Szukam teledysku

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,

Widziałem kiedyś taki fajny teledysk i nie potrafię sobie przypomnieć jaki
    tytuł nosił utwór wink

Fabuła teledysku to jeden facet który w lekarskim kitlu puszcza muzykę, i
    trzech innych gości którzy tańczą każdy na swój sposób. Pierwszy wyglądał na
    urzędnika, tańczył w garniturku, kolejny taki bardzo wysportowany w stylu
    break dance, i trzeci taki normalny.

Gdyby ktoś kojarzył taki teledysk proszę o linka do youtuba albo wykonawce i
    nazwe utworu

Gość: lulu 25.05.08, 20:36 Odpowiedz
      push the tempo

fatboy slim
    • IP: *.chello.pl

Gość: samsapeel 13.06.08, 15:35 Odpowiedz
      Nie musisz dziekowacsmile wystarczy, ze w ramach rewanzu podasz mi tytul teledysku
      ktory chodzi za mna od dobrych kilku latsmile
      youtube.com/watch?v=a4hFwJm41h4
      A wyglada to mniej wiecej tak:
      czarny lysy gostek w garniturze (granatowym w paski) idzie przez miasto z
      wielkim magnetofonem i w pewnym momencie zaczyna tanczyc robot dance albo
      break-a przed malym sklepikim w cenrum miasta, gatunek electro.
      • IP: 85.222.86.*

Gość: boris 20.06.08, 16:03 Odpowiedz
        w ramach rewanżu za kogoś podam tytuł tej piosenki. dirty vegas "days go by" o
        nile się nie mylę.

natomiast ja chętnie się dowiem jak się nazywa gość i jaki jest tytuł piosenki
        której teledysk jest kręcony na hawajach, charakterystyczne jest to że gość jest
        w kapeluszu. teledysk jest w miarę świerzy... nie starszy niż 3 miechy. help!
      • IP: *.aster.pl

Gość: ronner 13.12.08, 01:18 Odpowiedz
        samsapeel, tego szukasz?

www.youtube.com/watch?v=7UWWWbwc-ag
        pozdr,
        \lukasz
      • 24.03.14, 15:52 Odpowiedz
        Dammmn - nieźle znaleźć film po kilku zdaniach opisu to sztuka a co dopiero teledysk .Nieźle ! ; )
    • IP: *.oxfd.cable.ntl.com

Gość: pan w kitlu 22.06.08, 04:16 Odpowiedz
      drogi gosciu. masz racje to jest naprawde niesamowita piosenka a teledysk
      jeszcze lepszy a zwlaszcza pan w kitlu. co prawda nie jestem pewny tytulu ale
      przesylam Ci linka. pl.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY
      pozdrawiam
      Sintetic
      • IP: *.multimo.gtsenergis.pl

Gość: warhamster 22.06.08, 10:15 Odpowiedz
        ty się śmiejesz a ja mam nieodparte wrażenie, że blondas jednak śpiewa otwartą
        przeponą
    • 23.06.08, 13:31 Odpowiedz
      witam szukam teledusku... wydaj mi sei ze jest to teledysk r'n'b wyglada to
      mniej wiecej w ten sposob... dziewczyna tanczy w pomaranczowych gaciach, chłopak
      jezdzi na decsce pokonujac swiesznie ustawione przerozne rzeczynp pokrywy od
      koszy na smieci.. do tego jest jeszcze koszykarz ktory bawi sie piłka...

bardzo prosze o pomoc z gory dzieki
    • IP: *.netcorp.pl

Gość: john 27.06.08, 01:45 Odpowiedz
      szukam teledysku nie znam nazwy kapeli ale teledysk w klimacie disco gdzie goście w kombinezonach jeżdzą na wrotkach i w teledysku jest jedna dziewczyna tak z tajwanu ;P
    • IP: *.adsl.inetia.pl

Gość: renfre 20.11.08, 19:02 Odpowiedz
      Szukam teledysku widziałam go ostatnio na vivie zwei czyli dość dawno. Chyba to
      było techno bo słów nie pamiętam. Sam teledysk utkwił mi bardzo w pamięci był
      utrzymany w konwencji telezakupów koleś w garniturze srebrnym chyba i 2 modelki
      w bikini. Najpierw pokazują mikrofalówki i dziewczyny dostają po parówce jedna
      super druga nie, później porównanie solarium wchodzą do nich - jedna wychodzi
      ładnie opalona druga spalona i czerwona, na koniec wręcza im po wibratorze.
      Wtedy kamera odjeżdża i pokazani są operatorzy w kombinezonach chroniących przed
      promieniowaniem. Chyba żółtych z tym charakterystycznym znaczkiem. Proszę o
      pomoc bo spać po nocach nie mogę.
      • IP: *.multimo.gtsenergis.pl

Gość: wah 20.11.08, 19:23 Odpowiedz
        intrygująca fabuła, dołączę sie do prośby

Gość: pola 12.12.08, 17:40 Odpowiedz
          widzial ktos kiedys teledysk, w ktorym chlopak/facet wstaje z łozka i zaczyna
          isc, i idzie tak przez rozne miejca, ulice, jakies pola i łaki. kamera jest
          ciagle w tym samym miejscu, tzn chyba z tyły tego faceta. i dolaczony jest do
          tego taki efekt jakby ktos przewijal film na fast forward. jak ktos wie to niech
          sie podzieli informacja kto to i jaki tylul ;]

Gość: mariola 27.04.12, 14:58 Odpowiedz
          www.youtube.com/watch?v=bSJQLCImV18
          kernkraft 400 zombie nation
          smile

Gość: ;-) 13.09.09, 18:02 Odpowiedz
        Zombie Nation - Kernkraft 400
      • IP: *.c193.msk.pl

Gość: xyz 29.11.10, 18:26 Odpowiedz
        Zombie Nation - Kernkraft 400 świetny teledysk, chociaż za techno nie przepadam wink
    • 19.12.08, 11:40 Odpowiedz
      kafere
      Szukam teledysku z tego roku chyba i zespół (też chyba) brytyjski,
      ciemnoskóry wokalista. Siedzi w klubie przy barze i obserwuje gości.
      I ma takie wizje, haluny, że oni jakby się rozmywają, roztapiają,
      przenikają jak topiąca się klisza ^^ jak dziewczyna np. tańczy to
      tak jakby cos z siebie rozchlapywala i to wlasnie topi innych...
      bede bardzo bardzo wdzięczna za pomoc, odp. na kafere@o2.pl dzieki
    • IP: *.tvk.torun.pl

Gość: aktefrems 08.01.09, 14:13 Odpowiedz
      Witam i proszę o pomoc

Poszukuje teledysku/tytułu/wykonawcy utworu polskiego z lat 90' Teledysk jest
      czarno-biały, rysunkowy, a motywem przewodnim jest pojawiając się młoda kobieta
      w czerwonej sukience, która[chyba] chce odejść do aniołków... teledysk był
      emitowany na kanale 2 TVP między programami

Z góry dziękuję za pomoc
      • 30.01.09, 18:11 Odpowiedz
        ja szukam teledysku, który często puszczano w muzycznych listach,
        ale ja byłam młoda bardzo nierozgarnięta smile teledysk wyglądał
        następująco : był mężczyzna w pomarańczowym więziennym stroju
        przebywał w celi i tęsknił za dziewczyną wziął tabletki i jadąc do
        lekarza uciekł do narzeczonej ale na koniec i tak ich złapali
        policjanci wykonywali piosenkę kobieta brunetka i blondyn prosze
        pomuszcie mi bo tęsknie za tą muzyką
      • IP: *.warszawa.vectranet.pl

Gość: gosc 02.04.12, 22:15 Odpowiedz
        Udało się znaleźć ? smile Też tego szukam!
    • IP: *.static.espol.com.pl

Gość: olka107 30.03.09, 22:24 Odpowiedz
      witam, bardzo chcialabym odnalezc jeden teledysk który ostatnio chodzi mi po
      glowie. niestety nie pamietam zbyt duzo szczegolow. teledyst moze byc angielski
      choc niekoniecznie. w zasadzie przez wieksza czesc teledysku na planie jest
      jedna osoba, chlopak, brunet grajacy na perkusi, teledysk zachwany jest w czarno
      bialych koloraj, choc miejscami pojawiaja sie chyba inne kolory. jezeli komus
      cos przychodzi do glowy bede wdzieczna...
      • IP: *.dynamic.dsl.as9105.com

Gość: gość 22.04.09, 16:32 Odpowiedz
        Niestety nie kojarze tego teledysku, ale jeżeli interesują cię Teledyski to
        zapraszam na odsiebie.com/profil/TowerEng
        tam znajdziesz coś dla siebie za free oczywiście!
      • 03.08.09, 00:37 Odpowiedz
        Wiev from the afternoon pewniesmile Arctic monkeys
        --
        you know that women never really faint
        and that villains always blink their eyes
        • IP: *.pz3-nat.espol.com.pl

Gość: olka 01.02.10, 20:40 Odpowiedz
          Dziękuję, dziękuję jesteś Miszczeem smileJuż myślałam ze przy takiej skąpej liczbie
          szczegółów się nie uda. ktoś zasugerował Marlon 5 wink, pokój mojej duszy, a Tobie
          niech bóg wynagrodzi

Gość: yo yo 09.08.09, 02:03 Odpowiedz
        Arctic Monkeys - A view from the afternoon?

Gość: fanpolski 17.07.09, 12:19 Odpowiedz
      piosenki polskiego zespołu z końca lat 90ych: teledysk utrzymany w
      szarej kolorystyce, nawet nie pamiętam tekstu, chłopak coś śpiewa
      o "gwiazdach (drogach) które zna" , to ballada rockowa, w temacie
      przewodnim kamera filmuje go płynącego / sunącego do tyłu, on
      spogląda w górę co i raz. Dziękuję.
      • IP: *.polskieradio.pl

Gość: gg1 17.07.09, 12:44 Odpowiedz
        prawie na pewno Pivo "Słońce które znasz", niestety za cholerę nie
        mogę tego znaleźć - na youtube jest tylko wersja alternatywna clipu.

Gość: fanpolski 27.07.09, 17:40 Odpowiedz
          TO JEST PIVO NAPEWNO!! dzięki, już sobie ściągnąłem!
    • IP: *.iwkd.net

Gość: v 27.04.10, 16:51 Odpowiedz
      Witam!

Poszukuje teledysku animowanego komputerowo, podajze z polki polskiego hip-hopu,
      ale pewny nie jestem. Mniej wiecej fabula to taka, ze koles w maluchu (Fiat
      126p) sciga sie po miescie z kolesiem od mercedesa, pod koniec fiacik zamienia
      sie w rakiete, a koles ma rozpierdzoelonego merca. W teldysku przejawia sie tez
      babcia z balkonikiem i Ikarusy. Teledysk widzialem podajze na Viva Polska.

Gość: azr 08.06.10, 09:32 Odpowiedz
      azr

Maluch i mercedes - Numer raz - zazdrosc
      www.youtube.com/watch?v=hhXh4AdzM_I
    • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: Carmilla 10.09.10, 20:40 Odpowiedz
      Szukam i nie mogę znaleźć.
      Przez długi czas myślałam, że to teledysk TITO & TARANTULA, być może pojawiali się tam w tle. Pamiętam tyle:
      1. Śpiewa artysta w typie Meksykanina, ciemne okulary, szczupły.
      2. Piosenka wpada w ucho, wesoła. Są jakieś TRĄBKI.
      3. W tle m.in. magazyn, pudła, wózek widłowy, potem BASEN, DZIEWCZYNY w kostiumach i WIELKA PIŁKA PLAŻOWA.
      4. Nawet już nie pamiętam czy śpiewali po hiszpańsku, bardzo możliwe.
      5. Widziałam ten teledysk około 5 lat temu na vivie lub 4fun.
      Wciąż nie daje mi to spokoju...
    • 30.09.10, 09:48 Odpowiedz

Gość: marta 12.10.10, 22:27 Odpowiedz
      Szukam teledysku jest para o ile dobrze pamietam facet i kobieta , pamiętam tylko koniec w pokoju latają piora jak po bitwie na poduszki i siedzą dwa pudle <psy>

Gość: one_slip 22.10.10, 23:12 Odpowiedz
      • IP: *.icpnet.pl

Gość: Magda 31.10.10, 22:06 Odpowiedz
        Szukam teledysku z sezonu jesień/zima 2001. Pamiętam, że regularnie wtedy pojawiał się na pamiętnej viva zwei razem z "Hide U" Kosheen, którego nastrój bardzo mi przypominał.
        Teledysk utrzymany w kolorach szaro-niebieskich. Śpiewa facet, chyba ciemnoskóry, włosy zaczesane do tyłu, prowadzi samochód, jest wieczór albo noc. Ubrany jest w coś jakby kombinezon i z tego, co pamiętam śpiewa o kobiecie. Niektóre kadry pokazują go jakby w powietrzu robił jakieś salto.
        Poza tym niewiele pamiętam. Najbardziej utkwił mi w pamięci nastrój i kolorystyka tego obrazu: szarość, posępność, niepokój.
        Z góry dziękuję za pomoc, bo męczy mnie to od długiego już czasu.

Pozdrawiam.
        • IP: *.toya.net.pl

Gość: gość 07.12.10, 15:23 Odpowiedz
          Facet podobny do Justina Timberlake'a wchodzi na imprezę... nowy teledysk, leci często na Vivie... prosze o pomoc bo juz mnie to meczy big_grin
          • IP: *.fbx.proxad.net

Gość: gosc 15.12.10, 18:08 Odpowiedz
            witam, ja mianowicie poszukje teledysku kobiety chyba czarnoskorej (nie jestem pewna) miala ktortkie blond krecone wlosy ubrana byla chyba w czarny placzsz i caly teledysk rozgrywal sie w knajpie, teledysk oczywiscie czarno-bialy oprocz tego pamietam jeszcze kolesia, ktory pod koniec teledysku dostaje kulke w brzuch a i jeszcze krew jest niewidzialna ,koles wychodzi z kajpy i kolo kosza na smieci upada i to by bylo na tyle co pamietam smile z gory wielkie dzieki za pomoc

Gość: fas 06.01.11, 20:23 Odpowiedz
      Witam
      Szukam piosenki ale w pamięci utkwił mi tylko teledysk.
      Jest to Polski utwór z przed maksymalnie 3 lat.
      W tymże teledysku akcja toczy się w jakimś barze/pubie(gdzieś w jakichś piwnicach, podziemiach), ściany z czerwonej cegły...
      W teledysku śpiewa bodajże facet, pokazane są kobiety uwodzące facetów...
      Tak trochę chaotycznie to napisałem ale może ktoś pomoże, byłbym wdzięczny,,

P.S. nie pamiętam słów piosenki ale utwór był w jakimś fajnym stylu śpiewany.
      Pozdrawiam

Gość: fas 06.01.11, 20:54 Odpowiedz
        a już sam wpadłem na tytuł, gdyż przypomniałem sobie fragment "krecic, uwidzic i necic" i tak odnalazlem reszte smile)

tytul i wykonawa(y) to Waterpistols & Daisy ft. Łozo - Zły on smile)))))))))))0
    • IP: 178.73.36.*

Gość: kesia39 20.02.11, 23:10 Odpowiedz
      witam. szukam teledysku w ktorym chlopaki jada samochodem po miescie i podrywaja dziewczyny. w pewnym momencie blondynce w bialaym bikini wysypuja sie z saitki owoce na ulice, na chodnik. n ie pamietam czy to byl polski czy zagraniczny zespol.

Gość: tollat 18.03.11, 16:27 Odpowiedz
        Siemano wink
        Siedzi w głowie mojej pewien teledysk. Pamiętam że strasznie spodobała mi się piosenka...
        Koleś siedzi w barze/klubie/restauracji i jest na randce i chyba poszukuje odpowiedniej dla siebie dziewczyny. I te laski tak szybko się zmieniają a on cały czas śpiewał.... Pomocy.!
      • IP: *.infoeltech.com.pl

Gość: Pneumokok 13.05.11, 19:46 Odpowiedz
        Kalwi $ Remi - Imagination
    • IP: *.146.98.170.nat.umts.dynamic.eranet.pl

Gość: mariusz 29.04.11, 12:37 Odpowiedz
      Szukam tytułu piosenki która leciała na VIVIE i MTV.
      Pamiętam trochę jak wyglądał teledysk.
      Jest tam mały murzyn (karzeł) z brodą, obok którego tańczy murzynka.
      Dziewczyna czarna różowa bluzka, czarne spodnie, murzyn (karzełek) czerwona koszula. Na początku jest akcja w domu w pokoju. Są oni we dwoje i ona tańczy dookoła niego.
      Później idą przez jakieś slumsy. Coś się dzieję i jadą samochodem
      Pod koniec akcja przenosi się na plażę.
      Babeczki murzynki tańczą w stringach i przez jakiś czas pokazują tylko ich pupy, a faceci ich obserwują.
      Pełno ludzi się patrzy na tego karzełka.

Jak dojechali na plaże to ten karzełek wydaje z siebie jakąś różnokolorową falę i wszyscy tańczą.

Odpowiedzi proszę wysyłać na maila: mariuszd145@interia.pl
    • IP: 82.177.76.*

Gość: muza 08.06.11, 11:26 Odpowiedz
      Cześć,

a ja szukam teledysku (chyba z 8 lat ma) jak na jakiejś sali, chyba tanecznej tańczy sobie jakas dziewczyna i jakiś gościu tam sprząta (spodnie na szelki chyba czerowne lub pomarańczowe, takie grubszy, w roboczym ubraniu zamiata szczotką) i zaczyna później tańczyć z tą dziewczyną. Na koniec chyba któres z nich znika.

Będe wdzięczny za pomocwink
      dragtur@op.pl
    • IP: *.wroclaw.mm.pl

Gość: aha 10.07.11, 23:21 Odpowiedz
      Hej : ) Poszukuję​ pewnej​ piosenki,​ która​ leciała​ na​ vivie​ w​ programie​ 10​ na​ 10,​ ale​ nie​ zdązyłam​ zobaczyć​ co​ to​ była​ za​ piosenka.​ Śpiewa​ to​ facet​ w​ chyba​ takiej​ granatowej​ koszuli​ i​ pod​ koniec​ na​ pewno​ jest​ na​ planie​ jakiegoś​ programu​ i​ potem​ kilka​ ludzi​ tańczy​ przed​ kamerami,​ a​ on​ ciągnie​ do​ tańca​ taką​ blondynkę​ ze​ słuchawkami​ na​ uszach​ (ktoś​ z​ reżyserów​ czy​ cos​ ;p​ )​ i​ w​ pewnym​ momencie​ odciąga​ go​ ochrona,​ ale​ za​ chwile​ wraca​ i​ dalej​ tańczą​ razem. Tam się jeszcze jakiś łysy gościu denerwuje - jakiś szef chyba.​ I​ wydaje​ mi​ się,​ że​ on​ śpiewa​ po​ hiszpańsku​ albo​ w​ jakimś​ podobnym​ języku.​ Bardzo prosze o pomoc! I z​ góry​ wielkie​ dzięki​ : )
      • IP: *.lukman.pl

Gość: Julia 15.07.11, 23:24 Odpowiedz
        HEJsmile
        Szukam teledysku z lat 90. Spiewał w nim facet w bardzo wielkim kapeluszu. tylko tyle pamiętam bo miałam wtedy jakieś 3 może 4 lata.Prosze o pomocsmile
    • IP: *.play-internet.pl

Gość: hej 26.08.11, 18:05 Odpowiedz
      Mark Knight & Funkagenda - Good Times - Missspelt Music na 100 procent
    • IP: *.suwalki.vectranet.pl

Gość: okrzemkowa 09.10.11, 20:51 Odpowiedz
      Witam. Szukam teledysku z lat 90, był czarno biały, rysunkowy, śpiewali mężczyzna z kobietą, a w teledysku rozgrywała się historia jakiegoś faceta, który zginał i miał iśc do nieba - w chórkach występowały anioły, a facet chyba tęsknił za tą kobietą, bo została na ziemi...szukam tego utworu od paru lat, uwielbiałam go jak byłam mała, ale za nic nie moge go znalezć. Często leciał w telewizji, prawdopodobnie na vivie. Kojarzę też, że w tekście piosenki występowało nawiązanie do "breathe" - oddychać, ale nie wiem czy dobrze kojarzę.
      Gdyby ktoś skojarzył, proszę o nazwe utworu i wykonawcy albo link do youtube.
    • IP: *.home.aster.pl

Gość: Unity 10.10.11, 20:11 Odpowiedz
      UNITY TOUR startuje już w połowie października, mocny skład szukajcie informacjismile

www.facebook.com/pages/UNITY-TOUR-2011/263978163636010

Gość: Mart 17.10.11, 22:01 Odpowiedz
      przejrzałam wątek i nie spostrzegłam nikogo kto by napisał bądź poszukiwał. Może ktoś mnie wspomoże...
      Zauroczyła mnie muzyka tej reklamy DHL
      www.youtube.com/user/DHLExpressPoland#p/a/u/0/S...
      ale nie mam pojęcia skąd pochodzi, jeśli ktoś ma pomysł albo wie , będę baaaardzo wdzięczna smile
    • IP: *.master.pl

Gość: Misiaaaa 30.10.11, 22:17 Odpowiedz
      ja mam takie nietypowe pytanie. mianowicie teledysk widziałam może z 5 lat temu po północy na Vivie czy VH1 w bloku zakazane czy jakoś tak, leciał razem z niecenzurowanymi 'Prime Time of Your Life' Daft Punk'a i 'Rock DJ' R. Williams'a. nie bardzo kojarzę, jaka to była muzyka, myślę, że jakaś techno, trance, klubowa lub w stylu właśnie Daft Punk (może się mylę), bardziej interesuje mnie teledysk. był on baaardzo dziwny i nie dziwię się, że leciał tak późno. były w nim pluszaczki, jakiś misiu bodajże, chyba 3 czy 4, i wybrały się one na jakiś piknik czy coś, nie wiem, ale były na jakiejś łące, ogólnie na dworze. i tutaj moja pamięć się zaciera i kojarzę urywki i chyba owe pluszaki się upiły lub wzięły jakieś prochy i doszło do jakiejś orgii/gwałtu. wiem, że muzyka była wtedy taka pokręcona. ogólnie połączenie działało na psychikę, takie chore zdeka... przeważał tam kolor żółty, o ile dobrze pamiętam. wątpię, że ktoś to kojarzy, ale jeśli cokolwiek wam świta, to proszę o pomoc, męczy mnie to już trochę i kolekcjonuję ostatnio dziwne i zakazane klipy, także jak macie też coś innego z tej półki, to piszcie, dzięki smile
      • IP: *.218.217.178.ip4.netico.pl

Gość: Poszukiwacz 27.04.12, 00:12 Odpowiedz
        Sam szukam tego kawałku.

Pluszaki były zrobione z włóczki, jeden z nich był na wózku inwalidzkim i chyba obchodził urodziny. Cała paczka wybrała się na wycieczkę po za miasto (piknik) dobrze się bawili do czasu kiedy nie spróbowali tortu. Tutaj zaczyna się orgia. Muzyka była świetna!

Kto coś wie proszę pisać, czekamy!
    • 03.11.11, 18:14 Odpowiedz
      Witam szukam teledysku w którym na samym początku starsi koledzy wsadzają głowę chłopaka do muszli, potem jakaś blondyna przyjeżdża do tego miasteczka i on na końcu z nią wchodzi do tej szkoły trzymając ją za rękę. Pamiętam tylko tyle.
      Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!
      Z góry dziękuje.
    • IP: *.static.se.alltele.net

Gość: regus 30.11.11, 21:28 Odpowiedz
      szukam klipu w stylu takim gosciu w garniaku cos tam spiewa wolna piosenka i zawsze z nim jest 5 laseczek tancza w basenie w ciuchach dodam ze tez mialy jakby stroje jak damski garniak teraz to leci na viva pl
    • IP: *.internetdsl.tpnet.pl

Gość: kuba144000 07.12.11, 18:20 Odpowiedz
      Witam.

Dołączę się do dyskusji.
      Poszukuję teledysku z manekinami. Manekiny stały za szybami wystaw sklepowych a następnie spotkały się w restauracji przy czym cały czas były nieruchome. Muzyka w stylu lekki trance, elektronika. Wydaje mi się, że teledysk jest z lat 90, 2000.

Gość: gośc 22.09.12, 01:03 Odpowiedz
        może
        Sophie Ellis-Bextor - Get Over You
        tam były manekiny na pewno
    • IP: *.itsa.net.pl

Gość: suddenly 12.12.11, 15:38 Odpowiedz
      A ja też szukam teledysku,chodzi o piosenkę Suddenly - taką star, ciemnoskórego wykonawcy. Na youtube nie mogę znaleźćsad ale dobrze że chociaż te można jeszcze obejrzeć na youtube za darmowink
      www.youtube.com/watch?v=-57pSjBmBUA&feature=youtu.be

Gość: Kinoman1989 23.01.12, 10:39 Odpowiedz
        Poszukuję teledysku, w którym idzie Afroamerykanin z boomboxem i leci muzyka "Ummala, ummala" ("Humbalah, humbalah" ???), a tłum ludzi woła "Hey! Ho! Hey!". Bardzo podobne do Buenos Aires - Pomarańczowe drzewa, ale tamto miało chyba nieco mocniejsze brzmienie, akcja toczy się na plaży. Zagraniczne - niemieckie albo amerykańskie, lata 90.
        • IP: *.pancom.pl

Gość: Borek 19.03.12, 14:27 Odpowiedz
          Witam szukam teledysku gdzie bawią się 3 chlopacy 1 czrny 2 Meksykanin a 3 Biały .A ten co spiewa tą piosenke ma długie chyba San coś tam ,ale szukałem na internecie i nie mogę znależć ten teledysk ma kilka lat ,ale bardzo mi sie podoba prosze o pomoc nie jest muzyka techno anie podobna taka taneczna taka afro cos

Gość: aneta 14.01.13, 23:15 Odpowiedz
          tez go szukam! wiesz juz?
    • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: Karolina17 23.03.12, 22:57 Odpowiedz
      Hej .
      Również szukam teledysku , wiem tyle , że jest to znana piosenka , ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jaki był jej tytuł . Wygląda to mniej więcej tak:
      Idzie sobie animowany gościu w niebieskich włosach i ma czarne dziury zamiast oczu ... Potem jest coś chyba o jakiejś wojnie czy coś takiego. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki wink
      • 24.03.12, 12:56 Odpowiedz
        Taki osobnik pojawia się w teledyskach zespołu Gorillaz, np. tu:

www.youtube.com/watch?v=B7ZUHbLHMBs

--
        Do you want to dance with me through one of those lonely nights?

www.karmimypsiaki.pl
        • 11.04.12, 11:58 Odpowiedz
          Szukam teledysku, autora i tytuł piosenki, która w 2011 (na pewno w lecie) byłna na Vivie, Mtv i chyba tez TraceTv. W teledysku tanczy, spiewa i rapuje grupa czarnoskorych wokalistow: na pewno mały karzel, ladna kobieta i paru innych facetow. wszystko rozgrywa się w jakims pokoju, chyba obok lustra, po pewnym czasie wszyscy sie przemieniaja (nie pamietam dokladnie ale chyba zmienia im sie kolor ubran czy cos). Cala piosenka (oprocz tych rapujacych wstawek) to raczej klimat dance czy jakies elektro.

Gość: michal141 25.04.12, 18:32 Odpowiedz
            Witam. Prosze o pomoc w znalezieniu teledysku, w ktorym przez wiekszosc czasu dwoch gosci jedzie mercedesem okularem, a nad nimi leci ptak ( chyba orzel ), a na koncu ten ptakladuje przed ich autem i zamienia sie w czarownice, a oni gwaltownie hamuja. Ona ucieka do lasu a oni jej szukaja. Za nic nie moge sobie przypomniec tytulu. Ostatni raz go widzialem kilka lat temu. Bede bardzo wdzieczny jak ktos mi pomoze go znalezc.
          • IP: *.sta.asta-net.com.pl

Gość: Anonime . 26.11.13, 22:31 Odpowiedz
            Nie wiem do końca czy to to .. Ale , radze szukać pod tymi nazwami : Lil Wayne , Nicki Minaj ..

Gość: Bloody 28.04.12, 12:35 Odpowiedz
      Hej, od dluzszego czasu glowie sie nad ta piosenka. dosc dawno widzialam teledysk, pamietam, ze z kilka razy pod rzad, bo mi sie spodobal. glownie chodzilo tam o to, ze grupa czarnoskorych mezczyzn (badz jeden, w garniturze, chyba dosc znany, z brodą) mial znalezc 'kobiete w czerownej sukience', znalazl ja na jakims bankiecie, tanczyli wsrod gosci sami na parkiecie, wtedy sie nuta zmienila wlasnie, na koncu okazalo sie, ze ona chyba jest jakims szpiegem lub agentem. z 3-4 lata temu napewno to widzialam. moze ktos da rade mi pomoc?
    • 22.09.12, 22:40 Odpowiedz
      teledyski homemade to alternatywa dla poszukiwacza skarbów
      www.julia_i.republika.pl
    • IP: *.info-net.net.pl

Gość: Nicia 01.12.12, 20:06 Odpowiedz
      O ile się nie myle tto jest to Fun.: We Are Young ft. Janelle Monáe
      • IP: *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość: Karola48394 13.12.12, 12:40 Odpowiedz
        Witam serdecznie.
        Od kilku dni przeszukuję różne portale, wpisuję w google różne, przeróżne formy ale nie mogę odszukac pewnego utworku...
        teledysk odbywa się powiedzmy piwnicy, jakis ciemnym miejscu. W teledysku występuje czarnoskóry wokalista, powiedzmy że raper, bo "szybko nawija". Facet jest charakterystyczny bo jest bardzo bardzo szczupły. Bodajże są tam też jakieś kobiety(chyba 2).
        Będę bardzo wdzięczna za pomocsmile)
        • IP: 109.144.142.*

Gość: Chinka 01.01.13, 00:06 Odpowiedz
          pamietam,ze chyba czarno bialy byl, gosciu z gosciowa chyba spiewa, a teledysk to takie kable sie wija, laski sie rozbieraja i caluja.wijace kable ze sprzetu, jakies fotele, wiem ze w dwoch wersjach byl, zakazany i taki bez scen rozbierajacych i calujacych sie par w pokoju.

Gość: ana 21.01.13, 23:15 Odpowiedz
          Witam, ja szukam takiego teledysku...
          Jest kobieta, bardzo ładna blondynka, kojarzy mi się że była ubrana na srebrno, i w którymś momencie siedziala na takim fotelu w ksztalcie kuli. Śpiewała bardzo mało slów, 3 może 4. Jednym z nich było (spolszcze) "hesetejt", jakoś tak. Pomocy. Ostatnio widzialam go jakieś 5 lat temusmile
        • IP: *.sta.asta-net.com.pl

Gość: Anonime. 26.11.13, 22:35 Odpowiedz
          Może Lil Wayne ?
    • IP: *.opera-mini.net

Gość: goscmazi 07.03.13, 22:30 Odpowiedz
      witajcie
      szukam teledysku z lat 90 niestety nie pamiętam tytułu ani wykonawcy, ale fabułę kojarze
      teledysk był nakręcany w budynku, który był w budowie. rywalizowały między sobą dwie grupy, kobiety i mężczyźni w każdej z grup było 5 osób. piosenkę śpiewała czarnoskórka piosenkarka już nie młoda. Ona też występowała jako ostatnia jako tancerka, przed nią wystepował czarnoskóry tancerz o barczystej budowie w żółtej koszulce, który miał perułkę i w tańcu ona spadła.
      tyle zapamiętałem czy ktoś może mi pomóc?
      • 08.03.13, 09:26 Odpowiedz
        Gość portalu: goscmazi napisał(a):

> witajcie
        > szukam teledysku z lat 90 niestety nie pamiętam tytułu ani wykonawcy, ale fabu
        > łę kojarze
        > teledysk był nakręcany w budynku, który był w budowie. rywalizowały między sob
        > ą dwie grupy, kobiety i mężczyźni w każdej z grup było 5 osób. piosenkę śpiewał
        > a czarnoskórka piosenkarka już nie młoda. Ona też występowała jako ostatnia jak
        > o tancerka, przed nią wystepował czarnoskóry tancerz o barczystej budowie w żół
        > tej koszulce, który miał perułkę i w tańcu ona spadła.
        > tyle zapamiętałem czy ktoś może mi pomóc?

Pewnie chodzi o Run DMC,ale to nie babka tylko dwóch kolesi
        masz: www.youtube.com/watch?v=TLGWQfK-6DY
przejdź do: 1-100 101-161
(101-161)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.