• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Hotel Sol Luna Bay Resort w Obzorze - opinie Dodaj do ulubionych

• IP: *.gemini.net.pl 05.03.10, 13:09
    Witam. Czy ktoś może mi coś powiedzieć o tym hotelu co w tytule.
    Czytałem, że to nowy hotel z 2009 roku i podobno jeden z pięciu
    najbardziej luksusowych w Bułgarii. Będę wdzięczny za jakieś
    informacje.
    Zaawansowany formularz
    • 26.01.11, 23:01
      Witam,
      Też jestem ciekawa opinii.
      Lecimy do hotelu Sol Luna Bay w drugiej połowie czerwca.
      Może ktoś też się tam wybiera w tym terminie :)
      • 14.05.11, 12:44
        Cześć, my (z żoną i 7 letnią córką) lecimy do Sol Luna Bay 24 czerwca z Gdańska.
        Wojtek
        • 24.05.11, 22:31
          My bedziemy tam od 18.06, wiec moze się spotkamy.
        • 08.06.11, 20:07
          Witam. Ja lecę z dwunastoletnią córka tego samego dnia , ale z Warszawy.
          • 08.06.11, 20:10
            data wylotu 24.06 .2011 :)
            • 08.06.11, 21:48
              Będziemy grzać Wam miejsca :)
            • 22.06.11, 11:38
              Cześć, zbliżamy się do dnia wylotu. Może wymienimy się telefonami, żebyśmy mogli się znaleźć na miejscu. Mu mamy planowany wylot w Gdańska 25.06. o 1:20. Mój email: qla13 małpa poczta . onet . pl

Pozdrawiam
    • 29.01.11, 08:40
      Hotel jest naprawde "wypaśny", przy samej plaży. Plaża ma około 6 km długości. Sam Obzor jest nieduży, taki akurat na spokojne wakacje (bez wielkich tłumów). Będziesz zadowolony.
      • 09.02.11, 21:55
        Czy ktoś z Was sie może orientuje czy zakupie gdzies na terenie hotelu, lub w samym Obzorze jedzenie dla małego dziecka ( chodzi o słoiczki ...). Nie chce mi sie tego tachać ze sobą, ale wolałabym mieć pewność że kupie to na miejscu
        • Gość: Rafał IP: *.tczew.vectranet.pl 16.05.11, 18:14
          wątek poruszany wcześniej w innym zapytaniu. Podobno jest market dość spory w samym Obzorze i coś dostaniesz.
    • 28.06.11, 10:52
      Czy ktoś leci 19.08 z Gdańska do hotelu Sol Luna Bay, nie wiem czy będzie pewna słoneczna pogoda.
      • Gość: paweł IP: *.elk.mm.pl 06.08.11, 21:31
        Ja lecę z Warszawy, ale niestety nie wiem jaka będzie pogoda
    • Gość: klara IP: 195.206.126.* 28.06.11, 12:29
      Czekamy na opinie.
      Ja wylatuję 29.07.11
      • Gość: robert IP: *.dynamic.chello.pl 12.07.11, 14:06
        Witam. Ja z zona i 9 letnia corka tez lecimy 29 lipca z Warszawy. Jak cos to piszcie na rezydent1@op.pl . Pozdrawiam.
    • 29.06.11, 13:02
      Ja lecę z mężem i 6 -letnim synkiem do tego hotelu 29 lipca z Gdańska
      • Gość: klara IP: 195.206.126.* 29.06.11, 15:01
        w uzupełnieniu: ja też lecę z mężem i 5 letnim synkiem :) tyle że z Poznania.
        • 29.06.11, 15:07
          Ja bylam przez tydzień od 17 czerwca. To była moja pierwsza wizyta w Bułgarii - podobało mi się. Hotel dość nowy, wszystko działało, nie miałam z niczym problemów. Moja 5-letnie dziecko nie chciało wyjeżdżać :)
        • 29.06.11, 16:02
          super,dzieci będą się razem bawić,pozdrawiam
          • Gość: dawid123 IP: *.btc-net.bg 29.06.11, 19:10
            miramar i tak lepszy-fajniejsze baseny,oslonięty teren,przytulniejszy-nie taki kolos
            • 01.07.11, 09:48
              w Obzorze jest duzy market SPAR, wszystko mozna wnim kupic.

--
              ...
              bridelle
      • Gość: mania-46 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.11, 19:45
        o której macie planowany wylot? bo my z 19. na 20 sierpień(czyli lecimy w nocy)
    • Gość: klara IP: *.przylep1.do.powstancow-warszawy.pawluk.org 11.07.11, 21:14
      Czy ktoś już wrócił i jest chętny podzielić się wrażeniami? :)
      • Gość: primavera IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.07.11, 21:27
        My już niestety wróciliśmy... Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem.
        • Gość: klara IP: 195.206.126.* 12.07.11, 08:09
          No to pytam :)
          1. Leżaki- gdzieś wyczytałam info, że na plaży są bezpłatne jak i płatne. A te bezpłatne należy wcześnie rano rezerwować. Zgadza się?
          2. Animacje dla dzieci- czy moje 5 letnie dziecko będzie miało co robić?
          A jedzienie dla takiego "malucha"?- coś dla siebie znajdzie?
          Hotel ma dobre opinie, myślę że pozytywnie nas zaskoczy, zresztą sama napisałaś/eś, że już niestety wróciliście :)
          Napisz proszę ogólne wrażenia i na co warto zwrócić uwagę. Dziękuję i pozdrawiam.
          • Gość: Wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 09:07
            Cześć, wróciłem 9 lipca i z leżakami jest tak, że te bezpłatne trzeba rezerwować niestety, bo choć jest ich dużo, to jednak nie starcza. Wschody słońca są tak piękne, że to nie jest problem :), a tak poważnie, to najwięcej ludzi przychodzi pomiędzy 7:00 a 7:30. Po tym czasie już ciężko coś znaleźć przed lunchem. Potem część się zwalnia i już łatwiej. Piasek jest miły, więc można na ręcznikach sobie leżeć. Są też leżaki przy basenach. Co do jedzenia dla dzieci, to nie powinnaś się martwić - dzieci małe i duże są zadowolone z jedzenia. Dorośli tym bardziej. Moja 8 letnia córka (niejadek z założenia) utyła 1,5kg, tyle co przez poprzedni rok.
            Pozdrawiam i życzę dobrej pogody, bo się taka średnia trafiła.
            ps. Na klub Figlo nie liczcie w tym hotelu, bo dzieci zazwyczaj tylko raz chcą iść. Sławną małpkę widzieliśmy przez 5minut w ciągu 2tyg. pobytu i to podczas spotkania organizacyjnego z rezydentem. Moja córka wolała bawić się z Emo w Kids Club hotelowym mimo bariery językowej.

Wojtek
            • Gość: klara IP: 195.206.126.* 12.07.11, 15:10
              Dziekuję za odp.
              W związku z tym, że mój syn często ma problemy jelitowe na wyjazdach- powiedz proszę czy zdarzyły się w hotelu jakieś zatrucia pokarmowe?
              Pamietasz może ile leżaki kosztują?
              I jeszcze jedno pytanie- były komary? :)
              • Gość: Wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 15:31
                Nikt z ludzi, których poznałem (z nami 5 rodzin z dziećmi) nikt nie chorował na sprawy pokarmowe. Za to było zapalenie ucha i katarki. Leżaki chyba po 5lv + parasol następne 5lv, ale głowy nie dam. Komary mi nie przeszkadzały, więc raczej nie było. Były za to kraby (na plaży i w wodzie), dwa razy widziałem delfiny w morzu :)
                • Gość: klara IP: 195.206.126.* 12.07.11, 15:39
                  No to fajnie :)
                  Czyli ogólnie mówiąc hotel godny polecnie, tak? :)
                  A może było coś, co Tobie nie pasowało?
                  • Gość: Wojtek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.11, 15:47
                    Może to zboczenie, ale przyglądałem się naczyniom na okoliczność czystości i zdarzały się niedomyte, a w porównaniu do pedantycznej dbałości obsługi o czystość całego hotelu a w szczególności o restaurację, trochę mi to nie pasowało. Poza tym barmani nie zawsze wydawali się zadowoleni z pracy, ale nie przeszkadzało to im w porządnym wykonywaniu roboty (brakowało mi czasami odwzajemniania uśmiechu). Gdybym zapytał córkę, co jej się nie podobało, to poza Figloklubem, jej brakowało zjeżdżalni.
                    Poza tym hotel jest idealny i może mam niezbyt wysokie wymagania (pierwszy przedział podatkowy) dla mnie i mojej rodziny były to luksusowe wakacje.
                    • Gość: primavera IP: *.dynamic.mm.pl 12.07.11, 16:48
                      My byliśmy w czerwcu więc nie było jeszcze dużego problemu z leżakami ale tuż przed naszym wyjazdem zrobiło się na plaży tłoczno. Faktycznie trzeba rano zająć ( przy basenie również ) bo potem jest problem. My byliśmy z dziećmi 2 i 5 lat. Nie było żadnego problemu z jedzeniem. O żadnych zatruciach pokarmowych nie słyszeliśmy. Dziwi mnie negatywna opinia o Figloklubie. Nasz syn bardzo chętnie tam chodził. Wieczorem są dyskoteki dla dzieci, a potem animacje dla dorosłych. Leżaki i parasole w strefie płatnej są po 5 leva. Obsługa hotelu bez zarzutu. Myślę, że będziecie zadowoleni.
                      • Gość: mania-46 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.11, 20:19
                        Ja mam pytanie gdzie się wymienia w Bułgarii euro i czy trzeba może lepiej płacić w euro? Ja ogólnie pogoda i jakie są ciekawe wycieczki czy kupować u rezydenta czy od handlarzy? Pozdrawiam .
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.