Dodaj do ulubionych

hotel Iskar - Słoneczny Brzeg

29.05.13, 20:44
Czy ktoś już może był w tym hotelu i może podzielić się wrażeniami z pobytu ?.
Edytor zaawansowany
  • Gość: kaziuk66 IP: *.tktelekom.pl 30.05.13, 13:26
    Mieszkałem w zeszłym roku w hotelu Trakia za kilka dni tez zreszta ponownie tam bede to jest na wprost hotelu Iskar, Cóz mozna powiedziec duży teren i zielony wokół hotelu,spokojnie ,fajny basen.Sam sie zastanawiałem czy w tym roku tam nie jechć,Ostatecznie staneło na Traki.Moim zdaniem Iskar to dobry wybór
  • polecmag 28.10.14, 12:33
    Proszę o opinie na temat Traki . magda.polec@gmail.com
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.15, 16:26
    Miałam dylemat w ubiegłym roku Trakia czy Iskar wybrałam Iskar!!! i to był dobry wybór patrząc na zewnętrzną oprawę :)
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.14, 21:12
    Witam i jak pobyt w Iskar'ze? wybieram się w tym roku i chciałabym się coś dowiedzieć o tym hotelu.... jak wygląda apartament?? był ktoś??
  • nivko09 17.02.14, 13:32
    Ja tez jestem ciekawy , wszystkiego na temat Hotelu ,

mam zarezerwowane wczasy od 09.06.2014 do 20.06.2014
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 21:01
    To daj znać jak było, bo ja mam dopiero na sierpień 2014 i jak dasz radę rozeznaj się jak wygląda apartament, w którym jest budynku :)
  • nivko09 18.02.14, 09:22
    ok , ja tez mam apartament ( 2 pokoje) , z jakiego biura lecisz ?
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.14, 17:43
    Z Neckermann, ale z dojazdem własnym. Po drodze zawsze coś pozwiedzamy.
  • Gość: rafi IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.14, 17:39
    byłem wraz z rodziną tj 2+3 w tym hotelu w 2013roku i wracam tam w lipcu 2014roku, jak dla nas hotel idealny, nie mamy wygórowanych wymagań, my jak jedziemy na wakacje to w pokoju tylko śpimy i się odświeżamy, jedzenie - każdy coś dla siebie znajdzie, w tym roku dojazd własny na 10 dni, ja wraz z rodziną wracamy bo jest do czego, dobra baza wypadowa do zwiedzania i blisko do plaży.
  • Gość: andrzela IP: 178.235.219.* 12.04.15, 12:20
    Co zwiedzaliscie
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.15, 16:10
    .. wakacje na plaży...
    Jedynie, jeden dzień poświęciliśmy na Nesebyr ... warto tam wracać ... a nocą ... przepięknie ...
  • Gość: Bea IP: *.dynamic.chello.pl 17.04.15, 14:10
    Szukamy towarzystwa na wyjazd na koniec czerwca do Bułgarii ...jest ktoś chętny...my po 40ce.
  • Gość: d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.14, 22:38
    proszę o sms z nr telefonu to oddzwonie w sprawie jak było w Bułgari w ISKARS
    Dziękuje 605402683
  • Gość: K&A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.14, 00:05
    ?? tzn. ??
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.14, 21:52
    ... i jak ?
  • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.14, 22:47
    witam!ten hotel to jedna wielka KATASTROFA!!!!windą można spadać w dół bo się często urywa a lobby bar to KURNIK!!!!rezydentka do d..... dba ale nie o klient a trzyma z bułgarami,,,,mogłaby pisać i pisać.....polecam hotel MIRAMAR tez w Bułgarii
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.14, 00:09
    Za późno ... mam nadzieję że to tylko był Twój zły dzień :)
  • Gość: Ala IP: *.jotanet.eu 08.07.14, 13:56
    No ja też mam nadzieję że nie będzie tak źle może ktoś jeszcze napisze jakieś uwagi które ie będa takie złe...wkrótce przekonam się sama :)
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.14, 21:03
    Alu , jeżeli przyjedziesz do domku przed 3 sierpnia, daj znać jak było :)
  • Gość: Ala IP: *.jotanet.eu 09.07.14, 08:00
    Kasiu nie da rady lecimy 4 sierpnia , pozostało nam przekonac się na własnej skórze, może jeszcze ktoś do tego czasu napisze jakieś ciekawa info:) Pozdrawiam
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 09:28
    My będziemy od 5 sierpnia :) ale samochodem. Pewnie nie raz miniemy sie na miejscu. Mam nadzieję że będzie dobrze. Pozdrawiam
  • Gość: wiesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 15:39
    Właśnie wróciliśmy z Bułgarii, z hotelu Iskar.Było super, jedzenia dużo i urozmaicone pokoje czyste ,sprzątane codziennie, pościel w ciagu 9 dni wymieniona 3 razy.Animacje i animatorzy super pozdrawiamy MAGDĘ I PIOTRA.Byliśmy we czwórkę, dwoje dorosłych i dwoje dzieci.Polecam ten hotel można pytać jak ktoś chce coś więcej wiedzieć.
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 19:15
    Można prosić o jakieś zdjęcia pokoju?? Najlepiej na jakimś z portali hotelowych i link do niego :)
    Jak wyglądały pokoje? apartamenty? studio? Może coś wiesz na ten temat:) (Najbardziej interesuje mnie apartament )
    Jak windy o których tak łądnie piszą:)
    W którym budynku byłeś?
    Czy jest bardzo głośno?
    ...
  • Gość: wiesiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 19:31
    Sporo zdjęć na www.holidaycheck.pl- Hotel Iskar
    Mieszkaliśmy w budynku niższym /5 pięter/ na drugim poziomie, od strony ulicy. Było głośno- na przeciwko bar z muzyką do godziny 24 i dłużej.
    Jeżeli chodzi o windy to w naszym budynku dwie, ale bardzo małe na max. 3 osoby. My nie mieliśmy problemu bo można było spokojnie wejść po schodach ale przy wyższych poziomach faktycznie może być problem z zjazdem czy wyjazdem. Nasz pokój to było jednopokojowe studio z aneksem kuchennym, łazienką, dwa łóżka, rozkładana rogówka + jedna dostawka. Aneks dobrze wyposażony, lodówka. Moja rada: jeżeli będziesz miała możliwość wyboru to niższy budynek, bo jest nowszy i pokoje od strony basenu/ to jest mały basenik/
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 19:37
    dzięki za informacje. Co do wyboru może być kiepsko ponieważ nie ma ruchu z pokojami :( Przynajmniej tak było w poprzednim hotelu.
    a zdjęcia z holidaycheck.pl to chyba znam już na pamięć :)
    Jeszcze raz dzięki za informacje
  • Gość: Marcin IP: 94.42.185.* 31.03.14, 13:58
    Ja tez lecę w sierpniu dokładnie 12 mam nadzieje ze to dobry wybór
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.14, 20:31
    Wakacje 2012 i wakacje 2013 spędziłam w Sun City
    translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.hotelsuncitybg.com/index.php%3Flang%3Den&prev=/search%3Fq%3DSun%2BCity%2BBG%26biw%3D1265%26bih%3D582
    Cena była rewelacyjna. Niestety w tym roku 14-latek nie ma gratisu więc zmieniamy ... ciekawe czy na dobre. Różnica w cenie obecnie za dwa tygodnie dla Sun City i Iskaru to ok 1100 zł (dojazd własny) w Iskar mamy dwa pokoje, więc oczywiście Iskar zwyciężył. Jesteśmy od 5.08 do 19. 08. i 1100zł dodatkowo do wydania na przyjemności.
