Dodaj do ulubionych

złote piaski

IP: *.ngates.nasze.pl 20.01.11, 22:16
czytałam już sporo i na tym forum i w necie ale i tak zadam kilka pytań. mam nadzieję, że odpowiecie :)
planuje wyjazd na 2 tyg w połowie lipca z 7-latka i 1,5-roczniakiem. Hotel Silver, oferta Neckermanna, dojazd własny
1 - czy wykupić 2 posiłki czy opcję all (różnica w cenie ok. 800 zł)?
2 - jechać przez Rumunię czy Serbię?
3 - czy hotele są faktycznie dużo wyżej niż plaża, czy łatwo będzie nam wracać z plaży z dzieciakami?
4 - co warto zwiedzić w okolicy 200 km (na pewno warna, Nesebyr, delfinarium i aquapark)
5 - jakie s a przykładowe ceny na miescie (od tego pewnie będzie zależała decyzja która opcje wyżywienia brac w hotelu)
Edytor zaawansowany
  • wojak999 20.01.11, 22:40
    Jeśli chcesz odpowiedzi to napisz gdzie znajduje się hotel, bo w ofercie Nackermanna jest hotel Silver w Złotych Piaskach i w Słonecznym Brzegu.
    - Bułgaria to taki sam kraj jak Polska, nie ma potrzeby brać opcji all, za 800 zł (około 400 BGN) kupisz o wiele więcej niż dostaniesz w hotelu.
    - Zależnie skąd startujesz z PL, jeśli jedziesz do Złotych Piasków to najlepszym rozwiązaniem jest podróż przez Rumunię.
    - ceny w mieście są takie same jak w Polsce ( nie nad morzem).
  • Gość: bulgariaurlop IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 08:56
    Rozważyłbym opcję All inclusive. Za 800 pln warto jeśli masz w opcji wszystkie dodatki typu napoje.lody.owoce.
    Na mieście wydasz o wiele więcej,bo Złote Piaski to kurort komercyjny i drogi.Podziel sobie te 800 pl przez ilość osób potem przez ilość dni i wynik da Ci wiele do myślenia.Do zwiedzania polecam Sozopol prócz tego co już wymieniłaś.Może nawet bardziej niż Neseber.Mniej zatłoczony,a równie piękny.Polecam podróż przez Rumunię.Droga dość dobra i najkrótsza.Pamiętaj o winietach w każdym kraju tranzytowym.
  • Gość: ewa IP: *.ngates.nasze.pl 21.01.11, 09:40
    hotel silver złote piaski
    800 zł dopłaty do all na 14 dni czyli ok. 57 zł dziennie za rodzinę 2+2 niby niedużo dlatego chciałam wykupić ale mąż twierdzi, że to się opłaca jak się siedzi na miejscu w hotelu a jak wyjdziemy na cały dzień na plaże czy na wycieczki to i tak muszę coś kupić na mieście a nie wiem jakie są tam ceny...

wyjeżdżamy z łodzi, wg długości to niby trasa przez rumunie ale naczytałam się w necie ze tam są straszne drogi i podroż trwa baaaardzo długo
  • wojak999 21.01.11, 17:43
    W Twoim przypadku powinnaś posłuchać męża. Nie ma sensu wykupować opcji all.
    Na temat dróg w Rumunii proponuję poczytać na tym forum : bulgaricus . W tym roku pojadę 4 raz do BG i trasa będzie wiodła przez Rumunię. Na drogi w RO nie narzekam. Jeden raz jechałem przez Serbię i nie było szybciej. Rumunia ma swój urok. Drogi podobne do polskich.
    Jakąkolwiek wybierzesz drogę (Rumunia czy Serbia) to bez noclegu nie da rady jej pokonać.
  • Gość: maranka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 19:35
    forum.gazeta.pl/forum/w,789,95211336,95211336,Hotel_Silver_Czajka_Zlote_Piaski.html
    tu kilka opinii o tym hotelu
    a opcja all nie ma sensu , bo jedzonko bg na mieście jest pyszne i niedrogie tylko z opinii wynika ,że chyba do miasta daleko ale nie byłam tam wiec nie wiem-poczytaj
  • Gość: marcin IP: *.internetia.net.pl 23.01.11, 20:28
    co do opcji all musisz zdecydowac sam. Ceny sa takie jak u nas wiec sam wiesz najlepiej ile na co wydasz. Hotel Silver jest ok: basen, jedzenie dobre, plac zabaw zdecydowanie symboliczny i nie licz na to ze dzieci sie tam pobawia.
    Dojscie do plazy zajmuje 5min ale faktycznie hotel jest duzo wyzej i czeka Was zejscie po schodach - nie ma tragedii, sam bylem z 3 letnim dzieckiem. Wokol hotelu jest sporo bezpanskich psow grzebiacych w smieciach, ale psy nie sa grozne. Sam hotel jest oddalony od centrum ok 20min drogi spacerkiem wiec wozek jest obowiazkowy.
    Jesli chodzi o trase to my jezdzimy przez rumunie ktora jest niesamowita - polecam m.in trase 7c - ale opcji przejazdu przez rumunie jest kilka w zaleznosci czy masz czas czy go nie masz.
    Wokol ZP mozna zwiedzic kamienny las (ok 20km od ZP), ogrody w Balchiku i polwysep Kaliakry. Jesli masz jakies pytania to chetnie pomoge, w sumie biore teraz pod uwage czwarte wakacje w bulgarii:)
  • Gość: marci IP: *.internetia.net.pl 23.01.11, 20:48
    a jesli jeszcze nie zdecydowales to zaproponuje alternatywe: hotel Perla Sun w Primorsku z niemieckiego TUI chociaz mozliwe ze w polskim TUI tez jest ta oferta. Cena rewelacyjana za All. Hotel lepszy od Silvera. Bylem w obydwu wiec wiem co mowie. Okolica wg mnie tez ciekawsza. Np w Primorsku 200m od hotelu masz plaze gdzie mozesz lezec nad samym morzem i nikt Ci nie bedzie kazal wykupic lezaka albo parasola

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka