• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Hotel Slavyanski (Słoneczny Brzeg) - był ktoś? Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.09, 23:05
    Planuję wyjazd 7-21 sierpnia do hotelu Slavyanski, niestety w internecie nie
    znalazłam żadnych opinii od ludzi, którzy tam byli. Czy ktoś byłby w stanie
    udzielić mi jakichkolwiek swoich info o tym hotelu - jak tam jest naprawdę? Z
    góry dziękuję!
    Zaawansowany formularz
    • 28.05.09, 21:57
      znalazłam dużo informacji o tym hotelu na internecie, wychodzi na to że jest
      super,szkoda że jakoś na żadnym forum nie mogę znaleźć opinii ludzi, którzy tam
      byli:( ,wybieram się tam 21 sierpnia:)
      • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.09, 22:37
        to wybierasz się w ten sam dzień, w którym ja wracam :) miniemy się w drzwiach,
        hehe :) ja jadę 7-21 sierpnia. Też znalazłam dużo opinii na brytyjskich
        stronach, w większości b. pozytywnych :) wszystko wskazuje na to, że ten hotel
        jest w polskiej ofercie pierwszy raz.
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.09, 20:24
          To my też się miniemy :) Będziemy w tym hotelu 24.07 - 07.08 :)
      • 03.06.09, 20:27
        witam my równiez wyjeżdzamy do Bułgari 21 sierpnia samochodem
        kierunek Warna start z Sosnowca, jezeli rózniez jedziesz samochodem
        możemy razem pomykać,donia555@wp.pl, pozdrawiam
      • Gość: pawełek świdnica IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.09, 19:34
        to do zobaczonka.wylatuje z Katowic 21 sierpnia :) mam nadzieje ze w Bulgarii
        jest dobre jedzonko :)
        • Gość: Ankka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 17:42
          ja też lecę jutro z Katowic :)
          to do zobaczenia na lotnisku.
    • Gość: Zanetaa IP: *.ojnqu1.dynamic.dsl.tele.dk 03.06.09, 11:43
      Widze, ze hotel polozony jest przy plazy z widokiem na morze.
      Z jakiej strony mozna zrobic rezerwacje?
      • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.09, 13:35
        Niestety nie mam pojęcia, ja również jadę z Itaki.
    • Gość: Zanetaa IP: *.ojnqu1.dynamic.dsl.tele.dk 03.06.09, 11:44
      www.holiday-
      truth.com/holiday_truths/hotel_reviews/938/Slavyanski%20Hotel/
      tutaj sa opinie po angielsku
      • 10.06.09, 11:18
        dzięki za informacje, niestety co do rezerwacji to pewnie za wiele pomóc Ci nie
        mogę, sama rezerwowałam przez biuro podróży Itaka, to dobre biuro ,polecam:)
    • Gość: gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.09, 07:40
      Ja też lecę w tym terminie do hotelu Slavyanski:-)
      Lecisz z Katowic?
      Niestety opinii o hotelu nie znalazłam:-(
      • 10.07.09, 13:33
        lecę z Warszawy:)
        • Gość: gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.09, 07:23
          A ja z Katowic:-)
          To do zobaczenia na miejscu...
      • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:00
        Tak, lecę z Katowic :) fajnie :)
        • Gość: gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.09, 10:32
          Lecisz z Katowic w tym terminie co ja tzn. 7-21 sierpnia? A skąd jesteś?:-)
          • 23.07.09, 10:42
            lecę z Warszawy 21 sierpnia,na 7 dni, a jestem z Białegostoku :)
          • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.09, 11:24
            tak, ja i mój chłopak lecimy w tym terminie właśnie :) jesteśmy z Krakowa, nie
            wiem jeszcze, jak dostaniemy się do Katowic ;)
            • Gość: gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 09:58
              A my jesteśmy z Pszczyny:-)
              Do zobaczenia już za 4 dni:-)
        • Gość: gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.09, 09:56
          Lecisz w tym terminie co ja tzn. 7-21 sierpnia?
          Jesteś z Katowic?
    • Gość: robex4 IP: 193.33.125.* 10.07.09, 20:23
      No coz hotel Slovyanski to poprostu komunistyczny twor,taki zwykly
      wiezowiec,
    • Gość: luk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.07.09, 18:48
      super polecam
      • Gość: venee IP: *.bialystok.vectranet.pl 18.07.09, 22:10
        Byłam w tym hotelu dwa razy. raz w 2003 i w tym roku (wróciła wczoraj). Hotel
        jest całkiem przyjemny choć bez luksusów. Moim zdaniem całkiem porządne trzy
        gwiazdki. Jest w nim stara i nowa część która też była budowana w dwóch
        okresach. Wiem bo jak byłam pierwszy raz nowa część miała 6 pieter a dziś ma 11.
        Nie wiem jak z pokojami w starej części. Jeżeli chodzi o nowe skrzydło to pokoje
        są zadbane z klimatyzacją (przy czym na tych niższych piętrach wybudowanych
        przed 2003 klima jest zamontowana na balkonie, natomiast na wyższych jest klima
        wewnętrzna, sterowana indywidualnie - działa bardzo dobrze) W pokoju jest
        telewizor, lodówka, taka dziwna suszarka do włosów z wężem :). Pokoje są
        sprzątanie raczej codziennie.
        Hotel ma wspólny basen z sąsiednim hotelem. Basen jest całkiem duży o głębokości
        od ok 1 metra do 1,50m, ładnie podświetlony w nocy. Leżaki przy basenie niestety
        płatne 5lv za leżak. Za to bar przy basenie oferuje całkiem tanie drinki, od 7
        do 10lv, w happy hour dwa w cenie jednego.
        Mieliśmy wykupione tylko śniadania. Jest możliwość wykupienia obiadokolacji w
        formie bufetu za 15lv. Nie sądzę żeby było warto bo na mieście można dobrze
        zjeść w przystępnej cenie. Co do śniadań to raczej klasycznie: na ciepło jajka
        na twardo, sadzone, jajecznica i dwa rodzaje parówek; poza tym płatki,mleko,
        pieczywo, trzy rodzaje wędliny, trzy rodzaje sera w tym bułgarskie sirene, dżem,
        miód, ogórki,pomidory, oliwki, dwa rodzaje ciastek, owoce tj arbuz, melon,
        brzoskwinie, jabłka, pomarańcze (codziennie ze trzy rodzaje).Poza tym dwa
        rodzaje soków z dystrybutora, kawa z automatu w tym tez cappuccino. Wszystko
        zjadliwe dla przeciętnego polskiego podniebienia i świeże. W restauracji hotelu
        można też zamawiać ala carte. Ceny sa przystępne, chociaż jeśli chodzi o jakość
        to na pewno są w słonecznym brzegu lepsze restauracje (choćby shipka przy hotelu
        condor,który jest tuż obok).
        Największym plusem tego hotelu jest lokalizacja przy samej plaży i blisko
        centrum. Część pokoi jest z widokiem na morze,ale z tego co wiem nikt z itaki
        nas nie dostał takiego pokoju, a recepcjonistki twierdziły że wszystkie są
        zajęte i nie można zamienić. Z drugiej strony widok na miasto. Od głównej drogi
        hotel jest oddzielony jakimś parkingiem i niby parkiem w którym przystanek mają
        dorożki.
        Ja byłam zadowolona z pobytu zarówno sześc lat temu jak i teraz, chociaż mam
        wrażenie, że np śniadania były wcześniej bogatsze niż teraz. w każdym razie nie
        było nic do czego można byłoby się przyczepić i co mogłoby zepsuć wypoczynek.
        Nic nas negatywnie nie zaskoczyło.
        Nie wiem co jeszcze chcielibyście wiedzieć. W razie czego pytajcie póki moja
        pamięć młoda :)
        • Gość: gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.09, 07:21
          Jakie atrakcje są w pobliżu? Ile kilometrów jest do Nessebaru? Czy na plaży
          mozna rozłożyć się na swoim ręczniku?:-))
          • Gość: venee IP: *.bialystok.vectranet.pl 20.07.09, 08:26
            Nie wiem ile jest dokładnie do nessebaru, chyba ok 6km. Właściwie tuż obok
            hotelu jest przystanek autobusów którymi za 1lv dojedziesz do samego starego
            miasta. Można też dojść na piechotę deptakiem i plaża; nam ta trasa zajęła
            trochę ponad godzinę spacerkiem.
            Na plaży można się rozłożyć z ręcznikiem tam gdzie nie ma już leżaków, czyli
            spory kawałek od wody,bo leżaków jest 10 rzędów. Kawałek od hotelu, przed
            hotelem fiesta, jest trochę plaży gdzie nie ma rozstawionych leżaków i tam można
            rozłożyć się z ręcznikiem przy samej wodzie.
            Atrakcji przy hotelu całe mnóstwo. wystarczy wyjść na deptak i są bary,
            restauracje, różne karuzele, bungee i inne cuda, budki z kebabamii nalesnikami,
            sklepy; na plazy wszelkie sporty wodne.
          • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:08
            Oprócz tego co napisała venee, niezbyt daleko jest też fajny park wodny, gdzie
            można spędzić cały dzień. Poza tym są różne dyskoteki i kluby itp ;) a do
            Nessebaru koniecznie trzeba jechać :)
        • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.09, 10:05
          Wielkie dzięki za info, jestem podbudowana Twoją opinią :) fajnie, że są tam
          happy hours i tanie drinki ;) Polacy są kwaterowani tylko w nowej,
          klimatyzowanej części, na szczęście :) i wykupione mamy tylko śniadania. Byłam
          już w Słonecznym Brzegu 2 lata temu i wiem, że to najlepsza opcja :)
          • 22.07.09, 10:32
            dzięki serdeczne za opinie, mogę już spokojnie tam jechać:)
            • Gość: Kasia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.08.09, 19:00
              a czy ktoś wie o której jest wylot z Katowic 7 sierpnia?
              • Gość: goodik IP: *.swidnica.mm.pl 04.08.09, 22:48
                Witam , ja ze znajomymi lecę 4 września z Katowic właśnie do tego hotelu. i
                ciekaw jestem czy ktokolwiek z was ma podobny bądź ten sam termin :) opinii fakt
                za wiele na necie nie ma, ale kto nie pojedzie ten się nie przekona jak jest ,
                póki co nielicznymi opiniami jestem podbudowany :)
                • Gość: i IP: 193.238.200.* 05.08.09, 10:50
                  ja tez sie tam wybieram 28 sierpien, milo poczytac tyle
                  pozytywow,tez niestety nie wiem o ktorej sa wyjazdy nie ma tej
                  informacji niestety nigdzie w necie wybieram sie do biura wszystkim
                  zycze udanego urlopu
                • Gość: n. IP: *.e-wro.net.pl 05.08.09, 13:31
                  lecę podobnie jak goodik 4 września z Katowic z Itaki :) jeżeli chodzi o balkon
                  z widokiem na morze to pytałam i okazuje się, że z Itaki nie ma takiej możliwości
                  • Gość: good IP: *.swidnica.mm.pl 05.08.09, 18:08
                    N , to pewnie spotkamy się na lotnisku, w trakcie lotu bądź w hotelu, dobrze
                    wiedzieć ze jeszcze jacyś Polacy tam będą :) trochę mnie zmartwiło to iż widoku
                    na morze nie będzie a również lecę z itaki. Możliwe ze za jakąś dopłatą jest
                    możliwość posiadania pokojów z widokiem na morze, ale to postaram się dowiedzieć
                    w swoim biurze podroży, a więc "N" do zobaczenia na miejscu :)
              • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 13:33
                Dziwne, że biuro nie poinformowało Cię o której jest wylot? My to mamy napisane
                na umowie- wylot 12:40, należy być dwie godziny przed:-)
                • Gość: Kasia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.08.09, 19:05
                  Mam na rezerwacji podaną 18:10, ale jakiś czas temu babka dzwoniła że będzie
                  wylot wcześniej, dlatego nie byłam pewna.
                  Dzięki i do zobaczenia :))
                  • Gość: flov IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.09, 23:29
                    Hm, to prawda że godzinę wylotu zmienili ale wysyłali listy z tą informacją już
                    daaawno temu :) wylot o 12:40
                  • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.09, 07:06
                    Ja zamawiałam wczasy w lipcu i wtedy już miałam podane,że o godzinie 12:40.
                    Jeszcze dzisiaj idziemy na koncert U2, także jak jutro zobaczycie jakąś
                    nieprzytomną dziewczynę to znaczy, że to ja;-)))))
                    • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.09, 22:00
                      Ehhh...dzisiaj wróciłam i mogę powiedzieć że było cudnie! Hotel super, sympatyczna obsługa na recepcji, chętnie bym do niego jeszcze kiedyś wróciła :)))) a dzięki balkonowi wychodzącemu na miasto miałyśmy dodatkową atrakcję w postaci ekipy odholowującej samochody lawetą na parking strzeżony kawałek dalej, bo ktoś nie zauważył znaku że nie wolno tam stawać :] mina właścicieli aut..nie do pozazdroszczenia :]
                      Bar Amigo naprzeciwko hotelu... rewelacja :)))))
                      • Gość: Bartek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.09, 09:05
                        No wreszcie coś onkretnego :) Ja z rodziną lecimy 28 mam nadzieję,
                        że też będziemy zadowoleni. A zwiedzałaś troszkę ( chodzi mi o Warnę
                        i Neseber) Jak się tam ceny klarują?
                        • 23.08.09, 11:10
                          Gość portalu: Bartek napisał(a):
                          > A zwiedzałaś troszkę ( chodzi mi o Warnę
                          > i Neseber) Jak się tam ceny klarują?

Do Warny lepiej się wybrać samemu autobusem z dworca, bilet kosztuje 10 Lv w jedną stronę. W centrum miasta jest informacja turystyczna, gdzie można zaopatrzyć się w mapkę za 2 Lv i zapytać, co jest warte zwiedzenia. Ceny w knajpach są podobne jak w SB, może ciut niższe.
                          Polecam też wycieczkę do Sozopola (też na własną rękę - bilet 18 Lv w obie strony) - piękne miasto, bardzo podobne do Nessebaru.

--
                          I prefer the sign: "No entry", to the one that says: "No exit".
                      • Gość: Witam IP: 79.175.225.* 22.08.09, 12:18
                        Mam pytanie od której rano mozna popływac juz w basenie oraz z
                        jakiego miasta mieliscie wylot i jak trwało zakwaterowanie itd oraz
                        czy warto wybrac sie na wycieczke do Turcji oraz ile teraz kosztuje
                        dzieki za informacje z góry
                        • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.09, 17:46
                          jeśli dobrze pamiętam, basen jest czynny od 8.00-18.00, ale widziałam raz że
                          nawet w nocy ktoś pływał jak był podświetlony. Leżaki na basenie są płatne 5
                          leva na cały dzień, ale najlepiej zajmować te bardziej po lewej stronie basenu
                          bo tam najdłużej świeci słońce. Obsługa na basenie baaaardzo miła, są dziewczyny
                          które podchodzą i pytają się jak się czujesz, czy coś chce się kupić do picia.
                          Choćbyś 10 razy przechodził w ten sam dzień koło baru basenowego zawsze powiedzą
                          hello z uśmiechem :)
                          My wylatywaliśmy z Katowic docelowo do Burgasu jak każdy :) Na lotnisko
                          podjeżdża autokar z Itaki i z rezydentką jedzie się do odpowiedniego hotelu. U
                          nas była pani Joanna.
                          Wycieczka do Turcji jest 1 lub 2 dniowa, za 1 dzień było chyba 50 euro, mnie nie
                          przekonała jeśli chodzi o to co opowiadała o niej rezydentka.
                          Warto wybrać się samemu do Nessebaru, autobusem podjeżdża się pod same mury,
                          bilet za 1 leva kupowany u kontrolera w autobusie. Autobusy jeździły co 10-12
                          minut, więc luzik :)
                          Miasteczko piękne, dużo stoisk, restauracji, muszelek na plaży, widać słoneczny
                          brzeg z naprzeciwka :)
                          Wycieczka do Warny z tego co słyszałam była zrobiona na szybko, nie było za dużo
                          czasu na zwiedzanie samemu tylko z autobusu "po prawej jest to, a po lewej to".
                          delfinarium malutkie, nie da się podejść do delfinów i nic specjalnego podobno.
                          Jeśli chodzi o ceny na bazarach to trzeba się targować, bo można znaleźć np.
                          portfel za 54 levy a kilka metrów dalej ten sam będzie za 18.
                          Warto wybrać się na wieczór bułgarski (18.00-23.00), też płatne ale nie pamiętam
                          ile bo miałam to w gratisie. Zorganizowany w restauracji w lesie, jakieś 30
                          minut autokarem za miastem. Pyszne jedzenie, wina ile da się radę wypić-młode i
                          mocne, taniec na rozżarzonych węglach, tańce ludowe i na koniec muzyka do
                          tańczenia dla każdego :)
                          Jeśli chodzi o zakwaterowanie, to rezydentka z nami podeszła do recepcji,
                          zostawiłyśmy tam dowody osobiste, dostaliśmy klucze i można było od razu iść do
                          pokoju. Szybko i bez problemu.
                          W knajpkach wszechobecne Happy Hour (2 drinki za cene 1), naprzeciwko hotelu
                          jest bar Amigo, panowie potrafią rozbawić obecnych przy barze, miło popatrzeć
                          jak robią drinki (10 leva w Happy Hour na wybrane) podrzucając
                          butelkami,szklankami, zapalając zimne ognie w drinku przy pomocy rozpylonego
                          zapalonego lakieru do włosów :) Tutaj próbka ich możliwości
                          www.youtube.com/watch?v=dzJcK9WwCgU i muzycznie też bardzo przyjemnie :)
                          Ogólnie, każdy znajdzie dla siebie ulubione miejsce do spędzenia wieczoru,
                          zresztą na każdym kroku będą was namawiać żeby gdzieś usiąść zjeść/napić się.
                          Uważajcie tylko na riksze rowerowe których pełno (10 lev od osoby), żeby w was
                          nie wjechała bo ja z początku reagowałam na ich klaksony ale po paru dniach
                          miałam już tak serdecznie dość tego dźwięku, że zaczęłam go nieświadomie ignorować.
                          • Gość: Witam IP: *.cable.smsnet.pl 22.08.09, 18:27
                            Dzięki za informacje mam jeszcze pytanie na która byliscie w hotelu
                            bo tez leca z Katowic oraz w jakich godzinach jest sniadanie i czy w
                            tv jest jakiś kanał polski oraz jak pokoje i czy jest w nim lodówka.
                            Dzieki
                            • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.09, 18:50
                              Leciałyśmy o 12.40, lot trwa mniej więcej 1.20h, czas lokalny jest +1h. Do
                              hotelu jedzie się z lotniska koło 30 minut. W tej miejscowości są same hotele,
                              nie widziałam ani jednego domku. Poza sezonem tam nic się nie dzieje. W pokojach
                              jest mała lodówka, telewizor z kablówką ponad 40 kanałów ale polskiego nie ma
                              (są angielskie,bułgarskie, Eurosport, muzyczne) ręczniki, krzesła na balkonie, 2
                              wysokie szklanki, popielniczka. My akurat mieliśmy łazienkę bez brodzika pod
                              prysznicem, tylko z odpływem w podłodze więc cała łazienka była zalana biorąc
                              prysznic. Panie codziennie sprzątają, ale można spokojnie zostawić rzeczy na
                              wierzchu bo nic nie ginie.
                              Okna z pokoju pewnie będą wychodzić na stronę miasta, więc Zorę na pewno
                              powinieneś zauważyć ;)
                              Taksówek nie polecam bo są drogie, do Burgasu można dojechać autobusem za 5
                              leva, a oni chcą 20-30 od osoby.
                              Jeśli chciałbyś robić zakupy spożywcze, to nie polecam dużego supermarketu ZORA
                              (na pewno zauważysz)-koło hotelu Marvel, bo jest tam drogo. Lepiej zrobić
                              zakupy w mniejszym jak wyjdziesz koło basenu i skręcisz w prawo, parę metrów
                              dalej po prawej, albo od strony supermarketu ZORA koło hotelu Efir.
                              • Gość: Barte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 10:39
                                Czy w okolicach Neseber znajduje się jakiś ciekawy aqapark?
                          • Gość: Gosia IP: *.e-wro.net.pl 29.08.09, 10:49
                            czy jest możliwość skorzystania z czajnika?
                        • 23.08.09, 11:04
                          A ja polecam wycieczkę do Turcji :) Dość męcząca droga (jedzie się nocą), ale Istambuł przepiękny i wart zobaczenia :) Nie polecam tylko wycieczki fakultatywnej statkiem po Bosforze (za 25 euro) - ludzie, którzy skorzystali byli średnio zadowoleni, my w tym czasie woleliśmy jeszcze pozwiedzać samemu miasto i zabytki :)

--
                          A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of...
                          • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.09, 13:19
                            Są dwa Aquaparki na Słonecznym Brzegu, jeden jest w Nessebarze a drugi w
                            miejscowości w której były hotele. W żadnym nie byłam, ale można do nich
                            dojechać bezpłatnymi autobusami. Płaci się za cały dzień.
                            • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.09, 09:01
                              Ja również wróciłam w piątek z hotelu Slavyanski i moje odczucia są bardzo
                              pozytywne:-)) Mieliśmy pokój z widokiem na morze, bardzo przestronny i czysty, w
                              pokoju telewizor, klimatyzacja sterowana indywidualnie-zresztą działająca bardzo
                              dobrze.
                              W łazience prysznic bez brodzika, ale nie przeszkadzało nam to, w łazience
                              suszarka. Pokój sprzątany każdego dnia, a co 2 dni zmieniane ręczniki, raz
                              zmieniona pościel.
                              Basen hotelowy duży, w najgłębszym miejscu było chyba 145cm. Jeśli chodzi o
                              czystość wody w basenie to pozostawiała wiele do życzenia-przez 3 dni w wodzie
                              pływało coś co przypominało wymiociny, żadna osoba z obsługi nie pokwapiła się
                              aby to usunąć. Każdego dnia o godzinie 11 znudzony animator prowadził aqua
                              gymnastic-osobiście nie podobało mi się jego podejście do ludzi.
                              Jeśli chodzi o posiłki to jak w większości hoteli były one monotonne ale każdy
                              na pewno znajdzie coś dla siebie-serwowali bardzo dobre pomidory i owoce.
                              Ogólnie śniadania O.K. Obsługa hotelu bardzo miła, tak jak pisała Kasia
                              kilkanaście razy dziennie mówili HELLO:-))
                              Hotel położony zaraz przy promenadzie tętniącej życiem, liczne knajpki,
                              restauracje, bazary z ciuchami. Ubrania wcale nie takie tanie, a targować się
                              nie chcieli. W knajpkach ceny posiłków zbliżone do cen w Polsce, piwo 1,5 leva,
                              butelka wina od 11 leva. Polecam gorącą restaurację hotelu Shipka (obok hotelu
                              Slavyanski), bardzo dobre jedzonko, restaurację Emona oraz restaurację Condor
                              znajdującą się w centrum Słonecznego Brzegu, obok poczty.
                              Uwaga na ich drinki Happy Hour- jedna wielka ściema!! Albo mam mocną głowę, albo
                              tam nie było w ogóle alkoholu, ale raczej to drugie. Lepiej sobie kupić
                              flaszeczkę winka w sklepie i wypić w dobrym towarzystwie na balkoniku, hihi.
                              Naprzeciw hotelu jest świetny bar Amigo!!!! Non stop impreza i tańce na barze:-))
                              Jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne to słyszałam, że nie warto. Lepiej na
                              własną rękę pojechać do Nessebaru:-)
                              Ogólnie Słoneczny Brzeg jest dla ludzi lubiących cały dzień wylegiwać się na
                              plaży, a wieczorem imprezować w knajpach. Osoby nastawione na zwiedzanie nie
                              mają tam czego szukać, bo po prostu na dłuższą metę jest nudno. To takie polskie
                              morze tylko, że pogoda pewna no i woda cieplejsza.
                              Ale hotel super i z czystym sercem mogę go polecić-oczywiście chodzi mi o nowy
                              budynek, bo nie wiem jak wyglądają pokoje w starym.
                              • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.09, 09:05
                                Aha na tej stronce dodałam parę zdjęć pokoju i basenu
                                hotele.oceniacz.pl/zobaczocenehotelu/11828.html
                              • Gość: n. IP: *.e-wro.net.pl 24.08.09, 11:32
                                a od czego to zalezy, ze niektorzy dostali balkon na morze a inni na miasto?
                                • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.09, 20:22
                                  też mnie to zdziwiło z tymi pokojami :/

ale.. bar AMIGO rządzi !!!! :DDDDDD
                                • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.09, 13:12
                                  Mieliśmy specjalne względy...;-))
                                  • Gość: justyska89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.09, 16:29
                                    czy planuje ktos wyjazd do tego hotelu w dniach 19-25 wrzesnia???
                                    ile trzeba zabrac pieniędzy na takie wczasy?? planuje zabrac 350euro
                                    na 2 osoby?? wystarczy???
                                    • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.09, 09:35
                                      Nam poszło jakieś 450 Euro, ale na dwa tygodnie. W razie czego można wybrać
                                      pieniądze w bankomatach, których nie brakuje w Słonecznym Brzegu.
                                      • Gość: n. IP: *.e-wro.net.pl 27.08.09, 16:30
                                        a ile kosztują te leżaki przy basenie hotelowym? płaci się za dzień? korzystał
                                        ktoś z windsurfingu lub innych sportów wodnych i orientuje się ile tam kosztują?
                                        bo tych 450Euro to chyba nie przejedliście heh
                                        • Gość: Gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.09, 08:14
                                          Nie przejedliśmy, przepiliśmy;-)))
                                          Leżaki przy basenie kosztują 10 leva za komplet na cały dzień.
                                          Lot na spadochronie 50 leva, rowerek wodny 15 leva, skuter wodny 50 leva.
                                          • Gość: Gosia IP: *.e-wro.net.pl 30.08.09, 11:21
                                            Czy w hotelu jest możliwość skorzystania z czajnika ?
                                            • Gość: Kasia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 31.08.09, 21:39
                                              w wyposażeniu pokoju jest czajnik elektryczny :)
                                              • Gość: Gagetka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.09, 14:00
                                                Poważnie miałyście czajnik w pokoju??
                                                My nie mieliśmy
                                                • Gość: oleslawek IP: *.aldis.net.pl 03.09.09, 00:26
                                                  Witam. 4.09 wylatuję do tego hotelu z ITAKI , ale dalej nie mogę się dowiedzieć
                                                  jakimi liniami lotniczymi lecę czy Balkan Holidays Airlines czy LOT-em ? Chodzi
                                                  głównie o wagę bagażu. Napiszcie jaka Wy lecieliście. Pozdrawiam :)
                                                  • Gość: GAGETKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.09, 08:18
                                                    My lecieliśmy liniami Balkan Holidays, samolotem Airbus A-320:pewnie też
                                                    polecisz tymi liniami.
                                                    Jeśli chodzi o wagę bagażu to wynosi ona 20kg, ale jeśli będziesz miał np trochę
                                                    więcej to nie czepiają się:-)
                                                  • Gość: Qnie IP: *.elektron.com.pl 05.09.09, 10:56
                                                    Na temat hotelu i okolicy nie bede sie rozpisywal bo wyzej pare osob bardzo
                                                    konkretnie wszystko opisało :)) Bylem w Slavyanskim w okresie od 28.08 do
                                                    04.09(Itaka) i bylo bardzooo fajnie:)) Bylem tam ze swoja narzeczona i
                                                    znajomymi. Pokoje mielismy z widokiem na morze wiec zawsze rano mielismy
                                                    kapitalny widok :)) Ogolnie jedyna rzecz ktora mi sie nie podobala to
                                                    jedzenie(mowie tutaj o wszelkiego rodzaju knajpach i budkach z
                                                    jedzeniem)Wszystkie potrawy sa mdłe...tam niczego nie doprawiaja!!!! Jedlismy
                                                    codziennie w innym miejscu(nawet w miejscach ktore polecala Pani Joanna), a i
                                                    tak wszedzie trzebabylo sobie wszystko mocno doprawiac... Coca cola, chipsy,
                                                    batony smakuja rowniez inaczej nie w Polsce...sa jakby trzeciej kategorii...a i
                                                    jeszcze jedna rzecz ktora mi przeszkadzala to bruda plaza...wszedzie pełno
                                                    petów, kubkow plastikowych itd... Jezeli chodzi o to, to nasze polskie plaze
                                                    wypadaja o niebo lepiej:)) Ogolnie wycieczka w skali od 1 do 6 na 4+
    • 29.08.10, 11:15
      bylam w terminie 28.07 - 4.08 zdecydowanie moge polecic ten hotel. Czysciutko
      codziennie sprzatane. Szkoda tylko ze lezaki przy basenie platne 5leva. Jedzenie
      dobre, w hotelu mozna bylo zjesc z 10% znizka :)
      zdecydowanie polecam!
    • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 14.09.10, 17:33

hotel ok, codziennie sprzatanie (nowa część hotelu) , wymieniane reczniki kiedy tylko chcesz, ale suszarka popsuta ,nie ma prysznica tzn kabiny i woda jest w calej łazience
      BAR AMIGO-REWELACJA!! jest na wprost slavyanskiego! jest jeden tam barman,l ktory niesamowicie robi drinki-do zabawy i uatrakcyjnienia pobytu przy barze jest nr 1!!!!!!!
      jesli chodzi o Bułgarie to nie ma co zachwalac, nie wiem co ludzie w niej widza, zero widokow, morze "gloniaste i meduzowate", brudne plaze, pelno "straganów", naganiaczy, drogo!!! i okropne jedzenie! nie polecam slonecznego brzegu!
      jedyny plus to lot samolotem 1,5h
      ten Nesebar też bez szału..........porażka!!!!!!!!!
    • Gość: Goodik IP: *.swidnica.mm.pl 16.09.10, 01:10
      Wróciłem ze slavyanskiego 4h temu , a byłem tam już 2 raz więc pewne obeznanie mam. w roku 2009 nie działy się takie cyrki jak teraz w 2010 , Piszecie że obsługa hotelowa jest ok ? a ja temu zaprzeczę, mój feralny pokój "824" i sprzątaczka złodziejka , w położonej kosmetyczce zginęło dziwnym trafem 45 leva ( niby małą kwota ) ale w ostatnie dni każdy grosz się liczy , sprawa została zgłoszona rezydentce i co ? za mała kwota żeby zgłaszać cokolwiek na policję , one są tam bezkarne , rzeczy wiecznie ruszane , takie jak perfumy ( nie wiem może się nimi psikała ) każda rzecz której nie powinna dotknąć owa obsługa była ruszana, po kradzieży pozostawiłem rzeczy tak poustawiane i pozapinane bym wiedział gdzie grzebała , wracam i co ? i kosmetyczka otwarta z której zgineły pieniądze , plecak rozpięty no istna parodia :/ co lepsze , po zgłoszonej kradzieży w 1 dzień po zajściu dobijają mi się jakieś osoby do drzwi , nikt nie puka nikt nie woła tylko klucz wtykany od zewnątrz i dobijanie się , ( nawet na balkon sąsiadów podczas ich nieobecności weszła owa obsługa zaglądać czy balkon mam otwarty zajście trwało ze 40 min :/ ) w ten dzień nie otworzyłem , dzień 2 po zajściu to koszmar , weszła mi do pokoju ( również bez ostrzeżenia ) kluczem sobie otworzyła moje drzwi , pani sprzątaczka , pani Menager pań sprzątających ( taka rudawa dla tych co byli ) i jakiś dziwny chłop z basenu i panie zaczynają w ichniejszym języku "wyjaśniać" mi ( bez żadnego tłumacza z zerową znajomością Angielskiego ) że jaki ja mogę mieć problem , pani sprzątaczka łapiąca mnie za koszulkę , pani menager, drąca się na mnie że ( przecież u nich nigdy nie kradziono ) i pan chyba w formie ochrony tych pań w moim pokoju bez zaproszenia ( wcześniej sami otwierając sobie drzwi ) , no ku... co to ma być ? mówiąc że nie rozumiem to zrozumiałem jedyne ( teraz to nie rozumi ) mówiące ironicznym tonem głosu , wiec panie chyba po polsku zrozumiały odwzajemnione słowo żeby wypie...ły ( no cóz wulgaryzm pod wpływem emocji ) tuż po tym zadzwoniłem do rezydentki ( tu podziękowania dla pani Szepietowskiej za interwencje ) opowiedziałem o całym zajściu i z tego co pani rezydentka póżniej mi wyjaśniła bo dzwoniła na recepcje to owe panie chciały mi wyjaśnić tylko że takie sytuacje u nich nie miały nigdy miejsca :/ , (okazja czyni złodzieja) ogólnie nie polecam piętra nr 8 , pani tam sprzątającej , pani menager i śniadać wręcz ohydnych tak że po 1 tygodniu chce się rzygać bo wiecznie jest to samo i tak samo niedobre ( pseudo salami , zimna jajecznica , pare rodzaje tej samej kiełbaski na ciepło tylko inaczej krojonej i zimne mleko do płatków ) następnym razem wybiore Hotel obok , moja ocena 4- na 10
    • Gość: piter7_7 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.10, 10:03
      witam wruciłem z tego hotelu w srode hotel ok czysto sprzatane co do jedzenia to srednio bardzo sniadania cały czas takie same po 7 ma sie dosc ogolnie wakacje spoko ale 14 dni tam to trochu za duzo niema co robic a straganami i knajpami chce sie juz wymiotowac wieczni naganiacze sa troszku uciazliwi, w hotelu u znajomych polaków na 8 pietrze podobno zgineła kasa zreszta pisze o tym w poscie na forum u nas naszczescie nic sie takiego nie działo. Ogólnie nie było zle choc jedzenie ogólnie w bulgari jest kiepskie jak i w hotelu tak w knajpach sprawdza sie to co inni pisza bez smaku nie przyprawione srednio podane. Ale pobyt zaliczam do udanych mimo kilku minusów ocena 3 na 5.
    • 16.09.10, 13:11
      Jeżeli chodzi o Bułgarię, to ja słyszałam dużo pozytywnych opinii o hotelu Nikea (czterogwiazdkowym :) ). Moja siostra była tam w 2009 z biura ok-tours i bardzo sobie chwaliła za równo warunki jak i atmosferę :) No i Morze Czarne oczywiście :) Sama planuję tam pojechać w przyszłe wakacje :)
    • Gość: kibra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.11, 10:47
      Ja właśnie dzisiaj wróciłam z tego hotelu:) Ogólnie hotel bardzo fajny. Są ładne, czyste i zadbane pokoje. Jest 12 pieter... ja akurat byłam na siudmym;) Obsługa jest rzeczywiście w miare miła. Jedzenie ok chociaż moim zdaniem jest troche za mało wyboru. Jedną rzeczą która mi sie bardzo nie podobała to to że za leżaki przy basenie trzeba płacić 5 leva a za leżaki na plaży 7 leva i parasol 5 leva:(
      Ogólnie było dobrze i radze wszystkim ten hotel tylko my trafilismy zle z pgodą. Pojechalismy na tydzień i 3 dni były naprawde gorące i słoneczne a potem pogoda się zepsuła i nawet padało i się zabardzo nie opaliłam:( a w sumie po to jechałam. Bułgaria ogólnie mi się podoba ale byłam też w Tunezji i na Krecie i chyba wole bardziej tamte rejony. Tam pogoda była naprawde SUPER. Pozdrawiam życze miłego pobytu:)
    • Gość: bea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.11, 14:55
      byłam tam rok temu, uważam że hotel jest naprawdę ok, świetna obsługa i lokalizacja, pyszne czarne oliwki, jeżeli chodzi o śniadania każdy może coś wybrać:):):) uważać na złodziei poza hotelem
      • Gość: Radek IP: 79.175.253.* 05.10.11, 22:16
        Witam ja byłem w terminie 14.09 - 21.09 2011roku. Zakwaterowanie to hotel Slavyansky w nowej części, a więc bez widoku na morze. Ale mi osobiście jest to bez różnicy. Pokój jak na hotel 3,5* to rewelacja, w tym samym standardzie we Włoszech dostanie się ruderę. Pokój przestronny z łazienką, w której nie ma brodzika:d i gdy się trochę dłużej przebywa pod prysznicem to robi się kałuża do kostek:D:D Są pokoje z dwoma rodzajami balkonów: półksiężyce (bardzo małe) i prostokątne (większe). Gdy się jest większą paczką na kilka pokoi i trafi się półksiężyce to ciężko jest pobiesiadować wieczorem na balkonie, my mieliśmy 1 prostokąt z 3 balkonów. Obsługa bardzo miła, panie sprzątaczki bardzo miłe i uczynne, ochrzciliśmy je ksywką cleaniary:D:D Mimo zaopatrzenia się w wiedzę na co trzeba uważać w Bułgarii niestety prawie nacięliśmy się na to przed czym nas ostrzegano. Mówię o wymianie waluty, pamiętajcie wymieniajcie TYLKO w hotelowym kantorze. My pierwszego dnia poszliśmy wymienić pieniądze, moja dziewczyna w jednym z kantorów na promenadzie chciała wymienić 50 Euro, klasyczny przypadek, który jest często opisywany na temat tego procederu w Słonecznym Brzegu - na tablicy 1.95 a przy wymianie 1.59. W takim przypadku nawet jeżeli nieopcznie padniecie ofiara oszustwa nie podpisujcie żadnego papierka. Tylko zdecydowana reakcja mojej dziewczyny, moja i kolegi uchroniła nas przed złodziejem. Co do jedzenia w hotelu to każdy coś sobie znajdzie, może nie ma potraw kojące podniebienie ale arbuzy, melony i banany na śniadanie dają duży plus :d Jedzenie na mieście: Jadąc do Bułgarii myślałem, że kuchnia tego kraju charakteryzuje się bogactwem przypraw i super jedzenia. Niestety tutaj się zawiodłem. Mogę polecić "Banana i Emona" w sąsiedztwie hotelu, wychodząc przez basen na promenade, kierujemy się prawo i pierwsze skrzyżowanie przechodzimy i dosłownie po 10 metrach mamy po prawej stronie restaurację. Wystrój nie powala na kolana ale można się tam naprawdę najeść. Jestem kucharzem i wiem co mówię, takich porcji za taką cenę nie widziałem nigdzie, co do jakości to tak jak wszędzie. Byliśmy w kilku knajpach i niestety żadne jedzenie nie powaliło mnie na kolana. Największe było moje zdziwienie gdy zamawiając spaghetti carbonarę dostałem nieposolony makaron ze smietanką, zamiast bekonu była szynka, a zamiast surowego jajka było starte gotowane jajko:d mimo to było cakiem niezłe do 1/2 porcji, później strasznie muliło:D Wyróżniła się pewna knajpa o nazwie Mexicana (czy coś w tym stylu) ale to w Nessebarze, jeżeli ktoś chce się wybrać można ją znaleźć kierując się wzdłuż lewego brzegu, mniej więcej w połowie wyspy na wzniesieniu powita was Bułgar biegle posługujący się polszczyzną. Jak nam pan brodacz zdradził miał wiele przyjaciółek polek :D, tak się nauczył języka:D Jedzenie tam było bardzo smaczne ale strasznie tłuste:P W SB posługiwaliśmy się angielskim, niestety Bułgarzy w większości bardzo słabo im wychodzi mowa po angielsku. Zamawiałem wątróbkę a dostałem jakieś kawałki mięsa, nawet wiedziałem jak jest po bułgarsku wątróbka (drop) niestety to tez nie przyniosło skutku. Minusem jest również notoryczny brak koszy na śmieci na promenadzie, dlatego idąc 2 km z kiepem w reku nie znalazłem żadnego śmietnika, zmuszony byłem wyrzucić na ziemię ;/. Mimo, że napisałem tutaj wiele negatywnych opinii Słoneczny Brzeg oceniam baaardzo pozytywnie, przede wszystkim dlatego, że w Polsce takiego miejsca nie znajdziecie. Nawet w wrześniu Słońce smaży jak oszalałe, woda w morzu ani gorąca ani zimna, można spokojnie posiedzieć nawet 2 godziny. Wchodzisz do sklepu kupujesz Zagorke albo Kamenitzę i pijesz na ulicy, wszystko przy zachowaniu kultury. Ceny podobne jak w Polsce, alkohol tańszy. Pamiątki dość drogie, natomiast sporty wodno-rekreacyjne to horror, dziennie wydawałem około 40lv nie oszczędzając na niczym, 15 minut na skuterze to 60lv. Przeciętny obiad (mięso +frytki + surówka + 2 piwa) w knajpie kosztuje około 10-15lv. W zależności za ile kupujecie euro wychodzi różny przelicznik, ja niestety dosyć drogo bo po 4.35 więc chcąc orientacyjnie wiedzieć ile produkt w Bułgarii kosztowałby w zł mnożyłem x2.3 np. Zagorga w Zorze kosztowała 1.3lv x 2,3 = 2,99 czyli podobnie jak w Polsce. Ja piłem w knajpach Gin Savoy 50ml (to mi sie podoba:d w Polsce podaje się 40ml) za1,3lv + cola 1,3 lv wychodziło bardzo tanio a nieźle grzeje, polecam:d Ogólnie wczasy w Bułgarii to super sprawa, chętnie tam wrócę jeszcze raz.
    • Gość: Milena IP: *.toya.net.pl 15.06.12, 16:10
      Witam
      Najlepsze wakacje w Bułgarii tylko z Gandalf Travel. Super hotel Zdravec*** po generalnym remoncie, położony w Czajce, cichej i spokojnej części Złotych Piasków, oddalony 20 minut spacerkiem od ścisłego centrum. Ceny zaczynają się od 699 zł poza sezonem za 10 dni (9 noclegów ze śniadaniami!!!) z przejazdem autokarem klasy lux i opieką rezydenta. Dodatkowo trzeba doliczyć tylko ubezpieczenie i opłatę klimatyczną na miejscu. Najbliższy wolny termin to 27.06 za uwaga 1199 zł, a ostatni 25.09 właśnie za 699 zł!!!!!!!!!!
      Bardzo często są różnego rodzaju promocje czy last minute, także gorąco zachęcam do odwiedzenia strony internetowej gdzie znajdziecie wszelkie informacje dotyczące wyjazdów
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.