Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Rodzinne wczasy w Bułgarii? Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich! O tym forum dowiedziałam się całkiem przypadkiem, ale postanowiłam zapytać. Wybieramy się z mężem i naszymi dwiema córkami (6 i 8 lat) na wczasy do Bułgarii. Przynajmniej taki jest plan. Zaczęliśmy się z mężem już poważniej zastanawiać nad hotelem i nad jakimś porządniejszym organizatorem. Termin pasowałby nam najbardziej w połowie sierpnia ( wiadomo, że trzeba załatwić urlop). Jeżeli mam być szczera, to nie bardzo mam pomysł gdzie pojechać, słyszałam, że w Słonecznym Brzegu jest całkiem przyjemnie? Chciałabym jakiś ładny, ale nie bardzo drogi hotel, z jakimiś atrakcjami dla dzieciaków i blisko plaży. Co do organizatora, znam ze słyszenia trochę biur, natomiast jeżeli mam być szczera to jeszcze nie miałam okazji korzystać z usług któregokolwiek. Preferowaliśmy raczej wakacje nad Bałtykiem ( mamy już tam jeden ośrodek do którego jeździliśmy). Jeżeli jest taka możliwość, to proszę, polećcie mi jakiś fajny hotel w którym byliście i biuro z którym będę mogła spędzić spokojny urlop ( jadę z dziećmi i wiadomo, zależy mi na ich bezpieczeństwie). Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.