    Jeszcze jedno, oferty zawsze bierzemy z neckrmann.pl
  • Gość: kamirobi IP: 165.131.175.* 07.04.14, 02:54
    Dajcie znać jak jest ja z rodzinką lecę 30.06
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.14, 22:51
    Czekam na twój wpis po powrocie:) bo ja dopiero w sierpniu Pozdrawiam KN
  • nivko09 26.05.14, 13:45
    ok napewno napisze ! Ja mam 14 dni do wylotu :)
  • malgoliwia78 17.06.14, 07:42
    Hej, tez lecę (a w sumie to leci większa grupa) 30.06 :)
  • Gość: Ala IP: *.jotanet.eu 17.06.14, 15:21
    Hej ja też się tam wybieram z początkiem sierpnia , jak wrócicie dajcie znac jak wrażenia?Miłego wypoczynku!
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.14, 18:32
    :) początkiem sierpnia i my będziemy ...
    Dajcie znać jak było, jak pokoje i windy (o których można doczytać się samych złych rzeczy) może ktos z was ma apartament chętnie dowiem się jak to wygląda.
    Dodajcie jakieś zdjęcia na którymś z portali z oceną hotelu i podajcie link.
  • mbs9146 01.07.14, 10:14
    Z ciekawości zapytam. Jak jest z temperaturą wody w basenie? W opiniach różnych hoteli w Bułgarii i także w jednej opinii o tym hotelu znalazłem minus dla dzieci -> zbyt niska temperatura wody w basenach. Jak to jest według Was?
  • Gość: Kasia IP: 87.120.148.* 08.08.14, 23:42
    Jestem obecnie w Iskarze :)
    Rozpocznę od minusów:
    - małe windy
    - nie zawsze widok z okna jest dobry (znajomi maja balkon zaraz nad daszkiem wejściowym do hotel, nam się bardziej powiodło - widok na morze)
    - obsługa na jadalni jakaś dziwna, bez uśmiechu, tak jakby pracowali za karę, zanim zdąży człowiek zjeść zabierają talerz spod nosa
    - na obiad do drugiego dania podawane są talerzyki deserowe
    - z ilością jedzenia bywa różnie ( jestem 4 dzień i spotkałam się z pustymi blachami po mięsie)
    - alkohol podawany jest w plastykach
    - kolacja wg zapisu na recepcji podawana do 22:00 a o 21 już prawie pusto i sprzątają
    - bar w restauracji tylko teoretycznie czynny do 23 o 21-22 sprzątają i nie wpuszczają do restauracji.
    + łazienka wymaga chyba remontu
    Teraz plusy
    + widok z naszego okna niezapomniany
    + różnorodność mięs, sałatek, surówek, owoców, ciast, ...
    + smaczne jedzenie
    + idealna lokalizacja - prawie na plaży
    + teren zielony, dużo miejsca do gry w kosza, siatkę lotki,....
    + przychodzi grajek który przygrywa przy kolacji
    + świetni animatorzy - to ogromny plus dla tego hotelu
    + apartament - "salon", sypialnia, aneks kuchenny, łazienka, dwa balkony - to też duży atut hotelu
    + czysto w pokoju, restauracji, na całym terenie hotelu
    + sporo leżaków, stolików, parasoli przy basenie
    + pawiloniki ogrodowe z kompletami mebli

Pewnie po powrocie wrzucę zdjęcia aby przyszli poszukiwacze zdjęć apartamentu mieli łatwiej,

Jeszcze jedno. Jeżeli ktoś lubi poranną parzoną kawę warto zabrać ze sobą czajnik bezprzewodowy oczywiście jak ktoś jedzie autem.

• Gość: serducho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.14, 08:59
    zgadzam się z przedmówczynią ale mam oczywiście swoje ale.
    1/ grajek do kolacji owszem gra ale za bardzo mu to granie i śpiewanie nie wychodzi- fałszuje okrutnie, codziennie gra te same utwory. Dodatkowo kilkakrotnie prosiliśmy Dimitra "kierownika" restauracji , żeby gościu grał ciszej bo człowiek nawet własnych myśli nie słyszy, niestety nie byl w stanie nic zrobić bo facet jest niereformowalny.
    2/ animatorzy owszem są przesympatyczni ale szczególnie nie porywają do animacji dorosłych
    3/ogólnie polecamy -na letni wypoczynek z dziećmi jest idealny
  • Gość: Kasia IP: 87.120.148.* 09.08.14, 10:01
    Zapomniałam podsumować. JEST SUPER
  • polecmag 27.02.15, 08:51
    Mam pytanie dotyczące bezpieczeństwa na terenie basenów. Zauważyłam na zdjęciach że teren wokół hotelu jest odgrodzony jedynie żywopłotem.czy nikt obcy nie kręcił się po basenach, tzn czy można zostawić torbę itp. ? czy były problemy z parkowaniem ?
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.15, 16:22
    Parking ma ograniczoną liczbę miejsc. Gdy przyjechaliśmy fuksem znaleźliśmy dwa miejsca... jedno pod drzewem (nie muszę pisać jak wyglądał samochód po jednym dniu) drugie normalne:)
    To spod drzewa udało się przepakować po dwóch dniach. Nie spotkałam się z tym aby komukolwiek coś zginęło (przynajmniej nie było o tym słychać) . My zmienialiśmy się (jechaliśmy w 6 osób) więc zawsze ktoś był z "rzeczami". Ogólnie różne są opisy tego hotelu - można trafić na różne pokoje (np z widokiem na dach i pety lub z widokiem na morze) ale mimo to nie możemy narzekać. Jedziemy tam i w tym roku i mamy nadzieję że spokojnie zaparkujemy a jak coś są płatne parkingi (np w hotelu naprzeciwko ) Z dobrego źródła wiemy że Animatorzy najprawdopodobniej się zmienią (90%), choć nie miałam im nic do zarzucenia - młodzi sympatyczni ludzie, pomocni i zawsze uśmiechnięci (tak wiem, to ich obowiązek :) ). Jeżeli potrzebujecie jakieś zdjęcia to chętnie je prześlę
  • polecmag 28.02.15, 16:15
    Bardzo chętnie zobaczę zdjęcia. mój mail magda.polec@gmail.com , w hotelu na przeciwko faktycznie bez problemu można wynająć parking>
  • polecmag 28.02.15, 16:16
    Bardzo chętnie zobaczę zdjęcia hotelowe, okolicy ( każde ::) ) . w hotelu na przeciw faktycznie można odpłatnie zaparkować , bez problemu ?
  • Gość: febels IP: 194.42.111.* 01.03.15, 18:08
    Również w zeszłoroczne wakacje byliśmy w tym hotelu. Jechaliśmy autem do Bułgarii mieliśmy nocleg w Rumuni kilkadziesiąt kilometrów przed granicą bułgarską. Hotel oceniam na 4-. odnowiona recepcja i restauracja posiłki podawane na talerzach porcelanowych. jedzenie i napoje uzupełniane na bieżąco. Pokoje ok gorzej z łazienkami tutaj należało by przeprowadzić kapitalny remont. Obsługo sprzątała pokoje codziennie i miły akcentem było że z ręczników zawsze jakieś zwierzątko dla dzieciaków pani zrobiła. Hotel znajduje się w centrum słonecznego brzegu więc kto ma okno od strony ulicy to do 2 w nocy głośno. Parking darmowy dla kilkunastu aut. Potwierdzam po sąsiedzku jest płatny. auta pozostawione na drodze szybko był zakładane blokady. Basen fajny ze zjeżdżalniami dla dorosłych jak i dla dzieci.
    Jeżeli ktoś potrzebuje jakiś innych informacji to służę pomocą. pozdrawiam i życzę udanych i ciepłych wakacji.
  • polecmag 01.03.15, 20:23
    Proszę podać dokładną nazwę hotelu w którym można odpłatnie zaparkować. dziękuję serdecznie
  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.15, 10:27
    Fenix - jest przed Iskarem Na recepcji jest informacja (była rok temu) że tam można parkować za opłatą ... ale nie pamiętam ile
  • upartamama 21.10.14, 11:47
    Nikt nie odpowiedział na pytanie o wodę w basenie. Czy rzeczywiście jest chłodna i dzieciom może być zimno? Chciałabym się wybrać do tego hotelu ok 1 połowy czerwca 2015. jakie wtedy temperatury panują w Bułgarii?
    --
    aby wyjść musiałam przedzierać się przez tłum stojący do kas(brzydki zapach, fioletowe nosy, stare jesionki, blade pełne depresji i smutku oczy na styranych życiem w biedzie twarzach) by Gazeta mi płaci o Biedronce
  • Gość: iwonawlo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.14, 12:45
    witaj, woda w basenach jest "normalna' tzn. żaden hotel nie podgrzewa wody w sezonie wakacyjnym, więc temperatura zależy od pogody, a ta w czerwcu w Bułgarii jest lux
    Byliśmy z dziećmi w Bułgarii już 3 razy, najcieplej ( stanowczo za gorąco) było pod koniec sierpnia, dzieciaki miały od 9 m-cy do 8 lat, pasowało wszystkim
    w ubiegłym roku byliśmy właśnie w Iskarze, leżaki zajmowaliśmy przy głównym zejciu do basenu, tym bliżej baru :) i przy samych schodkach stawialiśmy parasol, więc dzieci bawiły się w wodzie majac zarazem cień
  • upartamama 23.10.14, 14:32
    A jak twoje wrażenia z hotelu? Miałam go na oku ale przeczytałam gdzieś, że w pobliżu jest bardzo głośna dyskoteka a mam dzieci w wieku przedszkolnym i san jest mi bardzo potrzebny :)
    A co powiesz o jedzeniu i osławionych windach?
    Poproszę jeszcze co to jest wg. ciebie lux pogoda w czerwcu. Nie ukrywam, że chciałabym się wygrzać :)

--
    aby wyjść musiałam przedzierać się przez tłum stojący do kas(brzydki zapach, fioletowe nosy, stare jesionki, blade pełne depresji i smutku oczy na styranych życiem w biedzie twarzach) by Gazeta mi płaci o Biedronce
  • Gość: iwonawlo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.14, 14:27
    woda w basenie dzieciom zawsze odpowiada :) takie są moje spostrzeżenia po kilku wyjazdach z naprawdę małymi dziećmi - córa miała 9 m-cy jak była pierwszy raz w bułgarii
    co do hałasu, to hotel faktycznie jest usytuowany w dość ruchliwej okolicy, jednak część pokoi wychodzi na basen - i tam jest cichutko, natomiast pokoje wychodzące na ulicę ... my byliśmy na 13 piętrze jakoś hałas nam nie przeszkadzał, znajomi byli na 8,11 i 4 piętrze i nikt nie wspominał o hałasie, co najwyżej Ci z 4 piętra zazdrościli widoku :0
    windy są dwie ,na 4-5 osób, ale jak się nie lata co chwila do pokoju to równiez nie widzę problemu
    jedyne na co mogę uczulić i to bardzo to jeśli jedziecie samochodem, nastawcie się na walkę o miejsce na przyhotelowym parkingu, jest mały
    jedzenia baaaardzo duzo, bardzo urozmaicone, dużo zieleni ( co nie jest normą w SB), cudny KinderClub z polskimi świetnymi animatorami , trzeba szukać przy najmniejszym basenie, drweniana chatka :0 , świetne nie nachalne animacje dla dorosłych, blisko na zakupy, na plażę, wszędzie przestronne pokoje, proponuję dopłacić parę groszy ( my za pokój za tydzień dopłaciliśmy ok 150 za pobyt) i wziąść aneks, macie wtedy 2 pokoje kuchnię i łazienkę, 2 balkony przy małych dzieciach to mega wygodne, jakby co mogę zdjęcia na maila puścic
  • polecmag 10.11.14, 09:05
    Poproszę o zdjęcia magda.polec@gmail.com
  • matakasia 21.10.14, 14:17
    Byłam w sierpniu, więc ciężko jest mi się wypowiadać o czerwcu, u nas woda była ok choć końcówką pobytu gdy zrobiło sie chłodniej ( 19 stopni Celsjusza z rana) dla dzieciaków mogło być chłodnawo, choć po ilości kąpiących się tak bym nie wnioskowała. Moje duże dziecko (14 lat) mówiło że zimno ale i tak siedziała w wodzie.
  • 50mariusz 10.11.14, 14:50
    woda bardzo zimna byłem od 15 sierpnia
  • nivko09 11.11.14, 09:17
    Byłem w ISKARZE w Czerwcu i woda była super ! Hotel naprwde niezły !! Tylko położony przy głośnej ulicy !!! Byłem akurat w okresie MŚ w piłce nożnej wiec było bardzo głosno ale dało się wytrzymać mimo tego ,że byłem z rodziną , aha turyści którzy dostaną pokoje w niższym skrzydle mogą liczyć na atrakcje w postaci dziewczyn tańczących na rurkach od godz 11 rano do 3 w nocy widok w/w pubów :) pisze do żon aby miały to na uwadze , lub żeby zaczeły trenować w/w taniec aby zatrzymać facetów w pokojach bo w przeciwnym rzie będą cały czas na balkonach wieszać np ręczniki :)
  • Gość: vodonka IP: *.205.235.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.11.14, 23:47
    Wspomnienie jedno- karaluchy! zmieniono nam pokoj i jeszcze więcej karaluchów! tych dużych. Pracownicy swiadomi ich obecnosci. Nie polecam dla rodzin z dziecmi. Dysponuje zdjęciami;-)
  • matakasia 12.11.14, 20:58
    ... kiedy byłaś , i w której części te karaluchy w wysokim czy niskim budynku?
  • Gość: tomek IP: *.piaseczno.robbo.pl 23.11.14, 17:26
    Lipiec 2014.Pokój 2+1 jest w wysokim budynku.Malutki.Windy 2 na 14 pięter .Często Nieczynne i 2 osobowe.240 kg i jak wejdzie więcej osób to i tak nie pojedzie.Lepiej dopłacić w neckermanie 35 zł za tydzień i studio w niskim budynku.Też 2 windy na pięter 6.Pokój 30 m z aneksem kuchennym w all.2 dostawki w studio to łózko polowe i drugie łóżko polowe rozkładane z tego narożnika na zdjęciach.Czyli 2 +2 lepiej dopłacić 80 zł na tydzień i dostać apartament,czyli studio i osobna sypialnia.Ja kupiłem apartament ,a...tu w hotelu dali studio i udają greka.Po wojnie i telefonach rezydenta dali 2 studia ,vip internet i sejf. Dobre jedzenie,duży wybór mięsa i sałatek ,serów i alkoholi ( tydzień pierwszy zefir beach),leżaki bez bitwy nawet o 8 rano.dużo zieleni i komarów wieczorem.Alkohol nie zHelgowany-zefir tak.Animatorzy i aquapark ok.Disco i panie na rurze z balkonu od ulicy po 22. Wizzair ok,bus na email ok,powrót lokalnym autobusem na lotnisko. 2015 =czas na Primorsko.
  • Gość: tomek IP: *.piaseczno.robbo.pl 23.11.14, 17:38
    Co do wody to 1.30m basen trochę płytko .Rano do południa chłodnawa,bo noce chłodne -my do 10 lipca klimy w nocy nie używaliśmy,ale morze po śniadaniu cieplutkie,a po kolacji super.
  • lucasamb 08.06.16, 08:54
    A ja ponawiam pytanie w 2016... ktos moze był ostatnio w Iskarze?
  • liwia5 18.06.16, 13:24
    Witam , byłam z rodzina w 2014 roku i byliśmy bardzo zadowoleni, bardzo czysty i schludny hotel ale bez luksusów, miła obsługa czysta i schludnie ubrana. Ładny basen i bez tłoku o leżaki nie było bitwy starczało dla każdego, ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych, pokoje sprzątane codziennie, codziennie zmieniane ręczniki(ale zawsze zostawialiśmy napiwek). Mieszkaliśmy w niższej części hotelu i mieliśmy ładne pokoje z tego co słyszałam w budynku głównym rożnie to bywało szczególnie jeśli chodzi o pokoje 2 osobowe podobno bardzo małe. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli ktoś nastawia się na luksus to nie jest to na pewno ten hotel ale jeśli nie to zdecydownie polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka