• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak odzyskać nadpłacony podatek w Anglii Dodaj do ulubionych

• IP: *.cable.ubr04.sout.blueyonder.co.uk 16.05.07, 20:11
    Znalazłem w internecie informacje że aby odzyskać nadpłacony w Anglii
    wystarczy wysłać P60 do IR z listem w którym sie prosi o ten zwrot. Czy to
    wystarczy? Czy mogę wysłać kopię P60 czy muszę orginał?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.07, 22:40
      z tego co sie orientuje to wystarczy ksero.. tym bardziej ze pewnie i tak to
      sprawdzaja jakos. Ja bym trzymal oryginal dla siebie. Najwyzej Ci odpisza ze nie
      moze byc ksero ;)

--
      pozdro
      www.dzak.topworld.org/
      • 29.05.11, 22:16
        Samodzielny zwrot podatku z Wielkiej Brytanii.

www.zwrot-podatku-anglia.pl
        Nie płać grubej kasy za coś co możesz zrobić sam w 15 minut!

• 01.06.11, 00:56
          zwrot-podatku-anglia.pl napisał:

> Samodzielny zwrot podatku z Wielkiej Brytanii.
          >
          > Nie płać grubej kasy za coś co możesz zrobić sam w 15 minut!
          >
          >

Witam,
          sugeruję zapoznać się warunkami oferty, za coś co wykonuje się rzekomo samodzielnie, pobierana jest opłata za dostęp do utworzonych formularzy.

pozdrawiam,
          --
          Marcin
          Doradca online Euro-Tax.pl
          www.euro-tax.pl
          Zwrot podatku za pracę za granicą
          • 01.06.11, 22:37
            Stanowiąca ułamek opłaty pobieranej przez Państwa firmę.

Każdy może sprawdzić sam: www.zwrot-podatku-anglia.pl/

--
            Nie płać grubej kasy za coś co możesz zrobić sam w 15 minut!

Samodzielny zwrot podatku z Wielkiej Brytanii.
            • 19.06.11, 14:17
              zwrot-podatku-anglia.pl napisał:

> Stanowiąca ułamek opłaty pobieranej przez Państwa firmę.
              >

Witam,
              proszę nie rozpoczynać dyskusji o ofertach,
              zaznaczyłem tylko, że wypadało by podawać pełne warunki regulaminu usług.

Pozdrawiam,
              --
              Marcin
              www.euro-tax.pl
    • Gość: blaki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.07, 11:58
      Można też zlecić to komuś kto się na tym zna jak np. www.damyprace.pl
      Jest nawet możliwość otrzymania zwrotu w 24h, jak komuś potrzebna szybko kasa,
      może się przydać.
    • 15.11.07, 22:29
      ja bym na twoim miejscu zglosila sie do firmy zajmujacej sie zwrotami podatkow.
      z tego co wiem, najrzetelniejsza jest euro-tax, ale zawsze mozesz jeszcze
      poszperac po innych :)
    • 06.12.07, 09:18
      Gość portalu: Nataniel napisał(a):

> hehe przyimek ale ci się powaliło :D to chyba taki link: <a
      href="euro-tax.pl/" target="_blank">euro-tax.pl/</a>

to najwieksza i ponoc najbezpiezcniejsza firma chociaz prowizje nie sa
      najnizsze, a ja mam pytanie czy komus z was zdarzylo sie naciac na jakas agencje
      zajmujaca sie zwrotami??
      • Gość: misiek29 IP: *.chello.pl 06.12.07, 19:36
        Moi znajomi nigdy nie nażekali na jakość usług tej firmy. Wręcz
        przeciwnie. Słyszałem ze to profesjonaliści w tej dziedzinie.
        • Gość: ann IP: *.csk.pl 06.12.07, 22:33
          ojj, po cóż wam firmy pośredniczące, które kase zdzierają, po prostu piszesz
          formlany list, że w roku podatkowym bla bla zapłaciłeś za dużo podatku tyle i
          tyle i prosisz o zwrot. Podaj numer konta brytyjskiego i sowje dane, P45 lub P60
          i wyślij poleconym. Matkoooo...&) Tylko nie wiem kiedy to się robi (?)
          • 07.12.07, 09:35
            tyle, że większość osób nie wie co to P45 :P
            • 07.12.07, 09:39
              qurcze, ja zawaliłam sprawę i nie odebrałam tych dokumentów od pracodawcy. mam
              wracać do UK po P-45, czy może pracodawca może mi przyśle je do Polski?
              • Gość: ann IP: *.csk.pl 07.12.07, 13:17
                napisz list i poproś ładnie o P45 a może Ci wyślą, podziękuj z góry:)
              • 11.12.07, 08:44
                wystarczy payslip
              • 17.09.09, 19:50
                buraczek123 napisała:

> qurcze, ja zawaliłam sprawę i nie odebrałam tych dokumentów od pracodawcy. mam
                > wracać do UK po P-45, czy może pracodawca może mi przyśle je do Polski?

Witam,
                zlecając odzyskanie Pańskiego podatku firmie euro-tax wystarczy, że dostarczy
                Pan tylko tzw payslipy, i na ich podstawie firma bedzie się starać o odzyskanie
                PAńskeigo podatku.
                Pozdrawiam,

--
                Marcin
                www.euro-tax.pl
      • 07.12.07, 10:43
        Podobno euro-tax jest dobry. Tak słyszałem. Nie jest co prawda tani, ale
        przeciez nie o oszczędności w tej kwestii chodzi. Lepiej zrobić pożądnie.
        • Gość: muzyk IP: *.chello.pl 07.12.07, 15:58
          Kumpela mi powiedziała ze nie było z tą firmą, żadnych problemów.
          • 18.12.07, 23:52
            potwierdzam nie słyszałem zadnych złych opinii
        • 17.09.09, 18:45
          mihu12345 napisał:

> Podobno euro-tax jest dobry. Tak słyszałem. Nie jest co prawda tani, ale
          > przeciez nie o oszczędności w tej kwestii chodzi. Lepiej zrobić pożądnie.

Witam,
          prosze także zwrócić uwagę, pomimo że euro-tax pobiera opłate w wysokości
          obecnie 14% to jest to opłata pobierana tylko po pozytywnym zakończeniu
          procedury, nigdy nie płaci się w tej firmie za przysłowiowe 'nic'. co w wielu
          innych firmach ma miejsce, niezależnie od rezultatu postępowania.
          Pozdrawiam,

--
          Marcin
          www.euro-tax.pl
      • 27.01.10, 02:36
        tabucchi napisała:

> to najwieksza i ponoc najbezpiezcniejsza firma chociaz prowizje nie sa
        > najnizsze,

Witam,
        w ramach dalszego rozwoju naszej firmy i poszerzania świadczonych przez nią
        usług, w dużej mierze nacisk kładziony jest obecnie na rozwój gałęzi
        internetowej euro-tax.pl .

Dlatego też, został uruchomiony znany już Państwu doradca online
        doradca.online@euro-tax.pl , panel klienta na naszej stronie internetowej, czy
        moja skromna działalność na forach internetowych. Obecnie pragnę przedstawić
        Państwu kolejną naszą odsłonę, mianowicie profil na znanym portalu
        społecznościowym Facebook.

Znaleźć tam mogą Państwo zarówno grupę pod nazwą 'Praca za granicą' (link w
        stopce), jak i profil Euro-tax.pl, a w samy profilu, wiele ciekawych informacji,
        nowinek, profile osób sympatyzujących z firmą, panele dyskusyjne, materiały
        multimedialne, profil firmy na Facebooku znaleźć mogą Państwo pod wskazanym
        linkiem Euro-tax.plna Facebooku

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,

--
        Marcin
        www.euro-tax.pl
        Facebook- Praca za granicą
    • 20.01.08, 13:35
      Zapraszam na stronę:
      www.angielskipodatek.ovh.org znajdziesz tam informacje o systemie podatkowym w Wielkiej Brytanii oraz odzyskiwaniu podatku.
      • 04.03.08, 11:37
        witam. pracowalam pol roki za 5,95 full time i mialaam kod
        522L,zabierali umiarkowanie nie nazekalam:) zmienilam prace, mam
        6,18 za godzine tez full time czyli ogolnie groszowe sprawy
        wiecej.ale podatek mam BRW1, i zabieraja strasznie duzo. nie mam P45
        od poprzedniego pracodawcy nie moze wydac bo czekam az zaplaci
        zaleglego holidaya jakies 7 dni. co mam zrobic zeby nie placic tak
        duzego podatku w nowej pracy?? pozdrawiam
        • 08.03.08, 10:32
          Kod zaczynający się od BR oznacza, że jesteś na Emergency Tax i jest tak dlatego, że nie posiadasz P45. Nie martw się, możesz odzyskać ten nadpłacony podatek w najgorszym wypadku na koniec roku podatkowego (to już za miesiąc).

Proponuje ci zrobić tak: poszukać ostatniego payslipu od poprzedniego pracodawcy (powinien na nim być kod 522L) i udać się z nim do HM Revenue & Customs i zapytać jak to zrobić żeby jak najszybciej przejść na nowy kod z Emergency. Porozmawiaj o tym również z obecnym pracodawcą, pokaż mu ten payslip i spytaj co możecie w tej sprawie zrobić.

--
          Jak uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii - poradnik dla początkujących
          • 25.07.08, 00:02
            Witam,prosze wszystkich o pomoc,moja sytuacja przedstawia się
            nastepująco: od 4 miesiecy pracuje w pewnej firmie budowlanej jako
            Self-Employed w anglii,od pierwszego dnia pracy kierownik powiedzial
            ze pracuje legalnie. Nie dostawałem żadnych pejslipow,bo powiedział
            ze dostane wszystkie kiedy zdam CSCS,a podatek normalnie mi z pensji
            odprowadzali,teraz na dzień dzisiejszy koncze prace w tej firmie i
            moje pytanie jest takie,co sie stanie z tym podatkiem,czy ta firma
            go zaplaci państwu czy ma mi go oddać i sam powinienem go zapłacić???
    • Gość: misiek IP: *.adsl.inetia.pl 31.07.08, 09:12
      juz czekam ponad 6 miesiecy i nic. czek maja od czerwca a zwodza
      mnie co tydzien o kolejne kilka dni. opinia niby nieposzlakowana
      natomiast dla mnie lipa. stracilem kupe kasy przez to, ze zlotowka
      sie umacnia. umowa jest napisana w taki sposob, ze nie mamy prawa
      niczego dochodzic i od nich oczekiwac a oni od nas wszystko. NIE
      POLECAM
      • Gość: syla IP: *.chello.pl 15.10.08, 15:04
        nie polecam tego rowniez, jestem po prostu wsciekla na nich, niby
        zwrot w 3 miesiace-ja czekam juz 8miesiecy!!!!! i nadal nic. zwodza
        mnie z miesiaca na miesiac, ze to opoznienia ze strony wlk brytanii
        sa a nie ich. i nie wiem kiedy otrzymam zwrot no i czy wogole...
        • Gość: syla IP: *.chello.pl 15.10.08, 15:07
          ciekawe czy misiek juz odzyskal swoj ?
        • 17.09.09, 19:45
          Gość portalu: kapa napisał(a):

> opowiem wam moja historie.
          > po powrocie do Polski postanowialm skorzystac z uslug euro tax, na forach
          > wyczytalam (mysle , ze to posty pracownikow euro taxu), ze to solidna firma,
          > jakiez bylo i jest do tej pory moje zdziwienie - czekam na zwrot podatku juz
          > ponad 8 mcy, nie odpisuja na moje maile, nie oddzwaniaja, sa nieuprzejmi, klami
          > a
          > i celowo opozniaja wyplate pieniedzy. I to jest ta firma z nieposzlakowana
          > opinia na rynku?!
          > zanim skorzystacie z euro tax poczytajcie na forach co pisza byli i obecni
          > klienci - zenada, na wlasnej skorze przekonalam sie ze to wszytko prawda.
          > nikomu nie polecam, nie korzystajcie.

Witam,
          na jakiej podstawie może Pani twierdzić, że firma celowo opóźnia Pani wypłatę
          Pani pieniędzy. W momencie tylko kiedy przychodzi zwrot podatku zza granicy,
          jest on przelewany na wskazane przez klienta konto.
          Jeśli nie może się Pani skontaktować z firmą przez call center to proszę
          spróbować drogi przez mail doradca.online@euro-tax.pl
          Pozdrawiam ,
          --
          Marcin
          www.euro-tax.pl
          • Gość: Damian IP: *.eimg.pl 28.09.09, 15:17
            Również nie polecam usług tej firmy. Na zwrot czekam już od lutego 2008 roku
            (jest koniec września 2009!). Gdy do nich dzwonię mówią, że sprawa jest w
            trakcie załatwiania i nie mają żadnej wiadomości od urzędnika. Przesuwają
            terminy na kolejny miesiąc, a gdy próbuję się czegoś dowiedzieć - nic nie
            wiadomo! Jeżeli lubisz sobie czekać lat kilka na pieniądze - firmę polecam.
            Pytanie czy mogę zerwać umowę bez płacenia kary? W końcu tak długi okres to już
            przegięcie.
            • 29.09.09, 19:57
              Witam,
              zdarza się w ostatnich miesiącach, że proces odzyskiwania podatku zza granicy
              trwa dłużej niż przewidywany średni czas, spowodowane jest to zarówno
              opieszałością urzędników jak rownież dużą ilością wniosków złożonych w
              tamtejszych urzędach przez powracającą do kraju Polonię. W sytuacjach kiedy
              proces przeciąga się ponad miarę nasi pracownicy interweniują w zagranicznych
              urzędach, ale jak to w urzędach bywa często przynosi to przeciwny skutek.
              Jeżeli w dalszym ciągu nie może uzyskać Pan potrzebnych informacji na naszym
              call center czy panelu klienta, prosze skorzystać ze specjalnej skrzynki
              mailowej doradca.online@euro-tax.pl
              Pozdrawiam,

--
              Marcin
              www.euro-tax.pl
              • Gość: Damian IP: *.eimg.pl 20.10.09, 14:16
                Próbowałem. Mieli się ze mną skontaktować, do panelu klienta nie dostałem loginu
                i hasła choć o nie prosiłem. Wczoraj dzwoniłem i ktoś miał dziś oddzwonić i co
                się okazało? Sam musiałem zadzwonić by pani w call center oświeciła mnie, że
                muszę spróbować ponownie za dwa tygodnie. Na razie to ja ponoszę koszty a Wy?
                Macie klienta gdzieś i tyle. Nie polecam nikomu i wszędzie na forach będę o Was
                w ten sposób pisał. Jesteście niewiarygodni jako firma dla mnie i dla moich
                znajomych, a będzie ich jeszcze więcej. Nie pozdrawiam serdecznie ale oschle.
                • 05.11.09, 22:50
                  Witam,
                  niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Panu dlaczego w call center nie
                  udzielono Panu potrzebnych informacji. Czy próbował Pan jak sugerowałem
                  skontaktować się z naszym doradca bezpośrednio przez e-mail
                  doradca.online@euro-tax.pl , jest to skrzynka odbiorcza, która całkowicie pomija
                  kontakt z call center, przekierowując Pana bezpośrednio do doradcy, jest to
                  także bezpieczne miejsce do podania bardziej szczegółowych informacji o Pańskim
                  wniosku. Proszę o informację jak wygląda stan Pańskiego wniosku i rezultaty ew
                  kontaktu z naszym doradcą.
                  Pozdrawiam,

--
                  Marcin
                  www.euro-tax.pl
                  • Gość: Damian IP: *.eimg.pl 07.12.09, 18:08
                    Wygląda tak: mam czekać gdyż podobno to wina urzędnika w UK. Ok. poczekam
                    jeszcze rok. Co za firma - ręce opadają.
                    • 28.12.09, 18:27
                      Gość portalu: Damian napisał(a):

> Wygląda tak: mam czekać gdyż podobno to wina urzędnika w UK. Ok. poczekam
                      > jeszcze rok. Co za firma - ręce opadają.

Witam,
                      z tego co Pan mówi wynika , że drastyczne zaniedbanie/błąd leży po stronie
                      urzędnika w UK. W takiej sytuacji każda firma zajmująca się zwrotami podatków
                      może jedynie monitorować proces i składać wnioski/zażalenia do tamtejszego
                      urzędu w celu przyspieszenie procesu.
                      Pozdrawiam,
                      --
                      Marcin
                      www.euro-tax.pl
                      • 30.12.09, 18:24
                        Hmmm ja powiem tak: skorzystałem z euro-tax bo właśnie wiedziałem ze nie biorą
                        pieniędzy przed załatwieniem zwrotu podatku. Czekałem długo i tez się
                        denerwowałem, ale ostatecznie kasa przyszła. Wzięli tyle, ile mówili, że wezmą.
                        Zwrot podatku dostałem więc narzekać na nich nie mogę.
                        --
                        I am one, I am all - Im above and beyond!
                        • 04.01.10, 00:56
                          zszywacz666 napisał:

> Hmmm ja powiem tak: skorzystałem z euro-tax bo właśnie wiedziałem ze nie biorą
                          > pieniędzy przed załatwieniem zwrotu podatku. Czekałem długo i tez się
                          > denerwowałem, ale ostatecznie kasa przyszła. Wzięli tyle, ile mówili, że wezmą.
                          > Zwrot podatku dostałem więc narzekać na nich nie mogę.

Witam,
                          z tego miejsca mogę jedynie przeprosić Pana za ew. wydłużenie procesu realizacji
                          Panskiego zlecenia,i zarazem podziękować za skorzystanie z naszych usług, oraz
                          zaprosić do ponownej wspołpracy.
                          Pozdrawiam,

--
                          Marcin
                          www.euro-tax.pl
                          • Gość: oszukany IP: *.eimg.pl 30.04.10, 11:28
                            Do pana doradcy...

Witam. Ponad 2 i pół roku temu złożyłem u was papiery o zwrot podatku z pracy w
                            Wielkiej Brytanii. Do tej pory dzwoniąc do Waszego call center dostaje
                            informacje, iż sprawa jest w toku i wysyłacie tylko skargi na urzędnika a ja
                            cały czas zostaje z niczym. Jesteście niekompetentni, z tego co wiem urząd w
                            Wielkiej Brytanii ma maksymalnie pół roku na procedurę zwrotu podatku u Was trwa
                            to już tak długo, iż mam podejrzenia o jakieś matactwa. Nikt mi niczego nie
                            wyjaśnia, muszę do Was dzwonić co miesiąc i dowiaduję się tego samego - mam
                            czekać. Pytam się jak długo to ma jeszcze trwać? Prosiłbym o szczegółowe dane na
                            temat urzędu, który zajmuje się moją sprawą, numer tej sprawy, numer telefonu z
                            konkretnym urzędnikiem bym mógł osobiście się dowiedzieć co jest grane, gdyż
                            podejrzewam Was o oszustwo i przygarnięcie moich pieniędzy.
                            Moja sprawa podlega pod kodeks karny i jeżeli wkrótce nie dostanę jakichś
                            konkretnych informacji, pójdę do radcy prawnego i będę zmuszony założyć sprawę
                            przeciwko Wam:
                            Art. 286 §1 k.k. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną
                            osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą
                            wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego
                            pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6
                            miesięcy do lat 8.
                            Poza tym dostałem jeszcze informacje o czymś takim:

"Przypomnijmy, 4 stycznia 2010 r. Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 17 grudnia
                            2009 r. o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym. Ustawa wejdzie w życie
                            po upływie 6 miesięcy od dnia jej ogłoszenia. Zgodnie z postulatami
                            przedsiębiorców, ustawa została w ostatnim momencie zawężona przedmiotowo do
                            roszczeń z tytułu: ochrony konsumentów, odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną
                            przez produkt niebezpieczny oraz odpowiedzialności za szkody wyrządzone czynami
                            niedozwolonymi.
                            Poprawka Senatu wyłączyła z postępowania grupowego również roszczenia o ochronę
                            dóbr osobistych.

Wg ustawy z pozwem grupowym może wystąpić już 10 osób pod warunkiem, iż
                            dochodzić będą roszczeń jednego rodzaju, opartych na tej samej lub takiej samej
                            podstawie faktycznej; Powództwo w postępowaniu grupowym wytacza reprezentant
                            grupy; Reprezentant grupy prowadzi postępowanie w imieniu własnym, na rzecz
                            wszystkich członków grupy. W postępowaniu grupowym obowiązuje zastępstwo powoda
                            przez adwokata lub radcę prawnego, chyba że powód jest adwokatem lub radcą
                            prawnym. Umowa regulująca wynagrodzenie pełnomocnika może określać wynagrodzenie
                            w stosunku do kwoty zasądzonej na rzecz powoda, nie więcej niż 20% tej kwoty."

Więc pozew zbiorowy też wchodzi w rachubę, jeżeli do tego czasu nie
                            ustosunkujecie się do mojej sprawy pozytywnie.
                            Pozdrawiam.

A dla czujących się oszukanymi - dopisujcie się tutaj - złożymy im pozew.
                            • 30.05.10, 21:48
                              Gość portalu: oszukany napisał(a):

> Jesteście niekompetentni, z tego co wiem urząd w
                              > Wielkiej Brytanii ma maksymalnie pół roku na procedurę zwrotu podatku u Was trw
                              > a
                              > to już tak długo,

Witam, niestety jest Pan w błędzie, czas realizacji zlecenia zależny jest np od
                              złożonych dokumentow, o ile z kart podatkwowych średni czas to 4-6miesięcy, to z
                              payslipów to 6-12miesięcy, i nie można tego uśrednić.Czas może sie także
                              wydłużyć poprzez starjki pocztowców czy urzędników jakie miały miejsce w anglii
                              w 2009 roku.
                              To wszystko może wydłużyć czas oczekiwania, a potem winą obarcza się tylko
                              pośrednika, nie pamiętając , że zostały złożone nieodpowiednie dokumenty, czy że
                              faktycznie jest strajk.

Pozdrawiam,

--
                              Marcin

www.euro-tax.pl
                              • 08.02.12, 13:37
                                Zwrot podatku angielskiego z 2006/2007 oraz 2007/2008 tylko do IV 2012

UWAGA! Tylko do 5 kwietnia 2012 roku istnieje możliwość odzyskania zwrotu podatku z UK z lat 2006/2007 oraz 2007/2008.

Szanowny kliencie,

Informujemy, że tylko do 5 kwietnia 2012 roku istnieje możliwość odzyskania zwrotu podatku z lat 2006/2007 oraz 2007/2008.
                                Jeśli jeszcze nie odesłałeś swoich dokumentów za pracę w Wielkiej Brytanii; zrób to jak najszybciej. W przeciwnym razie Twoje rozliczenie przeterminuje się i nie odzyskasz należnych Ci pieniędzy.

Pozdrawiam,
                                --
                                Marcin
                                www.euro-tax.pl
                                • 21.04.12, 23:18
                                  Witam,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Euro-tax.pl, którzy wzięli udział w akcji Polecaj i zarabiaj, przygotowaliśmy profesjonalną platformę do polecania znajomych.

Jest ona dostępna pod linkiem: www.polecaj.euro-tax.pl

Należy zarejestrować się w systemie, utworzyć własne konto i można łatwo i pewnie polecać
                                  znajomych. Konto składa się z trzech zakładek: - POLEĆ ZNAJOMEGO, - ROZLICZENIA, - TWÓJ PROFIL.

Wysyłając ten link znajomym na GG, przez maila lub umieszczając na portalach społecznościowych zwiększasz swoją szanse na zarobek. Twój link jest unikalny i każdy, kto po kliknięciu w niego wypełni formularz kontaktowy zostanie przypisany Tobie jako osoba polecona. W ten sposób poszerzasz kanały dotarcia do swoich znajomych.

Korzyści z nowego programu do polecania:
                                  1. Otrzymasz mailowe komunikaty o zmianie statusu sprawy znajomego;
                                  2. Jeśli należy Ci się wynagrodzenie z tytułu polecenia – zobaczysz to na swoim koncie;
                                  3. Możesz polecać nie wiedząc o tym – wystarczy, że prześlesz znajomym link partnerski na GG, mailem lub umieścisz go na portalu społecznościowym. Każdy kto kliknie w link i wypełni formularz zostanie zapisany jako Twój znajomy! Teraz poszerzyły się możliwości polecania i zarabiania większych pieniędzy!
                                  4. Możesz w każdej chwili zalogować się na swoje konto i sprawdzić statusy interesujących Cię poleceń;
                                  5. Każde Twoje polecenie otrzymuje indywidualny kod, który z awsze możesz podać kontaktując się z nami.

Jeżeli masz dodatkowe pytania w sprawie aplikacji www.polecaj.euro-tax.pl – prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 71 774 6 820 lub mailem: marketing@euro-tax.pl.

Pozdrawiam,

--
                                  Marcin
                                  www.euro-tax.pl
                                  • 21.05.12, 15:36
                                    Akcja promocyjna "Ustrzel zestaw kibica"

Z okazji EURO 2012 dla naszych klientów Euro-tax.pl przygotował niespodziankę!

Podpisz z nami umowę i odbierz zestaw kibica! W jego skład wchodzą różne gadżety piłkarskie.

Akcja kierowana jest do osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie Polski, które pracowały za granicą w krajach: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Austria, Belgia, USA, Norwegia, przysługuje im zwrot podatku za pracę za granicą i podpiszą umowę na realizację usługi zwrotu podatku z firmą Euro-Tax.pl .

Aby wziąć udział w Akcji należy wypełnić formularz z danymi osobowymi na dedykowanej Akcji stronie oraz zadeklarować chęć wzięcia udziału w akcji promocyjnej wpisując w formularzu hasło promocji KIBIC.

Regulamin Akcji dostępny jest na stronie: www.euro-tax.pl/aktualnosci/akcja-promocyjna-ustrzel-zestaw-kibica,161.html

--
                                    Marcin
                                    www.euro-tax.pl
                            • 30.05.10, 21:52
                              Gość portalu: oszukany napisał(a):

Nikt mi niczego nie
                              > wyjaśnia, muszę do Was dzwonić co miesiąc i dowiaduję się tego samego - mam
                              > czekać. Pytam się jak długo to ma jeszcze trwać? Prosiłbym o szczegółowe dane n
                              > a
                              > temat urzędu, który zajmuje się moją sprawą, numer tej sprawy, numer telefonu z
                              > konkretnym urzędnikiem bym mógł osobiście się dowiedzieć co jest grane,

Witam,
                              rozumie Pan, że takich informacji podawać na forum ogólnym nie mogę, a pozatym w
                              oparciu tylko o Pana nick nie wiem kim Pan jest.
                              Proszę o kontak na call center, albo mail do doradca.online@euro-tax.pl w celu
                              wyjaśnienia sprawy.
                              Pozdrawiam,

--
                              Marcin

www.euro-tax.pl
                  • Gość: franka IP: *.mel.ar.wroc.pl 04.01.10, 13:07
                    czym jest instytucja doradcy online eurotax w stosunku do call center?
                    • 05.01.10, 01:22
                      Gość portalu: franka napisał(a):

> czym jest instytucja doradcy online eurotax w stosunku do call center?

Witam,
                      doradca online euro-tax.pl i call center to dwa niezależne organy zajmujące się
                      obsługa klienta. Jeden poprzez telefonie, a stanowisko doradcy online zostalo
                      utworzone aby umożliwić kontakt z firmą klientom "bardziej" internetowym,
                      mobilnym, lub tym, którzy nie mogą bądź nie chcą mieć kontaktu poprzez call center.
                      Pozdrawiam,
                      --
                      Marcin
                      www.euro-tax.pl
      • 17.09.09, 19:49
        Gość portalu: misiek napisał(a):

> juz czekam ponad 6 miesiecy i nic. czek maja od czerwca a zwodza
        > mnie co tydzien o kolejne kilka dni. opinia niby nieposzlakowana
        > natomiast dla mnie lipa. stracilem kupe kasy przez to, ze zlotowka
        > sie umacnia. umowa jest napisana w taki sposob, ze nie mamy prawa
        > niczego dochodzic i od nich oczekiwac a oni od nas wszystko. NIE
        > POLECAM

Witam,
        proszę zdradzić jak potoczyły się dalej losy Pani zlecenia, minęło już sporo
        czasu od napisania tej uwagi. A nie wyobrażam sobie aby firma mając już Pani
        zwrot podatku mogła nie wypłacic go Pani odrazu.

Pozdrawiam,
        --
        Marcin
        www.euro-tax.pl
    • 05.10.09, 15:38
      Takie informacje naprawdę warto dodać na: www.zagraniczni.pl/

Warto też wziąć udział w konkursie: www.zagraniczni.pl/czytaj/konkurs.html

Pozdrawiam :)

--
      www.zagraniczni.pl/ | podróże, praca i nauka za granicą - pisz, czytaj, komentuj!
    • 24.02.10, 10:00
      Trzeba wypełnić kilka formularzy (P86, P85) oraz załączyć list z przebiegiem kariery zawodowej - wymieniający nazwy pracodawców i daty zatrudnienia. Do tego należy załączyć wszystkie certyfikaty P60 i P45 po czym całość wysłać na adres urzędu podatkowego ostatniego pracodawcy. Jeśli wszystko jest OK to czek przychodzi po kilku, zwykle 2-3 miesiącach. Oczywiście czek jest wystawiony w funtach i jego realizacja będzie kosztowała kilkadziesiąt złotych.

O profesjonalnej pomocy powinieneś pomyśleć jeżeli:

1. Jeśli nie chcesz się bawić w wypełnianie anglojęzycznych formularzy, szukanie adresu urzędu do którego należy wysłać papiery itd. Pod uwagę trzeba wziąć też koszty (korespondencja do Wlk. Brytanii, koszt realizacji czeku). 2. Jeśli nie jesteś w stanie wyliczyć, czy zwrot faktycznie się należy. Może bowiem się okazać, że od królowej przyjdzie nie czek, ale wezwanie do uiszczenia niedopłaty podatku. 3. Jeśli nie posiadasz pełnej dokumentacji dochodu i odprowadzonego podatku a nie chce ci się jej mozolnie zdobywać. 4. Jeśli poniosłeś koszty związane z wykonywaną pracą (inne niż dojazdy do głównego miejsca pracy). 5. Jeśli prowadziłeś działalność gospodarczą lub pracowałeś w 'budowlance' na podstawie karty CIS. W takiej sytuacji należy przygotować rozliczenie podatkowe a do tego potrzebna jest znajomość brytyjskich przepisów podatkowych. Inaczej możesz stracić więcej niż zaoszczędzić.

W razie problemów lub wątpliwości polecamy się.

brytania.pl/zwrot-podatku

--

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii
    • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 22:25
      Jeśli macie jakieś doświadczenie z firmami rozliczającymi podatki z UK to dodajcie swoje opinie na stronę www.zwroty-podatku.info/zwrot_podatku_uk.php Zebrano tam już ponad 100 opinii 20 firm.
      • 17.05.12, 01:35
        SAMOUCZEK JAK ROZLICZYC SIE Z PODATKU!!!

twojzwrotpodatkowzzagranicy.blogspot.com/
    • Gość: marikan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.12, 11:13
      Firm jest sporo jeśli chodzi o zwrot podatku z zagranicy i warto uważać na niektóre, czytając chociażby takie opinie na forach i sprawdzając rzetelność firmy. Mój znajomy kiedyś skorzystał z euro-tax , a potem się zdziwił, bo mają jedną z najwyższych prowizji w kraju (o ile nie najwyższą), bo z tego co pamiętam wynosi chyba 17% brutto. Dużo firm nie podaję tej informacji na swoich stronach, a potem ludzie się dziwią (trzeba umowy czytać xD). Ja sprawdziłem większość tego typu firm i szczerze polecam tax-pol ( www.tax-pol.pl ) Mają najniższą prowizję w kraju bo tylko 8,5% brutto, którą płaci się dopiero po zwrocie. Zwrot czasem długo idzie, ale średnio tak 3 miesiące (przynajmniej u mnie). Pozdro
      • 31.05.12, 15:32
        Witam,

w przypadku zlecenie rozliczenia zwrotu podatku do Euro-tax.pl mają Państwo jasno i klarownie opisaną wysokość prowizji jaką pobiera Euro-tax.pl, dotyczy to zarówno opłaty pobieranej w formie % od kwoty zwrotu, jak i jednorazowej opłaty w przypadku innych krajów. Euro-tax.pl nigdy nie ukrywał przed swoimi klientami jaka jest wysokości opłaty.

Pozdrawiam,
        --
        Marcin
        www.euro-tax.pl
      • 16.07.14, 20:22
        Ja natomiast mogę polecić www.mag-tax.pl/ - bardzo sprawnie działająca firma, mają malutką prowizję i sporo promocji dzięki którym wychodzi jeszcze taniej :) no i najważniejsze, działają szybko :)
    • Gość: gość IP: *.xdsl.centertel.pl 05.11.12, 21:30
      Wysyłamy tylko oryginały P-60 P-45 i wypełniamy P-85 chętnie pomogę w y[pełnieniu formularzy
      badylek46@wp.pl
    • Gość: pracujacawangli IP: *.64k.pl 05.03.13, 12:38
      Ja także korzystam z usług zwrotpodatku.pl i to od paru ładnych lat. Jeszcze nigdy mnie nie oszukali. Ufam im, wielu moich znajomych także rozlicza się dzięki nim. Doświadczenie mają już spore bo ok 13 lat. No i realizują czeki, a nie każdy to robi.
      • Gość: beata IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.08.13, 20:47
        Ja osobiście odradzam firmę www.zwrotpodatku.pl
        Firma niekonkretna, długi czas odpowiedzi na maile, a w rezultacie zbywające odpowiedzi. Jeżeli sprawa nie jest prosta tzn nie polega na przesłaniu do urzędu 2 formularzy - odmawiają współpracy. Przy aktualnej szerokiej ofercie firm zajmujacych się zwrotem podatku z za granicy osobiście odradzam i nie powierzyłabym im moich funduszy.
        Pozdrawiam
    • Gość: klau IP: *.88-199-145.vspace.pl 09.03.13, 18:57
      jeśli zdecydujesz się na pośrednika, to w internecie można znależć kalkulator, który oblicza należny podatek i porównuje oferty różnych firm, tzn. określa pobierane przez nie prowizje, warto tam zajrzeć: zwrotpodatku.pl/uk_calculator.php
      • 06.05.13, 15:02
        Rozlicz sie sama! twojzwrotpodatkowzzagranicy.blogspot.com/
        Orpocz wyzej wymienionych dokumentow nalezy rowniez wypelnic pity: tj. P85/P86

gg:439892
        email:rose71@gazeta.pl
    • 01.05.13, 08:51
      Witam,

Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą.
      Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 100 mln zł podatków dla ponad 100 tysięcy Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób.

Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Euro-Tax.pl - w nowej odsłonie.
      Znajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje o wymogach, przepisach i sposobach rozliczenia podatków zagranicznych. Oraz szczegółową ofertę Euro-Tax.pl doradztwa w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą.

Niezmiennie pozostaję do Waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,
      --
      Marcin

• Gość: Emil IP: 95.145.148.* 23.05.13, 09:51
      Witam. Też ubiegam się o zwrot - więc jestm na bieżąco.... Taki sposób jaki opisujesz jest wystarczający. P60, P60U - zamykają rok podatkowy, dlatego nazywane są też End of Year Certificate. Wystarczy odesłać oryginał z listem zawierającym prosbe o rozliczenie - i czekać... Na rozliczenie i zwrot urząd ma około 15 dni roboczych.. Warto wcześniej przejść się do najbliższego biura i zadzwonić do //excludes tax return enquiries// - z telefonu wewnętrznego - i poprosić o sprawdzenie twoich recordów, czy się zgadzają z dokumentami które ty posiadasz.. Podatek zwracają w postaci czeku, na którego realizację czekamy 7 dni roboczych... czyli około 10 dni. Podobno Istnieje możliwośc zwrotu na polskie konto - ale na ten temat sie nie wypowiadam, bo nie wiem jak to wygląda.

Pozdrawiam
      • 29.05.13, 15:14
        Zapomniales jeszcze napisac Emil o P85 i P86, bez tego nie rozlicza, zwroca Ci dokumenty z prosba o wypelnienie pitow.
        W jakim to banku skladasz czek, ze czekasz TYLKO 7 dni??? Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam, bo w wiekszosci ludzie czekaja do miesiaca nawet, chyba,ze Ty skladasz przez jakas firme, ktora sciaga prowizje i Ci obiecuje,ze dostaniesz kase juz za 7 dni, to mozliwe.
        --
        twojzwrotpodatkowzzagranicy.blogspot.com/
    • 03.06.13, 01:13
      Przewodnik migranta i pomocne gadżety dla wyjeżdzających za granicę.

DARMOWE KARTY SIM DLA OSOB WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ

Pierwsze kroki w pracy za granicą nie należą do najłatwiejszych. Dobrze o tym wiemy, dlatego postaramy się udzielać Wam porad i wskazówek dotyczących pracy i życia w obcym kraju. Dostarczymy Wam przydatnych informacji oraz realia życia i pracy za granicą.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku. www.facebook.com/jadezagranice

Wszystkich, którzy wybierają się do pracy na obczyźnie zapraszamy także po odbiór prezentu – zestawu starterów telefonicznych, które pomogą Wam komunikować się z bliskimi.
      www.euro-tax.pl/kampania/lp/
      Pozdrawiam,
      --------------------
      Marcin,
      Doradca online Euro-tax.pl
      • 02.09.13, 21:54
        Opóźnienia w Urzędzie Holenderskim.

Z informacji uzyskanych z Belastingsdienst, z działu zajmującego się procedurami skarbowymi w Holandii wynika, że w tym roku nie wszystkie deklaracje 2012 zostaną rozpatrzone na czas. Poniżej przedstawiamy wypowiedź jednego z przedstawicieli urzędu skarbowego:
        Dziś otrzymaliśmy informacje, że część osób, które złożyły swoje deklaracje podatkowe 2012 do 01.04.2013 nie otrzymało decyzji do 01.07.2013. Sprawdzamy ten problem i postaramy się go możliwie szybko rozwiązać. Nie ma możliwości wysłania nowej deklaracji podatkowej i otrzymania decyzji wstępnej. Proszę poinformować klientów, że rozwiązanie tego problemu zajmie trochę czasu. Każdy otrzyma decyzję w sprawie swojej deklaracji podatkowej, natomiast nie wiemy kiedy to nastąpi.

Jeśli zechcieliby Państwo potwierdzić powyższe informacje podajemy nr telefonu pod którym można skontaktować się z urzędem skarbowym Belastingdienst pod numerem 0031 555 385 385.
        Pozdrawiam,
        --------------
        Marcin
        Doradca online Euro-Tax pl
    • Gość: Rafa IP: *.cable.tvk.wielun.pl 20.07.13, 16:11
      Dla osób z Wielunia i okolic polecam biuro na Targowej. Współpracują oni z Timetax. Solidna firma. www.urszulazdybel-biuro.pl
      • 13.11.13, 10:41
        Polecam MAG-TAX solidna firma, odzyskałam podatek u nich w ciągu 4 miesięcy.
    • 28.12.14, 14:47
      Zapraszamy do kontaktu. www.kdf-podatki.pl
      Pomagamy odzyskac podatek za prace w Anglii. Nie pobieramy oplat wstepnych!
      • Gość: zwrotpodatku.pl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.15, 19:59
        Zapraszamy do zapoznania się z ofertą TAX Consulting - zwrotpodatku.pl/anglia-uk.php
        15 lat doświadczeń i gwarantowana najniższa cena rozliczeń z Anglii.
    • Gość: johnsmith12 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.14, 14:14
      Polecam firmę euro punt, jeśli chodzi o zwrot podatku z zagranicy.
    • 23.01.15, 11:22
      A ma ktoś doświadczenia z firmą www.zwrotpodatkow.pl/ ?
      • Gość: kasperekkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.15, 22:53
        Ja polecam kontakt z Europejskim Centrum Podatkowym, zajmują się zwrotem podatku z zagranicy, w tym. m. in. z UK.
        • Gość: różka81 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.15, 17:19
          jeśli chodzi o zwrot podatku z UK, to polecam zdecydowanie Europunkt. Biura w całej PL i szybki efekt.
      • Gość: raadeek IP: *.dynamic-ra-1.vectranet.pl 25.05.15, 10:59
        ja z TAX Consulting , czyli zwrotpodatku.pl robiłem zwrot podatku z USA i polecam. Zwrot taki jak wyliczyli mi w kalkulatorze na swojej stronie. Dokumenty szybko wysłane, sprawiają wrażenie kompetentnych. Co prawda przydarzyła im się mała wpadka, bo w nr ubezpieczenia zamienili cyferki, przez co zwrot dostałem jakiś miesiąc później, ale każdemu mogło się zdarzyć. Inni znajomi do dzisiaj się męczą z innymi firmami, więc o czymś to świadczy. Jedyny minus jest taki, że już nie realizują czeków, trzeba na własną rękę.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.