Dodaj do ulubionych

Apolon Complex Sozopol 2012

07.06.12, 12:50
Witam
mam pytanko(ogromną prośbę),czy ktoś był w apartamentach Apolon Apartment Complex (wybieram się tam z rodzinką i znajomymi apartament 6 i 3 os.),prosze o szczegółowe informacje dotyczące apartamentowca(czy daleko czym jeżdzić na plazę ,do miasta?) i samego Sozopolu(bankomaty,knajpki,sklepy taxi,dojazd z lotniska itp),dzięki za pomoc
pozdrawiam
adres mail pawel.kucinski@diversey.com

Edytor zaawansowany
  • Gość: MM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.12, 11:53
    Mam ten sam problem. Szukam jakichkolwiek aktualnych opinii na temat tego hotelu, ale nic nie mogę znaleźć. Będę tam od 1 lipca i jeżeli jedziesz w późniejszym terminie, to dam znać jak było.
  • Gość: pkucinsk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.06.12, 19:32
    Będę od 14 lipca ,więc czekam na wiadomości od Ciebie,dzięki za pomoc
    pozdrawiam
  • Gość: MM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.12, 09:45
    W takim razie się miniemy, bo my wyjeżdżamy z Sozopola 14 lipca rano. Wcześniej oczywiście postaram się przekazać Ci najważniejsze informacje o Complexie
  • Gość: pkucinsk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.06.12, 21:58
    OK,dzięki czekam na informacje jak będziecie na miejscu
    pozdrawiam i dzięki za pomoc
  • Gość: pkucinsk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.07.12, 16:59
    Witam MM
    czy jesteście już na miejscu?,jak tak to dajcie info na temat Complexu i miasta
    pozdrawiam
  • Gość: MM IP: 89.25.68.* 05.07.12, 07:06
    Witaj, jesteśmy tu od niedzieli. Complex jest super, ale daleko do centrum, spacerkiem 30 min, do Starego Sozopolu 40 min. Do plaży do Nowego Sozopolu jest ok 10-15 min, ale my i tak jeździmy samochodem na inne poza Sozopolem. Miasteczko jest ciekawe, oczywiscie Stary Sozopol bardziej urokliwy. Sam hotel jak wspomnialam ma bardzo dobre warunki, w basenie da się popływać a póki co nie ma duzo ludzi, najwięcej Bułgarów, oprócz nas jeszcze dwie rodziny polskie i chyba 2 rodziny Rosjan. Apartament jest zaopatrzony we wszystko co niezbędne, jest nawet DVD i magnetofon, oprócz telewizora. Jeżeli masz jeszcze jakies pytania pisz, postarma się na wszystko odpowiedzieć :)
  • Gość: pkucinsk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.07.12, 21:10
    Witam
    Dzięki bardzo za odpowiedz,mam jeszcze kilka pytań
    -jesteśmy bez samochodu(samolot),czy jest komunikacja do plaży i do miasta(która plaża jest najlepsza)
    -jaka pogoda
    -czy są leżaki przy basenie i jaka ilość(czy wystarczy dla wszystkich)
    -czy jest sklep na terenie ośrodka
    -jak daleko jest najbliższy duży sklep
    -czy można wynająć samochód na miejscu
    -jakie ceny w restauracjach(piwko,jedzenie ,piwko na plaży itp)
    -ile kosztują leżaki i parasole na plaży
    -gdzie jest najbliższy bankomat czy zaopatrzyć się w więcej gotówki(euro)
    wiem że dużo pytań ale wolę wiedzieć ,tym bardziej że mam od Was pomoc w informacji.jak macie jeszcze jakieś ciekawostki to proszę o info.Życzę miłego wypoczynku!!!Jak przebiegało zakwaterowanie,my dostaliśmy voucher z firmy Veniti(plażuj pl).
  • Gość: MM IP: 89.25.68.* 09.07.12, 06:23
    My jesteśmy samochodem dlatego nie interesowałam się komunikacją, ale widziłam taką pseudo ciufcie, która jeździ do plaży Kavatsi. Do miejskiej plaży chyba trzeba iść na nogach. My tam nigdy nie bylismy. W tym momencie w morzu jest duzo glonów, ale np. na plaży w Czernomorcu woda jest czyściutka.
    Pogoda cały czas dopisuje, tylko w sobotę przez 2 godzinki przelotnie popadało, ale temperatura utrzymuje się w granicach 30-35 stopni.
    Przy basenach są leżaki, myslę że wystarczy ponieważ nie każdy siedzi cały czas. Teraz jest sporo osób w hotelu, ale tłoku na basenach nie ma.
    Sklep jest zara przed hotelem, ceny trochę wyższe niz w mieści, ale ogólnie bardzo porównywalne do polskich.
    W restauracjach też ceny bardzo przyzwoite. Za obiad na 3 osoby dorosłe zapłaciliśmy niecałe 30 leva z puwem, innym razem 40. Wszystko zależy od tego co sie zamawia.
    Samochód można wynająć ale chyba w Sozopolu, tutaj nie widziałam, ale zawsze mozna zapytać babeczek w recepcji.
    Cen leżaków też nie znam bo korzystaliśmy ze swoich.
    Bankomaty są w Nowym Sozopolu, na ulicy Republikańskiej. Tam też najlepiej wymieniać Euro, w bankach nie w kantorach, bo kurs jest korzystniejszy. W pierwszy dzień wymienilismy w kantorze na głównym skrzyżowaniu i troche stracilismy. Kurs był po 1,91, a później w banku udało sie po 1,945.
    Voucher dostaliśmy dokładnie 2 tygodnie przed wyjazdem droga mailową. Wydrukowałam go i w takiej formie oddałam w hotelu. Zakwaterowanie przebiegło bez problemu.
    Miłego wypoczynku :)
  • Gość: pkucinsk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.07.12, 11:25
    Dzięki bardzo za info!!!,jak będziecie mieli jeszcze coś ciekawego to piszcie.może macie zdjęcia?(mój mail pawel.kucinski@diversey.com)
    Miłego wypoczynku!pozdrawiam
  • Gość: MM IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 21:29
    I jak dojechaliście na miejsce? Jesteście zadowoleni z hotelu? Również życzę miłego i udanego urlopowania :)
  • Gość: pkucinsk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.12, 11:20
    Witam
    Było super!!!Bardzo fajny Complex(polecam)-czysto,miła obsługa(sprzątanie wymiana ręczników i pościeli na zawołanie!),brak walki o leżaki czy parasole(zawsze dostępne),baseny rewelacja no i ten widok,miasto rewelacyjne(szczególnie Stary Sozopol),knajpki(dobre ceny-mam kilka namiarów jak ktoś potrzebuje).Do miasta taxi ok 7 leva za kurs.Pogoda rewelacja 29-32oC i ten wiaterek(bryza).No i co więcej dodać-POLECAM!!!.Jak potrzebujecie więcej informacji piszcie.
    pozdrawiam
  • Gość: ola IP: *.dynamic.chello.pl 16.04.14, 16:50
    Podnoszę wątek. Zarezerwowałam wstepnie apartament z 1 sypialnią. Jedziemy z roczniakiem i z 5 latkiem.
    Czy mogę prosić o opinie na temat tego miejsca? Na booking pojawiło się sporo, bardzo dobrych- jednak mnie martwi odległość od plaż oraz centrum. Info podaje 15 minut spacerem do obu plaż i 1,5 km do nowej części sozopola. Do starej części to już pewnie trzeba brać taksówkę.

Jak wygląda trasa na plażę? Czy są chodniki, deptaki czy idzie się ulicą? Czy w okolicy plaży Kavaci jest gdzie zjeść? Która plaża najlepsza?

Sam obiekt podoba mi się, lubimy spokój, ale nie będziemy mieć auta, a do tego małe dzieci- obawiam się o odległości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.