Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Słoneczny Brzeg Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy w Słonecznym brzegu jest aquapark
    • Jest, jeżdzi tam bezpłatny autobus czy kolejka.
    • Gość: slawko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.06, 19:34
      W Słonecznym Brzegu jest aquapark. Jade do tego miasta 30.07.
    • Gość: Michal IP: 195.136.118.* 22.07.06, 17:53
      ja jade 5 sierpnia do sozopola samochodem jak jesteś chętny to nr tel 513161997
    • Gość: maua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.06, 18:47
      Czy w Bułgarii jest redds? sprite?
      • Jest :)
        • Gość: maua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 21:55
          Jesteś pewien? a czy w słonecznym brzegu?
          • Gość: asiunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.06, 17:43
            ludzie co za glupie pytania... przeciez bulgariia to nie afryka, sa tam
            normalne sklepy i normalne produkty w tych sklepach, takie glupie pytania
            zadajecie conajmniej jakbyscie pytali czy mozna tam kupic chleb...
            • Gość: dori-g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 14:20
              Hi Hi, to mi się podoba. :-)
              • Gość: ampulka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.06, 15:09
                Popieram. Infrastruktura w Bułgarii jest naprawdę na niezłym poziomie.A tego
                typu pytania nienajlepiej świadczą o pytających.
                • Gość: maua IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.06, 19:26
                  Z całym szacunkiem, ale byłam w zeszłym roku w Sozopolu i nie było reddsa!!!
                  wypraszam sobie!!!
                  • Gość: bietka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 10:53
                    Hehe. Ludzie Bułgaria przecież leży w Europie. Mają internet, mają telefony
                    komórkowe. W ogóle wszystko mają. Tylko dużo taniej :P
                    • No własnie powiedzcie cos o Bułgarii .... Ładnie ?? chciałabym do hotelu
                      Helios spa resort .... Czy ceny na miejscu są porażające ?? Czy jest czysto ??
                      I ewentualnie można cos tam fajnego kupic? Sa tam jakies knajpy w Złotym
                      Brzegu?? Czy na piwko majątek strace :)) Bo byłam w Bułgarii w 1986 r to tak
                      mi się kojarzy ze jest podobnie jak i u nas w czasach głebokiego komunizmu ?

Mam nadzieje ze zmieniło sie ??

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
                      • Gość: Sammy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.06, 16:35
                        powiem wm tak...bylam w slonecznym brzegu dwa lata i rok temu...bylam tez
                        miedzy innymi na cyprze czy majorce i szczerze mowiac to pozziom kultury w
                        bulgari jestt duuuzo wyzszy niz na cyprze a ceny 100 razy mniejsze.. nie dosc
                        ze jest olbrzymi deptak i setki pub'ow do niego pryklejonych to wszystkie sa w
                        super stylu..a ceny...hehe...tu was zaskocze..w moim ulubionym berze na plazy
                        za 3 drinki zaplacilam 4lv=8zl...za spodnie disla 50lv=100zl, za bluzke nike
                        5lv a za buty pumy 30lv..i jak?? jeszcze jakies obiekcje??
                        • ooo miło słyszec :)
                          A powiedz mi prosze w jakim byłas hotelu i z jakim biurem podrózy?

Zastanawiam sie nad Diamond oraz Helios Spa Resort
                          • Gość: sammy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 10:56
                            2 lata temu bylam hotelu Kuban ale uwazam ze oprocz polozenia nie ma w nim nic
                            co moglo by sklonic mnie do wydania tak sporawej ilosci kasy na spedzenie
                            jeszcze jednego urlopu w tym wlasnie hotelu.. rok temu pojechalam prez
                            multiagencje i zamiast w slonecznym brzegu wyladowalam w nessebarze.. ale wiesz
                            co...i tak jest tam tak przyjemnie ze jutro znowu sie tam wybieram...tym razem
                            w ciemno..ostatnio zalowalam ze tego nie zrobilam..obojetne gdzie byle by w
                            Slonecznym Brzegu...POLECAM!!!
    • Gość: MariaJolanta IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.06, 00:50
      wszechobecne w Bułgarii.
      • Gość: sammy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.06, 10:52
        widzisz kochana jak Ty malo wiesz...moze gdybys wiedziala ze wiekszosc
        makrowych rzeczy jest produkowana w bulgarii i okolicach i ze nie ma na nie
        narzuconego cla to nie pisalabys takich glupot...
    • Gość: MariaJolanta IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.06, 18:28
      z Malezji. Wiele znanych firm przenosi produkcję tam gdzie jest tania siła
      robocza a ceny jakoś trzymają poziom. I nie martw się o poziom mojej wiedzy.
      Jeżeli lubisz podróby twoja sprawa ale nie wciskaj kitu, że oryginalna bluzka
      Nike kosztuje niewiele ponad 10 zeta.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.