Dodaj do ulubionych

Franz Ferdinand: dobrze być tutaj znowu!

IP: 77.79.193.* 08.06.09, 15:24
heh, FF supportuje GreenDay? Ciekawe jaka będzie proporcja fanów FF i GD big_grin
koncert na Selectorze urywał upe!
Edytor zaawansowany
  • Gość: sirpsychosexy IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.09, 16:34
    to raczej gd powinien ich supportowac...
  • hester333 08.06.09, 17:12
    Fajny wywiad. Tylko trochę krótki, mogłabym ich słuchać na okrągło. No i jeszcze Green Day! NA taki koncert warto się wybrać choćby miał się odbyć na końcu świata!
  • Gość: laco IP: *.chello.pl 09.06.09, 12:16
    koncert na Selectorze rzeczywiście mógł coś urwać, ale to były raczej uszy. bardzo głośno grali, a brzmienie mieli płaskie. był to słaby koncert, zupełnie nie umieli przenieść jakości ze swoich płyt. z takimi występami to mogli by spokojnie supportować i Myslovitz
  • Gość: Primabalerina IP: *.net.autocom.pl 09.06.09, 23:01
    FF byl najwieksza atrakcja Selectora, co bylo widac po ilosci publicznosci zgromadzonej (ciasno) pod scena, nie czarujac sie moi drodzy mysle, ze conajmniej 1/3 ludzi z festiwalu przyszla glownie dla FF, bo to ciekawa sprawa, festiwal muzyki elektronicznej i taki FF ze swoim rodzajem muzyki, po co? Dla sciagniecia publiki, proste... FF dali czadu, naprawde mi sie podobalo smile "Czes" w wykonaniu Franza i "jes zaje-bicie" rozwalilo mnie doszczetnie wink Super chlopcy, tak trzymac :p
  • Gość: nice_vampire IP: *.centertel.pl 23.07.09, 10:50
    Świetny wywiad, szkoda , że taki krótki, mógłby być o wiele dłuższy, ale dobrze, ze wogóle jakiś jest smile Oni są świetni i naprawdę żałuje, ze nie było mnie wtedy w Warszawie :<

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka