się do nas ciocia, w dość podeszłym wieku, bo już po osiemdziesiątce. Ciocia zawsze uwielbiała czytać, ale z oczywistych względów oczy szybko jej się już teraz meczą i nie może cieszyć się tą rozrywką w zadowalającym zakresie. Wymyśliliśmy więc, że sprezentujemy cioci odtwarzacz CD z funkcją odczytywania mp3 (najlepiej także z wejściem USB, abym mogła dostarczać cioci nowinki), do odsłuchiwania audiobooków i słuchowisk. Jest ich na rynku teraz co nie miara, można wynaleźć prawdziwe perełki. Jakby sprzęt taki miał radio, to też by nie zaszkodziło. Zależy mi jednak, aby miał czytelny i duży wyświetlacz, i był jak najbardziej przyjazny dla mało zaawansowanego użytkownika.
Zastanawiałam się także nad podłączeniem do telewizora, który ma w pokoju, odtwarzacza dvd z wymaganymi funkcjami, ale obawiam się skomplikowanego interfejsu. No i radia wtedy też nie będzie.
I nie wiem jak jest w wypadku odsłuchiwania rozdziałów książek: chciałabym, aby sprzęt pamiętał ostatnio odtwarzana ścieżkę, żeby nie trzeba było zapamiętywać np. numeru rozdziału i przewijać. Ale to już może zbyt wygórowane żądanie.
Czy ktoś mógłby mi coś polecić? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki smile

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka