Dodaj do ulubionych

Sozopol czy Obzor??? proszę o pomoc!!!

01.07.11, 14:06
Muszę sie w miarę szybko zdecydować. Byłam nastawiona na Sozopol ,poniewaz oglądałam zdjęcia i bardzo mi sie tam podoba... jednak usłyszałam ,że w sezonie może być ciasnawo bo plaż zdecydowanie mniej niż w Obzorze.
Jadę sama z 8letnim dzieckiem (2tyg) i z tego co wyczytałam to Obzor szczyci się jakimiś atrakcjami dla dzieci typu wesołe miasteczko...
Ja jednak lubię miejsca klimatyczne a właśnie taki wydał mi sie Sozopol...
Porszę doradźcie bo już zaczynam świrować ;)

--
Ostatnio też była tu jedna pani (a może nawet dwie!!!), co pod zwierzęcymi
nikami tropiły pewną ptaszynę-jakieś takie pacynki czy coś:)
ledzeppelin3
Edytor zaawansowany
  • Gość: MARCIN IP: *.internetia.net.pl 01.07.11, 14:56
    Niebyłem w Obzorze, natomiast Sozopol jest genialny. Klimacik, waskie kamieniste uliczki, przepiękne widoki. Jestem pewien ze jesli wybierzesz Sozopol to bedziesz zadowolona. Wiem ze dla malego karuzela jest fajna, ale przeciez mozesz na nia pojsc w Polsce.
  • Gość: Rafał IP: *.play-internet.pl 02.07.11, 15:33
    Byłem tu i tu i powiem Ci TYLKO SOZOPOL.Obzor to wioska w wprównaniu do Sozopola, w tym roku jade 15 lipca ponownie do Sozopola.
  • 02.07.11, 19:00
    dzięki chłopaki ;)

--
    ledzeppelin3
  • Gość: czarownica2 IP: *.btc-net.bg 03.07.11, 11:03
    Sozopol jest wyjatkowo pieknym miejscem, tutaj nie sposob sie nudzic, czy ma sie lat kilka , kilkanascie, czy tez kilkadziesiat. Pozdrawiam wszystkich fanow SOZOPOLA.
  • Gość: joa3009 IP: *.play-internet.pl 03.07.11, 16:21
    Hejka! A kiedy się wybierasz? Bo ja też jadę z dzieckiem 9 latkiem (dziewczyna). Może jeszcze kolezanka się wybierze (mężczyźni pracują:)). Wyjeżdżam 22 lipca do Sozopolu. Bylismy w ubiegłym roku. Fantastycznie!!!! Tak ze w ty roku tylko tam. Niestety mąż musi zostać w pracy. Ale myslę że takie babski wyjazd też będzie super udany.
  • 03.07.11, 19:36
    ech szkoda :(
    ja do końca lipca jestem uziemiona , a tak naprawdę właśnie do 22...
    planowałam wyjazd na początek sierpnia.

--
    ledzeppelin3
  • Gość: joa3009 IP: *.play-internet.pl 03.07.11, 20:43
    To może się zalapiesz na babską impreze w Sozopulu? Wyjezdzam 22 lipca z BP Jaguar. Jak chcesz się skontaktować to podaję ci mój mail joanna1973@vp.pl. biuro sprawdzone, w ubieglym roku bylam z nimi. Naprawdę super. Prawdopodonie jade z koleżanka. Nie jestem pewna czy będzie miala urlop. Napisz na maila to podam ci numer telenonu to się zdzwonimy. Drinkki na starym Sozopolu na 3,20 lewa, piwo 2,00 lewa.:) Tez mnie wkurza to, że nie mogę z mężem jechać.; ale wiesz jak to jest.
  • 04.07.11, 10:14
    Nie wiem bo nie mam męża ;) hehe

Dzwoniłam do Jaguara ale nie mają już miejsc ,poza tym wychodzi drożej niż z biurem z którym ja jade...
    Dzisiaj mam zamiar sie zdecydować ,więc dam znać co i jak :)

--
    ledzeppelin3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.