Dodaj do ulubionych

Słoneczny Brzeg - ceny w knajpkach?!

IP: *.chello.pl 29.07.10, 23:53
wykupiłam wczasy z last minute w Słonecznym Brzegu - hotel Bellevue
Beach w wersji HB. wiem, że jedzonko w bułgarskich hotelach nie jest
rewelacyjne i będziemy korzystali z knajpek - może ktoś był w SB
ostatnio i zna ceny obiadków, piwka itp w knajpkach w Słonecznym
Brzegu? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Edytor zaawansowany
  • Gość: audi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.10, 08:25
    Własnie wróciłem.ceny sa najwyzsze w całej Bułgarii, standard bardzo przecietny,
    piwo od 2,50 - 4,50 leva w zaleznosci od miejsca, sandwich od 3-5,50 leva, sok
    200 ml od 2,50 leva,coca-cola 2,50-3,50 leva 200 ml, sałata szopska od 3,00 leva
    do 7 leva nawet.Koszmar!!! ceny z astronomii, ale wystarczy pojechac choćby do
    Nesseberu, Burgas.Uciekaj ze SB!!! Dobra rada!!!
  • Gość: paweł staszów IP: 81.219.54.* 30.07.10, 08:44
    To dajcie namiar na dobrą i tanią knajpke gdzie można zjeść w miarę tanio i
    dobrze--luksusy mnie nie interesują (jesli żarcie bedzie dobre i cenowo ok)

gdzie dokładnie ona CZY one się mieszczą w SB?
  • Gość: Aro_Gliwice IP: *.brewet.3s.pl 30.07.10, 09:34
    Tu na pewno Wam się spodoba,tanio a jak smacznie po prostu suuper,z tyłu hotelu
    amphibia,zdjecie nr 14 dużo wam pomoże takie same tablice stoją przed wejsciem
    do :baru:...www.grill-bar.balkanfunk.pl/
  • Gość: ach IP: *.icpnet.pl 30.07.10, 11:05
    ten grill bar polecam - dobra musaka - ale niestety, za daleko od centrum i nie
    chciało mi się tam co dzień dreptać.
    Polecam Condora i Djannę - dobre i tanie jak na SB jedzenie.
    Po prostu nie należy kupować jedzenia na głównym deptaku - bo tam to
    rzeczywiście zdzierają. A ceny generalnie są takie jak u nas.
    Taniej jest na pewno w Pomorie, Ravdzie, ale nie w Nesseberze - jedynie w nowej
    części trochę taniej - ale w starej ceny jak w SB.
    Generalnie nie jest źle - wystarczy trochę pomyśleć i spokojnie da się wyżywić
    smacznie za normalne pieniądze.
  • Gość: paweł staszów IP: 81.219.54.* 30.07.10, 12:51
    a jak znajde te dwie knajpki wyżej podane?
  • Gość: maranka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.10, 13:25
    ja polecam trochę dalej za Condorem , skręcamy za supermaketem ZORA i jest
    bar RIO , drewniany , idziesz z tacką , wszystko wyłożone za szybą ,
    najdroższe danie 4 lewa , jak nie szukacie restauracji z kelnerem to
    polecam - pyszne , typowe bułgarskie jedzenie
  • Gość: audi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.10, 13:51
    zalezy co chcesz i za ile? Mam namiary na bardzo dobre jedzenie bułgarskie ,
    super atmosfera, menu po polsku itd...
  • Gość: Wigi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.10, 17:55
    A ja polecam małą knajpkę na północnym krańcu SB. Można przespacerować się plażą. Uprzedzam wygląda tak jakby czas się tam zatrzymał w połowie lat 80. Nazywa się Bistro Raj (pisane cyrylicą) lub Bistro Paradise z angielskiego. Ceny takie jak pisał AUDI tylko te najniższe. Można tam smacznie i nie drogo zjeść. Polecam smażone w głębokim oleju szprotki które połyka się w całości :). Spory talerz tych że kosztuje 3,5 lewa. Można tam po próbować innych specjałów, siedząc praktycznie na plaży. Piwo butelkowe (oczywiści podane zimne) od 2,- lewa (Burgasko) i 2,5 Zagorka.
    Przychodzi tam sporo Bułgarów sobie podjeść wieczorami.
    Zdjęcie zrobione od strony północnej.
    Bisrto RAJ
    Przed bistro czego nie widać niestety na zdjęciu stoliki i parasole.
  • bulgarskiewakacje 30.07.10, 18:11
    ja włąsnie wróciłem z obiadu
    - świeża ryba grilowana 8 lv
    - nalewnoje piwo 2 x o,5 = 1,5 x 2 = 3 lv
    - szopska 3 lv
    - "garnitura" - frytki, surówka 2 lv
    - kawa 0,7 lv
    -oczywiście w SB - policzcie czy drogo-nie bądzcie tylko lrniwi , zejdzcie z
    deptaka, traficie pewnie na coś co może przypomina knajpę z lat 9-tych, ale
    jedziebie dobre i tanie
    bzdury że w sb jest drogo-trzeba tylko pomysleć, pewnie można brzoskwinie 1 kg
    kupic po 4-5 lv, ale można tez po 0,5 lv. Róznica CZASAMI TO 100 M.
  • Gość: bielszczanin IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.10, 23:38
    czyli w klubach i dyskotekach piwo od 2,5 do 4,5 leva?
  • Gość: Gosia IP: *.chello.pl 03.08.10, 00:38
    podbijam
  • ericastefani 05.08.10, 12:47
    Ja byłam w Słonecznym Brzegu w zeszłym roku z biurem OK - Tours, ale bez
    wyżywienia, więc służę pomocą. Jedzenie i bary w Bułgarii są mega tanie. Ogólnie
    nie wydawałam więcej niż 50zł dziennie i wliczam w to jedzenie, alkohol,
    papierosy. Czasem zdarzała się płatny klub. Piwo ogólnie kosztowało w granicach
    1 lewa, woda była droższa - 2 lewy. Za obiad płaciłam maksymalnie do 20 lewów
    dziennie. Jedzenie w sklepach zwykłych jest raczej tanie.
  • Gość: Gonia IP: *.chello.pl 05.08.10, 19:53
    może ktoś był i wrócił teraz?
  • Gość: Kamil Włodarczyk IP: *.play-internet.pl 25.05.11, 19:47
    Jeżeli Ty (lub Twoi znajomi) będziesz zainteresowany niezapomnianymi i słonecznymi wakacjami za rozsądną cenę w Bułgarii - chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu :)

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej: www.grandkamelia2.republika.pl/

Właściciele: Kamil Włodarczyk & Katarzyna Król
  • Gość: henio IP: *.tele2.se 17.04.13, 11:29
    podbijam
  • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 22:37
    Polecam, własnie znalazłem stronkę, jestem tam kilka razy w czasie pobytu, super jedzenie i w miare tanio.
    www.djanny.com/en_zanas.html
    Jedna z niewielu knajpek gdzie trzeba czekać w kolejce do stolika !!! I to mówi samo za siebie.
  • Gość: Bertoluci67 IP: 91.222.27.* 28.07.15, 23:13
    Właśnie wróciłem ze SB. Próbowaliśmy jedzenia w różnych restauracjach, ale nam najbardziej przypadła do gustu Wanilla Garden. Mało ludzi, jedzenie smaczne. muzyka na żywo i ceny niewygórowane. Polecam BBQ podane po Bułgarsku z domowym chlebem (pita) i do tego po szklaneczce Kamenicy
  • mordehaj2 15.08.15, 09:24
    Jesteśmy w SB.Właściwie to graniczymy ze Sveti Vlas. Chyba nie umiemy szukać. Piwo w restauracjach (Kamenitza) 2,20-2,50 BGN. Czy może gdzieś byc po 1,50 BGN? Nie wiem. Może. Ale w markecie (Grand Market Merkury - Ta sama Kamenitza jest po 1,22BGN). Frytki 3,50 BGN, grillowany kurczak z frytkami 15 BGN, szopska sałata - 6 BGN.Ceny i tak wg mnie są ok. Pozdrawiam
  • Gość: a IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.08.15, 14:18
    Jesli jesteś w SB blisko Sweti Wlas to tam jest restauracja RUSINA,ja chodziłem pieszo. Wszyscy na miejscu ją znają i polecają. A ceny? Mix mięsa z pieczarkami na gorącej patelni ok 8 lv dla 2 osób ok 13 a to jest conajmniej pół kilo, frytki świeże 200 gr 2 lv wiele dań zestawy z sałatką po 10lv. piwo zagorka z beczki 1,5 lv tule samo a itaniej 50-tka rakiji. Jednym zdaniem duzy mix, 2 frytki i duża sałata farmerska + dwa piwa + 4 rakije ,deser z owoców gratis to 28,5 lv polecam
  • naturalny80 16.08.15, 16:37
    Nie wiem jak na obrzeżach ale w centrum SB piwo Kamenitza 4-5 leva.
  • mordehajwanunu 25.08.15, 21:38
    Dzięki za namiar. Było drożej niż napisałeś, ale i tak polecam. Taniej niż w Luxorze. Jeszcze raz dzięki.
  • Gość: m. IP: *.swidnica.mm.pl 26.09.15, 11:30
    Nie chce podawać , dokładnych cen bo nie pamiętam . Ogolnie ceny w knajpkach na deptaku takie jak w Polsce , a nawet taniej . Wszedzie promocje czy happy hour , naprawde miło , muzyka na żywo , super jedzonko i w porównaniu z włochami , grecją czy innymi europejskimi krajami b. tanio

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka