Dodaj do ulubionych

O.N.A........

IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.05.02, 08:46
Hey! Co sądziecie o zespole O.N.A?
Podobają się Wam piosenki tego zespołu?
Która płyta według Was jest najlepsza?

Jeżeli chcecie, to możecie do mnie również napisać na maila:
monia_mo@poczta.onet.pl
www.modlishka.vel.pl
Obserwuj wątek
      • clio4 Re: ŻE.NA.DA. 13.07.02, 18:57
        O.N.A. to jedyna polska kapela, ktorej slucham!!! Aga ma naprawde swietny glos,
        pisze genialne-mroczne teksty, a chlopaki rewelacyjnie graja! Poza tym czlonkowie
        tej kapeli sa niesamowitymi ludzmi-rozmawialam z Nimi juz sporo razy i za kazdym
        razem jestem pod duzym wrazeniem!!! Moja ulubio.n.a. plyta-T.R.I.P.-bo od niej
        zaczelam sluchac...-wiec jest taki sentyment! MROK jest swietny! No i BZZZZZ...
        jest tu mnostwo totalnie zajebistych songow-choc malo znanych! Kazda plyta ma w
        sobie to COS, co sprawia ze nie mozna obok NICH przejsc obojetnie!!!
        • jasiek666 Re: O.N.A. mistrzem jest!!! 16.07.02, 09:20
          clio4 napisała:

> a Ty czego sluchasz-kolego Jasku??? Moze swoja mierna wypowiedz jakos
          > zargumentujesz!?!
          > POZDROWIONKA DLA FANOW O.N.A!

Słucham muzyki mniej wiecej tak samo miernej jak moja wypowiedź.
          A argumentować mi sie nie chce bo jest cholernie gorąco i straszliwie mnie to
          rozleniwia.
    • vulture Re: O.N.A........ 16.07.02, 01:49
      Ponieważ jest aktualnie jakieś 956234057896 bardzo do siebie podobnych wątków o
      O.N.A., nie będę się wysilał.
      Nie wiem, jak to jest rozwiązane w nośnikach CD, ale moimi ulubionymi utworami
      na kasetach O.N.A. były rozbiegówki - tam wszystko brzmiało tak, jak w wypadku
      tego zespołu brzmieć powinno.
      • teddy4 Gratuluję! 16.07.02, 09:34
        Kol. Clio4 czy jak tam się naprawdę nazywasz - chciałbym Ci z całego serca
        pogratulować skutecznego obrzydzenia mnie i jeszcze paru innym osobom zespołu
        ONA i zwłaszcza jego wokalistki.
        Niestety od tej pory nie kupię już żadnej płyty Twojego ulubionego zespołu.
        Myślę, że wcale to Grześka i Waldka nie ucieszy...

PS.
        A tak w ogóle to KOMBI było sto razy lepsze. Przynajmniej było się z czego
        śmiać.
        • vulture Re: Gratuluję! 16.07.02, 10:12
          Jak możesz! Buuuuuuuuuuuuuu!
          Aga jest wspaniała! O.N.A. jest wspaniałe! Mają wspaniałą muzykę! Mają
          wspaniałych muzyków! Mają wspaniałe Fryderyki! Mają wspaniałe teksty! Ich
          teksty mają wspaniały przekaz! Ich teledyski są wspaniałe! Są tak wspaniale
          naturalni! Oni są najlepsi, a kto się nie zgadza, ten jest głupi! Aga jest
          wspaniała! Aga kochamy cię!

