• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Rodzinne wczasy w Bułgarii? Dodaj do ulubionych

• 08.03.11, 20:39
    Witam wszystkich! O tym forum dowiedziałam się całkiem przypadkiem, ale postanowiłam zapytać. Wybieramy się z mężem i naszymi dwiema córkami (6 i 8 lat) na wczasy do Bułgarii. Przynajmniej taki jest plan. Zaczęliśmy się z mężem już poważniej zastanawiać nad hotelem i nad jakimś porządniejszym organizatorem. Termin pasowałby nam najbardziej w połowie sierpnia ( wiadomo, że trzeba załatwić urlop). Jeżeli mam być szczera, to nie bardzo mam pomysł gdzie pojechać, słyszałam, że w Słonecznym Brzegu jest całkiem przyjemnie? Chciałabym jakiś ładny, ale nie bardzo drogi hotel, z jakimiś atrakcjami dla dzieciaków i blisko plaży. Co do organizatora, znam ze słyszenia trochę biur, natomiast jeżeli mam być szczera to jeszcze nie miałam okazji korzystać z usług któregokolwiek. Preferowaliśmy raczej wakacje nad Bałtykiem ( mamy już tam jeden ośrodek do którego jeździliśmy). Jeżeli jest taka możliwość, to proszę, polećcie mi jakiś fajny hotel w którym byliście i biuro z którym będę mogła spędzić spokojny urlop ( jadę z dziećmi i wiadomo, zależy mi na ich bezpieczeństwie). Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie!
    Zaawansowany formularz
    • Gość: gtw IP: *.171.15.158.static.crowley.pl 08.03.11, 21:11
      Jeśli podobają ci się klimaty plastikowego kiczowatego kołchozu zapchanego tłumem, z cenami dwa razy wyższymi niż gdzie indziej, to rzeczywiścia SB jest "przyjemnym miejscem"

rozumiem jednak, że tłumaczy cię nieznajomość bułgarskich realiów, polecam więc Obzor, Krenevo albo miasteczka na południe od Burgas - Sozopol, Primorsko, Carevo

nie rozumiem co masz na myśli pisząc o "bezpieczeństwie" dzieci
    • Gość: danka123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 09:25
      Jeżdżę na wakacjie do Bg od kilku lat, z przyjemnościa i zawsze chętnie tam wracam :) Dlaczego ? Właśnie z powodu rodzinnych wakacji :) Mam trójke dzieciaków , w rózym wieku , najmłodsze ma 2 latka , a była tam ze mną juz 4 razy :) Nie wiem , jak zamierzacie i planujecie samą podróz - samochodem , samolotem, czy autokarem ? Słoneczny Brzeg jest fajny, ale bardzo komercyjny i w moim odczuciu zbyt hałaśliwy , warto sie tam wybrac , ale na wycieczkę - pospacerować, pooglądac... . Ja wyjeżdzam od lat do Ravdy.Mamy stąd fajna baze wypadową do Neseber, SŁ.Brzegu, Burgas - nawet jesli nie ma na miejscu samochodu , wszędzie stąd blisko. Ravda to mała miejscowość , typowo turystyczna - to nie jest kurort nadmorski , nie ma tu zabytków, ani ciekawych miejsc - ale jest idealna na rodzinne wakacje.
      Ma urok naszych bałtyckich miasteczek, pełno tu knajpek, restauracji, placów zabaw dla dzieci, straganów :) Blisko do lotniska w Burgas - ok.15km.
      Znajomi polecili mi portal Onlybulgaria.eu - sa tam hotele w których byłam : Everidika i Astra.
      Astra - w centrum Ravdy, do plaży 10min, hotelik fajny, z ogródkiem i placem zabaw dla dzieci
      Everidika - na obrzeżach Ravdy , w kierunku Neseber , hotel przy samej plaży.
      Na portalu są opisy miejscowości i zdjęcia , pobliskie atrakcje i inne ciekawostki o BG.
      pozdrawiam
    • 09.03.11, 13:03
      Evredica w Nesseberze, blisko aquapark, przy plazy, ok. 8000zl z HB za 4 osoby.
      • 11.03.11, 17:49
        Witam
        Też wybieramy się na początku sierpnia tzn od 7 na tydzien do Hotelu Rubin. Mamy dwoje dzieci- 8 lat i 3 lata. Jedziemy samochodem. Hotel wydaje się dośc fajny dla rodzin z dziećmi.

pozdrawia
    • Gość: Majka IP: *.ronus.pl 13.03.11, 11:10
      Początek czerwca Sweti Włast hotel RUBIN z dziećmi, jest super.
    • 13.03.11, 17:45
      nieprawda,

a już pisanie o SB w kontekście spokoju i intymności zakrawa o żart

--
      "USA włączyło się do wojny w październiku 1944 kiedy losy wojny
      były już przesądzone"
      makabrapolska
      • 13.03.11, 22:41
        gringo68 napisał:

> nieprawda,
        >
        > a już pisanie o SB w kontekście spokoju i intymności zakrawa o żart

Daj se luz chłopie..
        Są spokojne miejsca w Słonecznym Brzegu, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
        Byłeś raz kilka godzin, nie spodobało Ci się - masz prawo pisać ze ci się nie podoba.
        Ale nie udawaj że się lepiej znasz od faceta który mieszkał tam przez calutkie lato 2010,
        (a może i dłużej), albo od innych którzy w ciągu ostatnich 30 lat byli tam na urlopie
        co najmniej 6 razy po 2 tygodnie.

• Gość: gooość IP: *.2-0.pl 14.03.11, 20:24
      Ja szczerze polecam Bułgarię - ciepło, czyste morze, fajne plaże i mili ludzie. Taniej niż nad Polskim morzem, gdzie pogoda w kratkę. Byłam już w Bułgarii 3 razy i w tym roku wybieram się czwarty.

Jeśli wakacje z dziećmi to polecam Sozopol i zawsze będę go polecać. Słoneczny Brzeg to jeden z największych kurortów, co za tym idzie jeden z najdroższych. Sozopol to urocze miasteczko, gdzie plaże są bardzo malownicze. Nasz dzień w Słonecznym Brzegu był trochę mniej ambitny niż w Sozopolu, w Słonecznym Brzegu się bardziej nudziliśmy.

Polecam również odwiedzić największy park wodny w Bułgarii, mianowicie Aqua Paradise w Nessebarze. Dla nas to obowiązkowy punkt wizyty w Bułgarii. ; ) Na pewno dzieci nie będą się nudzić.

Co do ośrodka to nie mogę nic polecić, gdyż za pierwszym razem jak byliśmy w Bułgarii to byliśmy z biura podróży (już nawet nie pamiętam jakiego) i mieliśmy mieć domek z kuchnią, a na miejscu okazało się że kuchni nie ma. Więc mój mąż zrobił awanturę no i że biuro podróży miało swoją siedzibę w mieście w którym przebywaliśmy, dostaliśmy inny domek zamówiony na koszt operatora. Zdobyliśmy kontakt do kobiety, która nam go wynajmowała i w następnych latach się z nią kontaktowaliśmy i zamawialiśmy ten właśnie domek. :-)

Ogólnie polecam Bułgarię, to kraj bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi. Będą to z pewnością Wasze niezapomniane wakacje. :-)
      • 27.04.11, 10:50
        Czy mogłabym poprosić o bliższe informacje na temat rezerwacji noclegów w Sozopolu lub w innych polecanych miejscach? jestem mamą 3 letniego synka i 6 letniej córki, chciałabym z dziećmi pojechać na wakacje do Bułgarii, ale nie wiem, jak się za to wziąć. Bardzo proszę o radę!
        • Gość: Lenzi IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.13, 22:11
          Na fajne oferty to troche pozno /...ale mozna isc do najblizszego biura podrozy i zobaczyc co oferuja .Najwygodniej leciec samolotem z biurem podrozy bo czlowieka nic nie obchodzi wszystko jest zorganizowane /ja w 2012 bylam z Neckermanem w Swetym Wlasie hotel Ceasar ,a w tym roku jade do Obzor hotel Luca Helios/ Zawsze wybieram hotel na plazy...No wiec w biurze najlepiej doradza....MILEGO !!!!!
      • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 10:31
        szukamy właśnie takiego domku. Przez biura ceny jak u nas nad bałtykiem. Macie może rozeznanie jakie są ceny na miejscu? jest nas 2 dorosłych + 2 dzieci. Może macie kontakt na ten domek?
    • 23.04.13, 21:05
      My jedziemy samochodem 23 sierpnia do Paradise Beach w miejscowości Sveti Vlas z Nackermanem.2 osoby dorosłe +2dzieci ok 3500 zł Al in.Hotel podobno fajny dla dzieciaków i cena też niezła.
      • Gość: gimbus7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.13, 10:47
        witam, chce w sierpniu jechac z rodzina do tej bulgarii. prosze napisac jak tam bylo. dzieki
        • Gość: Gość IP: *.net4me.pl 03.07.14, 20:19
          Bułgaria to świetne miejsce dla rodziny, jest co zwiedzać dla chcących, oferty hotelowe są całkiem przyzwoite, jest wiele biur z tymi kierunkami, polecam Tobie sprawdzić sobie np. BP Zuways, świetna obsluga i na pewno znajdziesz fajną wycieczkę dla siebie i swojej rodziny:)
    • Gość: marcin IP: *.internetia.net.pl 24.04.13, 16:52
      W Bulgarii jest wiele fajnych miejsc. Trudno coś polecić jeśli nie określisz chociażby budżetu jaki chcesz przeznaczyć na wakacje. Wolisz jechać samochodem czy lecieć samolotem. Wolisz opcje all czy wolisz zjeść coś w knajpce. Biura podróży te znane zapewniają wygodę i względne bezpieczeństwo ale możesz rónie dobrze pojechać w "ciemno" i też znajdziesz kwaterę. Podaj więcej danych. Przekrój cenowy to od ok 1500 zl za tydzien z biura podrozy + dojazd za 1800 zl znajdziesz nawet all. Jesli chodzi o niedrogie hotele to polecam w Primorsku Perla Sun lub Andalisia w Elenite (co do tego ostatniego sa rozne opinie - opinia zalezy od stawianych wymagan)
      • Gość: serduchO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.04.13, 17:34
        a ja w tym roku wybieram się z mężem i 6 letnim synkiem do Złotych Piasków ( w ubiegłym roku była sentymentalna podróż po 15 latach do Sł. Brzegu). Czerwiec, samolotem , Hotel Edelweiss z TUI all za 5900
    • Gość: mika IP: *.dynamic.lte.plus.pl 24.04.13, 19:28
      Osobiście polecam Słoneczny Brzeg, szczególnie jak jedzie się z dziećmi. Jest tam sporo atrakcji zarówno dla pociech, jak i dla rodziców :-) Jechaliśmy z mężem i 10 letnią córcią autokarem z Millennium Travel, byliśmy w Royal Sun. Całkiem przyjemny aparthotel z aneksem kuchennym, dwoma basenami i brodzikiem dla dzieci. Podróż autokarem męcząca, ale znośna. W tym roku wracamy do Słonecznego Brzegu w sierpniu.
      • 24.04.13, 21:39
        Gdzie jechać z dzieciakami żeby były zjeżdżalnie do basenów (ciepła woda w tych basenach) a nie było tłumów?
        • Gość: Anna IP: *.icpnet.pl 25.04.13, 23:41
          ja tam przez biura nie lubie :) sama organizuje sobie wakacje w SB - apartament + lot na 2 tygodnie wychodzi nas 4200 dla 3 osób. Jedzenie nie jest drogie, do tego smaczne więc nie wiem jak byśmy musieli się objadać aby wydać tyle ile sobie liczy biuro za all. A jak wiadomo, w hotelach to z jedzeniem raczej średnio.
          • Gość: Swagman IP: *.vtelecom.pl 21.05.13, 14:59
            Tez poproszę o link mamy 3 dzieci 3,6,9
          • Gość: Swagman IP: *.vtelecom.pl 21.05.13, 15:01
            Z góry dziękuje
        • Gość: pinky IP: *.tauron-pe.pl 23.07.13, 13:58
          Na baseny z ciepłą woda sie jedzie do SK lub HU
      • Gość: mama IP: *.centertel.pl 13.06.14, 11:09
        Witam my też rodzinnie w tym roku w Bułgarii royal sun od 1.08 z milenium travel pierwszy raz i lecimy samolotem..a państwo kiedy dokładnie ? Pozdrawiam..
      • Gość: Gość IP: *.net4me.pl 03.07.14, 20:10
        Kurcze, tam jest pięknie, naprawdę, a dzieciaki nie zamęczyły się w podróży?
    • Gość: Lenzi IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.13, 17:46
      Primavera fajna fakt ale droga bardzo samo wyzywienie /pakiet ok.80- 90 zl - 3 posilki/to dla mojej rodziny 2+1 wydatek ok.3800 a gdzie nocleg i dojazd to MAJATEK /prawie/
      • Gość: Waytohell IP: *.net4me.pl 03.07.14, 20:45
        to w takim razie trzeba znaleźć jakieś tańsze wycieczki ale nie mnie interesujące:) Zachęcam do sprawdzenia sobie oferty biura Zuways bo trudno się z nimi nudzić i naprawdę organizują fajne wakacje:)
    • Gość: Stonka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.13, 09:45
      Witam ,
      początkiem sierpnia wybieramy sie z partnerem i 3 dzieci(6,6,13 lat) do miejscowość St.Vlas (słoneczny brzeg); znaleźliśmy tam apartamenty tuż nad morzem w ośrodku z wieloma atrakcjami dla dzieci i basenami-wyżywienie we własnym zakresie. Jeśli pani reflektuje chętnie podeśle linka. Właściwie poszukujemy rodzinki, która w tym samym czasie sie tam wybiera- dzieciakom by sie nie nudziło :-)
      • Gość: sylmag IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.13, 13:44
        Jeśli to nie jest problem to poproszę o namiar
        Ja też szukam rodzinki z dziećmi mam jedynaka 7 lat więc towarzystwo by mu się przydało
      • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.13, 10:41
        Jesteśmy 4 os. rodziną. Szukamy niedrogiego apartamentu (2 pokoje). Możecie coś podpowiedzieć?
        Andrzej
    • 10.05.13, 21:52
      a jakie są odległości od morza ?
    • Gość: zanka IP: *.31.17.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.05.13, 21:12
      ja w zeszłym roku byłam z mężem niedaleko w Złotych Piasków w Kraniewie z biurem margotravel z Wrocławia. Jechaliśmy autokarem (fakt dość długa podróż) ale za to cena wycieczki nie była wygórowana (wiadomo samolotowe sa droższe) wyjazd bardzo udany, miejscówa super, a biuro się spisało bardzo dobrze:) w tym roku jednak wybieramy się trochę bliżej bo na Istrie
    • Gość: qqqq IP: *.dynamic.chello.pl 26.05.13, 18:42
      Polecam fantastyczne forym o Bulgarii bulgaricus
      • Gość: Gość IP: *.net4me.pl 03.07.14, 19:44
        Fajne forum, wiele cennych informacji, supersprawa dla kogoś kto przymierza się do wakacji tam:)
    • Gość: zen IP: 212.160.201.* 05.07.13, 20:47
      a bzdury piszesz ja za 4000mam al w bułgarii dla 3 osob a u nas fajnie ale jak jest pogoda i tegoroczne komary -koszmar!
    • Gość: eDom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.13, 12:23
      A może spróbują Państwo zorganizować wyjazd na własną rękę? To dużo większy komfort, a wynajęcie apartamentu jest w Bułgarii bardzo popularnym rozwiązaniem. Słoneczny Brzeg to jeden z popularniejszych kurortów i można tam znaleźć dużo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
    • Gość: Geras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.13, 10:04
      A co sądzicie o tej ofercie wczasowej? Dobra jest?:
      www.odlotwakacje.pl/bulgaria-wakacje-2013
      • Gość: Restard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.13, 10:05
        POwiem ci że podane przez ciebie oferty są dobre. Sam z nich korzytsałem i muszę przyznać, że jestem zadowolony.
      • Gość: RodzinnyGość IP: *.net4me.pl 03.07.14, 19:00
        Ja na przykład bardzo lubie oferty swojego miastowego biura Zuways, bo znalazłem tam ostatnio oferte idealna dla rodzinki i na miejscu opieke animatora, wspaniała sprawa.
    • Gość: Celinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.13, 09:18
      Wiem, że w bp Salt Travel mają wiele i to fajnych opcji do Bułgarii, wiem że już sierpień się kończy, ale może komuś innemu się przyda :)
      • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.13, 09:37
        Również polecam mi udało się znaleźć super ofertę last minute na wrzesień :)
    • Gość: Sandra1980 IP: *.dynamic.chello.pl 11.10.13, 21:08
      Trochę zdubluję mój wpis z wątku obok, ale jeśli mogę polecić wczasy w Bułgarii z dziećmi to radze wybrać się do hotelu Orchidea w Albenie. My korzystaliśmy tego lata z figlkokubów biura Rainbow Tours i było to o tyle fajne, że dzieci miały zapewnione animacje prawie cały dzień (z przerwą na obiad), w dwóch grupach wiekowych, polskie animatorki - dwie Anie i Natalia :) - mialy głowy pełne pomysłów no i duuużo cierpliwości do maluchów, a rodzice dzieki temu trochę wolnego ;)
      No i hotel pięknie połozony, z basenem, jedzenie pyszne, super sprawa :)
    • Gość: Hanka IP: 91.210.243.* 03.05.14, 16:48
      Rodzinne wakacje są fajne- infowakacje24.pl/rodzinne-wakacje/ o ile oczywiście rodzina dobrze się dogaduje. Odpoczynek z rodziną to dobry pomysł, a Bułgaria to piękne miejsce.
      • Gość: Mateo IP: *.net4me.pl 07.05.14, 18:39
        Zachęcam do obejrzenia oferty biura ZUWAYS, mają ciekawe propozycje jeśli chodzi o wycieczki do Bułgarii. A teraz poszerzają oferty o loty i naprawdę mają duży wybór kierunków.
        • Gość: Don Vasyl IP: *.net4me.pl 14.05.14, 22:19
          Wow, z tymi lotami to naprawdę dają radę:) jestem mile zaskoczony, na pierwszy rzut oka naprawdę są godni. Umówię się z nimi i zobaczymy co zaproponują.
          • Gość: Maurycy12 IP: *.net4me.pl 23.05.14, 13:44
            No ostatnio jakoś poszli w możliwość lotów przez co na prawdę zwiększyli możliwości podróżowania, fajne BP to Zuways.
            • Gość: Ciekawski007 IP: *.net4me.pl 30.05.14, 03:41
              Nieźle, meeeeeega duży wybór kierunków. Kurde nie wiem na co się zdecydować, ale chyba Bułgaria.:) C0 sądzicie??
              • 03.06.14, 11:09
                Bułgaria to tania opcja na wakacje, ciepłe morze, fajna kuchnia i wspaniała pogoda.

harmonysuites.carbonmade.com/
            • Gość: Gościówka IP: *.net4me.pl 03.07.14, 19:23
              Ja przyzwyczajony do autokarów więc chyba jednak wybiorę autokar:)
          • Gość: Borektuchol IP: *.net4me.pl 03.08.14, 00:05
            Zu ways zaproponuje TObie najlepsze wakacje w zyciu:) nic innego:)
            • Gość: Anitcka IP: *.net4me.pl 08.08.14, 00:49
              No coś w tym jest bo to naprawdę dobre biuro z profesjonalna obsługa i prowadzą je ludzie z pasją w podróżowaniu.
              • Gość: Balicki IP: *.net4me.pl 08.08.14, 21:04
                Prawda, pasja to wazne bo wtedy to nie tylko wycieczka ale cos wiecej, Zuways ma swietnych pracownikow!
              • Gość: Anna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.14, 10:47
                O pasji można mówić w przypadku biura , które od wielu lat zajmuje się organizacją jakiegoś kierunku, bo zapewne wie na ten temat wszystko, potrafi podzielić się swoją wiedzą, zachęcić , no i nie zepsuć komuś wakacji.....
    • Gość: as IP: *.comnet.bg 30.05.14, 09:02
      ZU WAYS zanim wybierzesz sprawdz opinie o tym biurze - nie polecam
    • Gość: bonnie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.07.14, 07:39
      Na wczasy w Bułgarii polecam www.kapitalnewakacje.pl/Europa/Andora/Grandvalira/Grandvalira/GALANTHUS.html i zapraszam do tego kraju, bo naprawdę kryje w sobie mnóstwo atrakcji, jakie niestety nie są nagłaśniane, a powinny!
      • Gość: Anna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.14, 10:26
        Biuro podróży Jaguar II z Sosnowca.
        www.bpjaguar.pl
    • Gość: Gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.07.14, 18:18
      W zeszłym roku korzystaliśmy z usług portalu traveliada.pl www.traveliada.pl/ pani doradziła nam hotel kalina garden, to hotel w Słonecznym Brzegu blisko aqua parku, są animacje dla dzieci, więc hotel, jak i samo biuro mogę z czystym sumieniem polecić na wakacje z rodzinką.
      • Gość: wlas IP: *.connectic.pl 03.08.14, 11:04
        W naszych 2 apartamentach (z wyposażonym w pełni aneksem kuchennym) we wspaniałym 4* Aparthotelu jest okazyjna promocja
        - apartament dla 5 osób tylko 48 PLN od osoby za noc - jest jeden wolny termin po 16.08
        - apartament typu studio dla 4 osób tylko 53 PLN od osoby za noc - jest wolny od 8.08
        Terminy na przełomie sierpien/wrzesien i we wrzesniu jeszcze tańsze
        tutaj jest link
        www.elit3.pl/index.html
        Zapraszam serdecznie
    • 18.08.14, 13:43
      Porządniejszy organizator to biuro, które działa od lat i ma zadowolonych klientów. Jak dla mnie AlfaStar, ewentualnie itaka, ale u nich jest różnie z cenami. Tak czy siak wycieczki do Bułgarii nie są drogie. Jeżeli chcecie mieć normalne i dobre warunki, czyste pokoje itd to polecam jakiś htel 3,5 , 4 gwiazdkowy. Zabytki piękne, pogoda gwarantowana, ceny na miejscu takie, że można poszaleć i nie zbankrutować.
      • Gość: marek IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.14, 21:15
        czy ktos byl w sb w hotelu azurro ? bedziemy tam od 25 - go sierpnia. prosze o opinie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.