Dodaj do ulubionych

jaka pogoda w drugiej połowie września

IP: *.ibb.waw.pl 24.08.10, 11:03
Witam
Od 20 wrzesnia planuję urlop w słonecznym brzegu, mam pytanie jaka zwykle panuje pogoda w drugiej połowie września w Bułgarii.
Będę wdzięczna za odpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • bulgarskiewakacje 24.08.10, 15:09
    nie jestem wrózką, o aktualnej pogodzie piszę codziennie obok, a w ubr wrzesien
    był: do 10 piękny, potem nastąpiło załamanie pogody między 10-15 sztorm, ulewy,
    ale b. ciepło, a potem po 15 wróciły upały, przy chłodniejszych wieczorach
  • Gość: Daniel IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.10, 11:50
    W zeszłym roku byliśmy 23-30 wrzesień i było ciepło i słonecznie z
    temperaturą 22-27 stopni, w tym roku jadę 27.09-04.10 i mam
    nadzieją ,że będzie podobnie jak w 2009.
    pozdr
  • gringo68 10.02.11, 09:41
    II połowa września w BG to moim zdanie pomyłka. To nie klimat srodziemnomorski ze stabilną i bardzo ciepła pogodą, tylko Europa wchodnia. Cieplejk niż w Polsce ale o tej porze roku już dużej roznicy nie ma. Może być ciepło i slonecznie, może być 10C i deszczowo.

W dodatku ten okres to już całkowicie poza sezonem. Większośc infrastrukrury nadmorskiej jest zamknięta.
    --
    "USA włączyło się do wojny w październiku 1944 kiedy losy wojny
    były już przesądzone"
    makabrapolska
  • Gość: wildol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.11, 22:54
    Jesli już to pierwsza połowa wrzesnia.Bylem w ubieglym roku ,dla mnie optymalny termin, ciepło,lużniej,taniej.
  • madziula53 11.02.11, 23:24
    Ja byłam coś koło 14 września 2tyg co prawda 2lata temu i w tym czasie dwa dni były chłodne i deszczowe a reszta bardzo upalna około 30stopni , noce też całkiem ciepłe choc juz troche wiało , to zalezy jak się trafi nie ma reguły ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka