• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Bułgaria hotel Azuro -Słoneczny brzeg Dodaj do ulubionych

• 22.12.08, 11:51
    Witam,

Czy zna ktoś hotel Azuro na Słonecznym Brzegu?
    wybieram sie tam w wakacje ale w internecie nie ma zadnych info na
    temat tego hotelu

dziekuję z góry za odpowiedzi
    Zaawansowany formularz
    • 09.01.09, 16:36
      O ile dobrze pamiętam hotel jest położony w samym centrum, także
      niedaleko do wszystkich dyskotek, plaży. Pokoiki dość małe, ale
      gustownie urządzone. Na terenie hoelu basen.
      Jeśli można wiedzieć z jakiego biura jedziesz do tego hotelu??
      POZDRAWIAM
      • 14.01.09, 10:22
        Hej,

Jadę z biura pordóży rego-Bis
        Jakie sa Twoje odczucia po pobycie w tym hotelu? podobno 100m do
        morza !!??
        • Gość: też jadę IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.09, 10:30
          A kiedy jedziesz?
          • 29.01.09, 23:17
            ja jade 23.08.2009 a ty?
            czy masz jakies blizsze info o tym hotelu...w necie nic nie ma :)

czekam na odpowiedz i pozdrawiam
            • Gość: QkamCoSieDzieje IP: *.elgrom.laz.digi.pl 31.01.09, 17:34
              Witam.
              Bylem 2 lata temu w tym hotelu i z tym samym biurem podrozy :)
              Sam hotel bardzo przyzwoity, wygladal na niedawno wyremontowany. Jest niezbyt
              wysoki, zaledwie 3 pietra, wiec o widoku na morze mozna zapomniec (chociaz z
              ostatniego pietra cos tam widac). Wszystkie pokoje maja okna wychodzace na
              polnoc, wiec slonce nie nagrzewa az tak bardzo pokoju. Pokoje dosc obszerne, z
              tv, lodowka, indywidualna klimatyzacja, niewielkim balkonem. Na niektorych
              balkonach stoja jednak klimatyzatory i z poczatku moze przeszkadzac ich halas,
              ale mozna sie przyzwyczaic.
              Lazienki sredniej wielkosci, ale ladnie urzadzone.
              Hotel faktycznie znajduje sie 100m od morza, ale pod drodze stoja jeszcze 2 inne
              hotele, wiec tak na prawde na plaze idzie sie jakies 200-300m.
              Przy hotelu znajduje sie "grill bar" w ktorym goscie hotelowi maja jakies znizki
              (szczegolow nie znam, nie korzystalem).
              Oprocz tego wiele sklepow, kantory, mniejsze lub wieksze knajpki. W hotelowej
              recepcji znajduje sie kantor i bar. Jest silownia i kawiarenka internetowa.
              Jest rowniez basen, lezaki i parasole darmowe.
              Do scislego centrum SB jest dosc znaczny kawalek, ale idzie sie calkiem przyjemnie.

Ale ten hotel ma rowniez swoje minusy. Zaraz obok (pod samymi balkonami)
              znajduje sie jakas knajpka, w ktorej urzadze jest co wieczor karaoke. Ale da sie
              przzezyc :)
              No i mam nadzieje, ze nie dostaniecie pokoju na parterze, bo stamtad widok jest
              tylko na kawalek trawnika i betonowy mur.

Jesli bylabys zainteresowana zdjeciami, lub jakims bardziej szczegolowym opisem,
              to odezwij sie na "qkam@poczta.onet.pl"
              Pozdrawiam
              • Gość: kaksiaaaa IP: 212.185.43.* 11.05.09, 16:30
                Jedziesz ktoś jeszcze z forum
                do tego hotelu?
                • Gość: tom IP: *.chello.pl 22.07.09, 11:56
                  Ja jadę 5.08.2009r
                • Gość: Poola19x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 13:04
                  Ja również jechałam do tego hotleu z rego-bisu.Jechałam 21 czerwca,
                  więc nie było takiego upału ok 29 StopNi. Hotel moim zdaniem dość
                  fajny. Jeśli chodzi o jedzenie to niczego sobie. Basen - od 1,20m do
                  1,60 (codzennie taki facio go czyścił). Zaraz rzy basenie barek
                  (All , inaczej płatne). A i mała podpowieć, jeżeli chodzi o leżaki-
                  trzeba szybko je zarezerwować wcześnie kładąc na nim ręcznik, bo ok
                  8-9 są już wszystkie zajęte. Ja osobiście mile wspominam te wakacje.
                  Życze udanego pobytu:]
                  • Gość: wiolcia.kala IP: 212.185.43.* 22.07.09, 13:30
                    Dzieki za odpowiedz
                    a czy miałas opcje All?
                    jak z alkoholem i przkąskami?
                    czy alkohol to tez drinki czy tylko ich lokalna wodka?
                    jechałas autokarem? ile trwa podroz?

dzieki za odpowiedz :)
                    • Gość: Poola19x IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 16:25
                      Tak, miałam All:]
                      -Jeśli chodzi o przekąski(ciasteczka,lody i kawa) były od godziny 16-
                      17 [Jeżeli dostałaś katalog FirMy, to tam pisało inaczej ^chyba od
                      11 do 22^ Alkohol i napoje - od 11 do 23( za lepsze drinki trzeba
                      było płacić)
                      * tak, jechałam autokarem- podróż ok. 26h
                      Zależy też ile stoi się na granicy z Serbią
                      • Gość: Skubi IP: *.accessnet.com.pl 07.01.10, 19:30
                        hej byłem w tym hotelu w śierpniu 2009r hotel jest nawet ok ale obługa do bani
                        jeżeli masz opcje all to bedziesz pić napoje i alkohol w plastikowych kubkach a
                        te piwa i wina to wszystko nie dobre same siki! a co do hotelu to ok bo jest w
                        centrum i jest blisko na plaże!
    • Gość: KoKo IP: *.adsl.inetia.pl 14.01.09, 15:44
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 03.07.10, 10:07
      Witam.W czerwcu 2010 gościłem właśnie w tym hotelu. Ogólnie nie można nic
      zarzucić ,piękne położenie do morza blisko kantor w hotelu (nie polecam wymiany
      poza hotelem można zostać oszukanym).Ale jest parę rzeczy które mi się nie
      podobają,stołówka zasady podawania posiłków są łamane i to dość wyraźnie ,trzeba
      było interwencji.Następna rzecz to to że po hotelu kręcą się ludzie którzy tam
      nie zamieszkują(ktoś wszedł do hotelu i rozpylił gaz łzawiący)(wszedł osobnik i
      rozwalił drzwi do pokoju jakiegoś lokatora bo pomylił hotele).Kierowniczka tego
      hotelu jest nie miła dla polaków,są to nie tylko moje doświadczenia ale także
      rosjan i niemców.Ale mimo to i tak warto jechać bo tam jest pieknie oczywiście
      do innego hotelu.Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.