P.S. Kombi też było wspaniałe!
          • Gość: kckm mój boże... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.02, 15:56
            Prymitywizm tej kobiety osiagnął swe apogeum juz daaawno, więc niczym haniebnym
            juz zaskoczyc nie może, no chyba że pójdzie w slady Borysewicza z bodajże 1985
            roku. Do tego jej obecny image jest absolutnie FATALNY - plastikowa laleczka z
            napisem "Don't Touch!".
            Poza tym myslę, że z tą emisją głosu wytrwa jeszcze rok, dwa. Potem moga być
            kłopoty jakie miał Jary.
            A poza tym nie lubie ludzi kreujacych sie na kogos kim nie są - po prostu
            przerost formy nad treścią. I tyle. Żal lat 80-ych i spiewających wtedy pań.
            Pani A.CH. mogłaby się jeszcze trochę od niejednej nauczyć.
          • Gość: kckm mój boże... IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.02, 16:00
            Prymitywizm tej kobiety osiagnął swe apogeum juz daaawno, więc niczym haniebnym
            juz zaskoczyc nie może, no chyba że pójdzie w slady Borysewicza z bodajże 1985
            roku. Do tego jej obecny image jest absolutnie FATALNY - plastikowa laleczka z
            napisem "Don't Touch!".
            Poza tym myslę, że z tą emisją głosu wytrwa jeszcze rok, dwa. Potem moga być
            kłopoty jakie miał Jary.
            A poza tym nie lubie ludzi kreujacych sie na kogos kim nie są - po prostu
            przerost formy nad treścią. I tyle. Żal lat 80-ych i spiewających wtedy pań.
            Pani A.CH. mogłaby się jeszcze trochę od niejednej nauczyć.
        • clio4 Re: teddy4 16.07.02, 22:52
          Nie moglam odpisac wczesniej, gdyz - z powodu konserwacji systemu- nie mialam
          dostepu do Internetu!

Skoro juz przeszlismy na "Ty"-sam to zapoczatkowales-to pozwolisz, ze bede sie
          do Ciebie zwracala po imieniu!
          Kolego teddy4 nie wiem o co sie tak rzucasz?!? Ja tylko wyrazilam swoja opinie
          na temat ONA! Doskonale zdaje sobie sprawe, iz nie musi byc ona zgodna z Twoja
          opinia na temat tego zespolu! (Jak juz tu wspomnialam-w ktoryms z komentarzy
          wczesniejszych-zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo do wlasnych przemyslen,
          ale jezeli ktos juz pisze swoj komentarz na dany temat-to niech go chociaz
          sensownie poprze trafnymi argumentami, a nie napisze(ŻE.NA.DA. i mysli, ze to
          wystarczy)! Ja tylko nie zgadzam sie z wypowiedziami osob, ktore naprawde nie
          maja racji-bo jak ktos moze pisac, ze Agi teksty sa o niczym-skoro ja i inni
          fani... uwazamy wrecz przeciwnie. (Taki np: miecio, ktory stwierdzil, ze Agi
          obecne teksty sa gorsze od jego wierszÓW z podstawowki!) Chcialam tylko to
          podkreslic, iz nie powinno sie wypowiadac na tematy, o ktorych sie nie ma
          pojecia!
          Co do Twego zakupu plyt ONA-uwazam, iz nikt z zespolu nie bedzie tym faktem
          zmartwiony, a juz tymbardziej ICH fani, ktorzy z cala pewnoscia nie chcieliby
          miec w swych szeregach takich fanow! Zespolowi nie chodzi o ilosc nabywcow Ich
          plyt, lecz o jakosc tychze nabywcow! Trzeba czuc to, co czuja ICH prawdziwi
          fani, kiedy sluchaja plyt ONA, kiedy sie swietnie bawia na koncercie, kiedy
          przezywaja kazde slowo, kazdy dzwiek calym soba! Tego sie nie da opisac-by byc
          ich fanem-musza trafiac do Ciebie Agi teksty-musisz wglebic sie w nie i w ta
          muzyke, ktora porywa...! Mozna by tu wiele pisac! Ja wiem, ze Tobie i innym
          Tobie podobnym na tym forum tworczosc ONA nie podchodzi i OK! Co by to bylo,
          gdyby wszyscy sluchali tego samego... My fani ONA-czujemy sie jakby naznaczeni-
          wybrani do tego by Ich sluchac i tak gleboko przezywac tę muzę!(wiele razy na
          ten temat rozmawialismy!) Bardzo czesto sie widujemy, gdyz jezdzimy taka 50-
          osobowa ekipa na koncerty ONA po calej Polsce(wiec na pytanie:czy sa jeszcze
          fani ONA-mozna po tym latwo wywnioskowac odpowiedz!) W sierpniu wybieramy sie
          na kolejny juz zlot fanow tej-naszym zdaniem-swietnej kapeli! Draznia mnie tez
          te uwagi dotyczace Agi wygladu! Uroda-kwestia gustu, jednym sie podoba-innym
          nie! Po co o tym wspominac-kazdy wyglada-tak jak wyglada, widocznie Ktos tam na
          gorze tak chcial i tyle! Niech kazdy patrzy na siebie! To jak ONA wyglada-to
          chyba Jej sprawa, nie uwazacie?!? Ja osobiscie uwazam, ze jest bardzo ladna!
          Moze jestem wobec Niej troche bezkrytyczna, ale takie jest moje zdanie na temat
          Jej urody!!
          Wiem, ze Aga jest postacia kontrowersyjna-wielu daloby sie za Nia pokroic
          zywcem, tak samo jak wielu z checia zeslaloby ja na Sybir i to dozywotnio! Ona
          ma tysiace wiernych fanow i setki zagorzalych wrogow! Jest jaka jest-za Jej
          szczerosc jedni Ją tępią - inni uwielbiają...
          Nie wiem czy nasza wymiana pogladow ma jakikolwiek sens, bo ja nadal bede
          obstawac przy swoim-Ty pewnie tez nie zmienisz zdania, ale apeluje tylko do
          osob-ludzie, zastanowcie sie dwa razy zanim cos napiszecie(ja bede sie
          starala!), bo Wasza opinia moze byc dla wielu ludzi krzywdzaca-zarowno dla
          samych czlonkow danego zespolu, jak i dla Ich fanow!
          Nie wiem czym Cie tak teddy zrazilam... Byc moze fani ONA-tak jak nasza
          idolka-wzbudzaja w ludziach skrajne emocje!
          Ja wiem jedno: osobiscie z duma eksponuje naszywke ONA na swym plecaku-moje
          rodzenstwo podobnie!
          Dziekuje za uwage-skonczylam! Pozdrawiam wszystkich fanow muzyki-ona powinna
          dawac przyjemnosc, a nie rodzic niepotrzebne zatargi...!
          clio4
          (nie mam innych ksyw-to tak dla wyjasnienia-jeszcze, co niektorym!)
          • vulture Niesłuchana... taki los... 16.07.02, 23:30
            Ja tylko nie zgadzam sie z wypowiedziami osob, ktore naprawde nie
            > maja racji-bo jak ktos moze pisac, ze Agi teksty sa o niczym-skoro ja i inni
            > fani... uwazamy wrecz przeciwnie.

No to jest argument nie do pobicia.

• clio4 Re: ............ 17.07.02, 00:04
              Wiedzialam, ze cos to zdanie nie przejdzie, ale ja ludzi-ktorym teksty Agi
              wydaja sie interesujace i glebokie-nazwalam tam fanami, bo nie wiedzialam
              (przyznaje sie do tego)jak ich inaczej nazwac-to sa m.in. rozni dziennikarze
              oraz ludzie, ktorym niekoniecznie podoba sie ostra muzyka, ale sluchajac Agi
              tekstow cos ich porusza...! Pan jak zwykle czepialski,ale to dobrze,
              przynajmniej jest z kim pogadac! Czy mam rozumiec, ze z reszta mojej wypowiedzi
              moze sie Pan zgodzic?!?
              • vulture Re: ............ 17.07.02, 00:30
                clio4 napisała:

> Wiedzialam, ze cos to zdanie nie przejdzie

Ach, ta kobieca intuicja

ludzie, ktorym niekoniecznie podoba sie ostra muzyka, ale sluchajac Agi
                > tekstow cos ich porusza...!

Mi się podoba ostra muzyka, ale teksty A.C. wcale.

Pan jak zwykle czepialski,ale to dobrze,
                > przynajmniej jest z kim pogadac!

Czuję się rozpieszczony.

Czy mam rozumiec, ze z reszta mojej wypowiedzi
                >
                > moze sie Pan zgodzic?!?

Niezupełnie, ale jestem w stanie przyjąć ją do wiadomości. Natomiast przeciwko
                niepodobaniu mi się pewnych zespołów nic nie poradzę i - co więcej - nie mam
                zamiaru nic radzić. Niech mi się nie podobają dalej.
                • clio4 Re: ............ 17.07.02, 01:00
                  Drogi Panie V.-czuje sie zaszczycONA Pana wypowiedziasmile Pan jak zwykle dowcipny-
                  strasznie lubie takich ludzi!
                  (co do tych, ludzi nie sluchajacych ostrej muzy... - to zaznaczylam, iz sa to
                  ludzie mi znani - w zadnym wypadku nie uogolnialam!)
                  pozdrawiam serdecznie i obysmy sie nadal nie zgadzali do konca w swych
                  wypowiedziach-przynajmniej admini maja prace, a my dostarczamy ludziom rozrywki
                  w naszych przekomarzanich sie(choc nie wiem czy to dobre slowo!)
                  Tekst o kobiecej intuicji-jest powalajacy-zaraz go sobie wpisze do pamietnika!)
                  Życzę dobrej nocy!!!
                    • clio4 Re: ............ 17.07.02, 01:37
                      vulture napisał:

> Ja nie dostarczam rozrywki adminom, tylko sobie przede wszystkim smile
                      >
                      Ja głowny nacisk przy haśle: admini-polozylam na dostarczaniu im PRACY, ale nie
                      bedziemy sie skupiac na pojedynczych wyrazach...! (rownie dobrze mogles
                      napisac: ludzie- i wtedy, by sie wszystko doskonale zgadzalo)i na zdrowie!

> Dobrej nocy i niech mrok, tfu, moc będzie z Tobą.
                      >
                      Bardzo dziekuje-oba te wyrazy na litere M sa mi bardzo potrzebne, wiec
                      pozwolisz, ze przyjme oba z wdziecznoscia!
                      Teraz TO NAPRAWDĘ JUŻ KONIEC! Idę spać-good night!!!
          • jasiek666 Re: teddy4 17.07.02, 08:39
            clio4 napisała:

> Nie moglam odpisac wczesniej, gdyz - z powodu konserwacji systemu- nie mialam
            > dostepu do Internetu!
            >
            > Skoro juz przeszlismy na "Ty"-sam to zapoczatkowales-to pozwolisz, ze bede
            sie
            > do Ciebie zwracala po imieniu!
            > Kolego teddy4 nie wiem o co sie tak rzucasz?!? Ja tylko wyrazilam swoja
            opinie
            > na temat ONA! Doskonale zdaje sobie sprawe, iz nie musi byc ona zgodna z
            Twoja
            > opinia na temat tego zespolu! (Jak juz tu wspomnialam-w ktoryms z komentarzy
            > wczesniejszych-zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo do wlasnych przemyslen,
            > ale jezeli ktos juz pisze swoj komentarz na dany temat-to niech go chociaz
            > sensownie poprze trafnymi argumentami, a nie napisze(ŻE.NA.DA. i mysli, ze to
            > wystarczy)! Ja tylko nie zgadzam sie z wypowiedziami osob, ktore naprawde nie
            > maja racji-bo jak ktos moze pisac, ze Agi teksty sa o niczym-skoro ja i inni
            > fani... uwazamy wrecz przeciwnie. (Taki np: miecio, ktory stwierdzil, ze Agi
            > obecne teksty sa gorsze od jego wierszÓW z podstawowki!) Chcialam tylko to
            > podkreslic, iz nie powinno sie wypowiadac na tematy, o ktorych sie nie ma
            > pojecia!
            > Co do Twego zakupu plyt ONA-uwazam, iz nikt z zespolu nie bedzie tym
            faktem
            > zmartwiony, a juz tymbardziej ICH fani, ktorzy z cala pewnoscia nie chcieliby
            > miec w swych szeregach takich fanow! Zespolowi nie chodzi o ilosc nabywcow
            Ich
            > plyt, lecz o jakosc tychze nabywcow! Trzeba czuc to, co czuja ICH prawdziwi
            > fani, kiedy sluchaja plyt ONA, kiedy sie swietnie bawia na koncercie, kiedy
            > przezywaja kazde slowo, kazdy dzwiek calym soba! Tego sie nie da opisac-by
            byc
            > ich fanem-musza trafiac do Ciebie Agi teksty-musisz wglebic sie w nie i w ta
            > muzyke, ktora porywa...! Mozna by tu wiele pisac! Ja wiem, ze Tobie i innym
            > Tobie podobnym na tym forum tworczosc ONA nie podchodzi i OK! Co by to bylo,
            > gdyby wszyscy sluchali tego samego... My fani ONA-czujemy sie jakby
            naznaczeni-
            > wybrani do tego by Ich sluchac i tak gleboko przezywac tę muzę!(wiele razy na
            > ten temat rozmawialismy!) Bardzo czesto sie widujemy, gdyz jezdzimy taka 50-
            > osobowa ekipa na koncerty ONA po calej Polsce(wiec na pytanie:czy sa jeszcze
            > fani ONA-mozna po tym latwo wywnioskowac odpowiedz!) W sierpniu wybieramy sie
            > na kolejny juz zlot fanow tej-naszym zdaniem-swietnej kapeli! Draznia mnie
            tez
            > te uwagi dotyczace Agi wygladu! Uroda-kwestia gustu, jednym sie podoba-innym
            > nie! Po co o tym wspominac-kazdy wyglada-tak jak wyglada, widocznie Ktos tam
            na
            >
            > gorze tak chcial i tyle! Niech kazdy patrzy na siebie! To jak ONA wyglada-to
            > chyba Jej sprawa, nie uwazacie?!? Ja osobiscie uwazam, ze jest bardzo ladna!
            > Moze jestem wobec Niej troche bezkrytyczna, ale takie jest moje zdanie na
            temat
            >
            > Jej urody!!
            > Wiem, ze Aga jest postacia kontrowersyjna-wielu daloby sie za Nia pokroic
            > zywcem, tak samo jak wielu z checia zeslaloby ja na Sybir i to dozywotnio!
            Ona
            > ma tysiace wiernych fanow i setki zagorzalych wrogow! Jest jaka jest-za Jej
            > szczerosc jedni Ją tępią - inni uwielbiają...
            > Nie wiem czy nasza wymiana pogladow ma jakikolwiek sens, bo ja nadal bede
            > obstawac przy swoim-Ty pewnie tez nie zmienisz zdania, ale apeluje tylko do
            > osob-ludzie, zastanowcie sie dwa razy zanim cos napiszecie(ja bede sie
            > starala!), bo Wasza opinia moze byc dla wielu ludzi krzywdzaca-zarowno dla
            > samych czlonkow danego zespolu, jak i dla Ich fanow!
            > Nie wiem czym Cie tak teddy zrazilam... Byc moze fani ONA-tak jak nasza
            > idolka-wzbudzaja w ludziach skrajne emocje!
            > Ja wiem jedno: osobiscie z duma eksponuje naszywke ONA na swym plecaku-moje
            > rodzenstwo podobnie!
            > Dziekuje za uwage-skonczylam! Pozdrawiam wszystkich fanow muzyki-ona powinna
            > dawac przyjemnosc, a nie rodzic niepotrzebne zatargi...!
            > clio4
            > (nie mam innych ksyw-to tak dla wyjasnienia-jeszcze, co niektorym!)

strasznie to długie i nie chciało mi się czytać.
            • clio4 Re: (teddy4)Re: jasiek666 17.07.02, 11:09
              jasiek666 napisał:

> clio4 napisała:
              >
              > > Nie moglam odpisac wczesniej, gdyz - z powodu konserwacji systemu- nie mia
              > lam
              > > dostepu do Internetu!
              > >
              > > Skoro juz przeszlismy na "Ty"-sam to zapoczatkowales-to pozwolisz, ze bede
              >
              > sie
              > > do Ciebie zwracala po imieniu!
              > > Kolego teddy4 nie wiem o co sie tak rzucasz?!? Ja tylko wyrazilam swoja
              > opinie
              > > na temat ONA! Doskonale zdaje sobie sprawe, iz nie musi byc ona zgodna z
              > Twoja
              > > opinia na temat tego zespolu! (Jak juz tu wspomnialam-w ktoryms z komentar
              > zy
              > > wczesniejszych-zyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo do wlasnych przemysl
              > en,
              > > ale jezeli ktos juz pisze swoj komentarz na dany temat-to niech go chociaz
              >
              > > sensownie poprze trafnymi argumentami, a nie napisze(ŻE.NA.DA. i mysli, ze
              > to
              > > wystarczy)! Ja tylko nie zgadzam sie z wypowiedziami osob, ktore naprawde
              > nie
              > > maja racji-bo jak ktos moze pisac, ze Agi teksty sa o niczym-skoro ja i in
              > ni
              > > fani... uwazamy wrecz przeciwnie. (Taki np: miecio, ktory stwierdzil, ze A
              > gi
              > > obecne teksty sa gorsze od jego wierszÓW z podstawowki!) Chcialam tylko to
              >
              > > podkreslic, iz nie powinno sie wypowiadac na tematy, o ktorych sie nie ma
              > > pojecia!
              > > Co do Twego zakupu plyt ONA-uwazam, iz nikt z zespolu nie bedzie tym
              > faktem
              > > zmartwiony, a juz tymbardziej ICH fani, ktorzy z cala pewnoscia nie chciel
              > iby
              > > miec w swych szeregach takich fanow! Zespolowi nie chodzi o ilosc nabywcow
              >
              > Ich
              > > plyt, lecz o jakosc tychze nabywcow! Trzeba czuc to, co czuja ICH prawdziw
              > i
              > > fani, kiedy sluchaja plyt ONA, kiedy sie swietnie bawia na koncercie, kied
              > y
              > > przezywaja kazde slowo, kazdy dzwiek calym soba! Tego sie nie da opisac-by
              >
              > byc
              > > ich fanem-musza trafiac do Ciebie Agi teksty-musisz wglebic sie w nie i w
              > ta
              > > muzyke, ktora porywa...! Mozna by tu wiele pisac! Ja wiem, ze Tobie i inny
              > m
              > > Tobie podobnym na tym forum tworczosc ONA nie podchodzi i OK! Co by to byl
              > o,
              > > gdyby wszyscy sluchali tego samego... My fani ONA-czujemy sie jakby
              > naznaczeni-
              > > wybrani do tego by Ich sluchac i tak gleboko przezywac tę muzę!(wiele razy
              > na
              > > ten temat rozmawialismy!) Bardzo czesto sie widujemy, gdyz jezdzimy taka 5
              > 0-
              > > osobowa ekipa na koncerty ONA po calej Polsce(wiec na pytanie:czy sa jeszc
              > ze
              > > fani ONA-mozna po tym latwo wywnioskowac odpowiedz!) W sierpniu wybieramy
              > sie
              > > na kolejny juz zlot fanow tej-naszym zdaniem-swietnej kapeli! Draznia mnie
              >
              > tez
              > > te uwagi dotyczace Agi wygladu! Uroda-kwestia gustu, jednym sie podoba-inn
              > ym
              > > nie! Po co o tym wspominac-kazdy wyglada-tak jak wyglada, widocznie Ktos t
              > am
              > na
              > >
              > > gorze tak chcial i tyle! Niech kazdy patrzy na siebie! To jak ONA wyglada-
              > to
              > > chyba Jej sprawa, nie uwazacie?!? Ja osobiscie uwazam, ze jest bardzo ladn
              > a!
              > > Moze jestem wobec Niej troche bezkrytyczna, ale takie jest moje zdanie na
              > temat
              > >
              > > Jej urody!!
              > > Wiem, ze Aga jest postacia kontrowersyjna-wielu daloby sie za Nia pokroic
              > > zywcem, tak samo jak wielu z checia zeslaloby ja na Sybir i to dozywotnio!
              >
              > Ona
              > > ma tysiace wiernych fanow i setki zagorzalych wrogow! Jest jaka jest-za Je
              > j
              > > szczerosc jedni Ją tępią - inni uwielbiają...
              > > Nie wiem czy nasza wymiana pogladow ma jakikolwiek sens, bo ja nadal bede
              > > obstawac przy swoim-Ty pewnie tez nie zmienisz zdania, ale apeluje tylko d
              > o
              > > osob-ludzie, zastanowcie sie dwa razy zanim cos napiszecie(ja bede sie
              > > starala!), bo Wasza opinia moze byc dla wielu ludzi krzywdzaca-zarowno dla
              >
              > > samych czlonkow danego zespolu, jak i dla Ich fanow!
              > > Nie wiem czym Cie tak teddy zrazilam... Byc moze fani ONA-tak jak nasza
              >
              > > idolka-wzbudzaja w ludziach skrajne emocje!
              > > Ja wiem jedno: osobiscie z duma eksponuje naszywke ONA na swym plecaku-m
              > oje
              > > rodzenstwo podobnie!
              > > Dziekuje za uwage-skonczylam! Pozdrawiam wszystkich fanow muzyki-ona powin
              > na
              > > dawac przyjemnosc, a nie rodzic niepotrzebne zatargi...!
              > > clio4
              > > (nie mam innych ksyw-to tak dla wyjasnienia-jeszcze, co niektorym!)

________________________________________________________________________________

> strasznie to długie i nie chciało mi się czytać.

Podejrzewam, ze jednak przeczytal Pan moj komentarz...! Co do Pana obecnej
              wypowiedzi-to ciesze sie, iz sie nie rozczarowalam-jak zwykle nie napisal Pan
              nic, by mnie postawic do pionu i powytykac ewentualne bledy. Ciesze sie, ze na
              Pana zawsze mozna liczyc... Mogl Pan nie czytac mojej wypowiedzi, gdyz jak
              mozna wywnioskowac po tytule-nie byla ona adresowana do Pana! Chcialam tylko
              zaznaczyc, iz skoro juz sie Pan fatyguje-odpowiada na moj komentarzem, moim
              cytatem-to wypadaloby wyrazic jakies swoje sensowne przemyslenia-w przeciwnym
              razie nie warto sie Panu tu w ogole wpisywac, czy Pan sie ze mna zgodzi?!?

• clio4 Re: O.N.A........ 17.07.02, 10:38
          vulture napisał:

> Mallina to też na M...
          > Niech Mallina będzie z tobą.. smile

Nie jest mi koniecznie potrzebna, ale mysle, ze Mallina jest spoko osoba-moze
          troche momentami zbyt ironiczna, ale niemniej ja lubie(jesli mozna takiego
          slowa uzyc nie znajac kogos osobiscie) Mallina tez widocznie lubi slowa na M...
          chociazby Myslovitz! Pozdrowienia dla Vulture'a i Malliny of course!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka