• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Hotel Perla Złote Piaski

• IP: *.telkonet.pl 14.07.09, 21:49
    Wybieramy się do tego hotelu na 2 tygodnie od 1 sierpnia. Jedziemy z
    dwójką dzieci (4 i 12 lat) i ze znajomymi z 3,5 letnią córeczką. Czy
    ktoś był ostatnio w tym hotelu? Czy jest tam jakiś plac zabaw dla
    dzieci? Jak z basenem? Wiem, że leżaki i parasole są płatne, a da
    się poleżeć przy basenie "na ręczniku?";-) Będę wdzięczna za
    wszelkie informacje o hotelu Perla.
    Julka
    Edytor zaawansowany
    • 14.07.09, 22:56
      Wróciliśmy z tego hotelu 3 lipca.Hotel jest ok.Jako 4-osobowa rodzina mieliśmy
      ogromny pokój typu suit z dużym balkonem ,łazienką i wc.Pokój był na szczęście
      od strony basenu bo po przeciwnej była ruchliwa ulica i samochody strasznie
      hałasowały.Pierwszą noc spędziliśmy właśnie w pokoju od strony ulicy również
      4-osobowym jednak znacznie mniejszym.Basen czysty leżaki 5 lewa z matą parasol 3
      lub 2 nie pamiętam.Nie położysz się na trawce ew.dziecko na materacu dmuchanym
      przy twoim leżaku.Plac zabaw huśtawka pojedyńcza i podwójna ,konik i chyba
      zjeżdżalnia.Hotel czysty,jedzenie dobre,w każdym razie moje dzieci zaliczyły
      wszystkie posiłki a są wybredne.Sniadania codziennie takie same ale jest z czego
      wybrać.Obsługa się stara ale czasem nie zdąży z tym czy z tamtym.Kolacje
      urozmaicone.Dają ciasta ciastka owoce aczkolwiek taki jeden duży facet w
      ostatnich dniach pilnował żeby nawet owoca nie wynieść.
      • Gość: julka IP: *.telkonet.pl 16.07.09, 09:24
        Dzięki wielkie za info! A jak wygląda plaża do której jest najbliżej
        z hotelu? Damy radę plażować się w strefie bezpłatnej? Macie może
        obczajone jakieś sklepy w pobliżu hotelu gdzie można zrobić
        niedrogie zakupy "alkoholowe?"
        Julka
        • 16.07.09, 22:25
          Plaża w ZP jest w 3/4 zastawiona leżakami i parasolami w cenie 7 lewa za leżak i
          7 lewa za parasol ale my bez problemu rozkładaliśmy się przy morzu w strefie
          bezpłatnej bynajmniej tak było na przełomie czerwca i lipca.Do plaży można iść
          albo wzdłuż ulicy ze straganami i restauracjami albo od tej ulicy w okolicy
          kobiety która zaprasza do resturacji z dzięcięcymi zestawami i żadnej rodzinie z
          dziećmi nie odpuści skręcić w lewo i schodkami w dół a plaża ta sama.Czas
          dojścia to jakieś 15 minut z dziećmi.Alkohol najtańszy w Warnie piwo 0.75 lewa w
          ZP 1.59 w hotelu.W sklepach podobnie.My wyczailiśmy sklep z tańszą colą/2.50 w
          innych3.40 lewa/ i innymi napojami piwo było tam trochę tańsze.Jak wyjdziesz z
          hotelu tylnymi drzwiami i dojdziesz do ulicy należy skierować się na lewo i iść
          dość kawałek mijasz akuapolis i idziesz jeszcze dalej aż dojdziesz do takiego
          niezbyt reprezentacyjnego sklepu.
          • Gość: julka IP: *.telkonet.pl 16.07.09, 22:41
            Dzięki, dzięki, dzięki :-))) Czyli jeździliście na jakieś większe
            alko-zakupy do Warny, tak? My też tak zamierzamy, tylko zastanawiam
            się czy piwo i wogóle wszelkie napoje nie "ugotują się" w
            pokoju...No to jeszcze Cię trochę wykorzystam i spytam czy
            wyczailiście jakies fajne miejsca w ZP i okolicach, chodzi tu
            głównie o atrakcje dla dzieciaków. Byliście np. w tym miateczku
            wodnym? A jak z kasą? Wymienialiście w kantorze, banku czy
            wyciągaliscie z bankomatu? Sorry, za ten grad pytań, ale zawsze jak
            gdziesz wyjeżdżam to lubię mieć jak najwięcej informacji na temat
            tego miejsca :-)
            Dzieki raz jeszcze i pozdrawiam
            Julka
        • 16.07.09, 22:42
          Wstęp do Akuapolis 30 lewa cały dzień dla osób powyżej 120 cm dla niższych 12
          lewa do 90 cm gratis.Leżak 5 lewa parasol gratis.Akuapark fajny choć pewnie nie
          dorównuje Tatralandii.Delfinarium dorośli 20 lewa dzieci chyba 12 lewa.Taxi do
          Warny można utargować na 15 lewa.Są 3 seanse w delfinarium my byliśmy o
          godz.12.Jak się pójdzie parkiem nadmorskim w Warnie w stronę centrum będzie
          fajny lunapark,ceny korzystne pod warunkiem zakupu karnetu.Kurs euro w hotelu
          1.83 lewa w kantorze w delfinarium 1.94 lewa bez prowizji.W poniedziałek
          delfinarium zamknięte.Generalnie jestem zadowolona z wakacji bo piękna pogoda
          ciepłe morze ale po ubiegłorocznej Tunezji za mało egzotyki i za
          gwarno.Wybrałabym spojniejszą miejscowość.Miłych wakacji.Pozdrawiam.
          • Gość: zadowolona IP: *.siedlce.vectranet.pl 21.07.09, 01:14
            Właśnie wróciłam z pobytu w ZP hotel "perla" super czyściutko!!! ja
            miałam pokój od strony ulicy nie było tak głośno:) przy basenie jest
            maly brodzik dla dzieci z zjeżdżalnią:)) a przy plaży jest wiele
            atrakcji 24h na dobę!!! Tańsze rzeczy spożywcze oczywiście można
            kupić w sklepie przy hotelu:))

Życzę udanego wypoczynku:))

• Gość: beata IP: *.lublin.mm.pl 26.07.09, 18:48
      Wróciłam z ZP 10/07.Hotel przeciętny jak dla mnie niby codziennie miał być
      sprzątany ale tak nie było zdarzyło się że przez trzy dni nikt się nie pojawił
      bo po śniadaniu do 12 byliśmy z synem w pokoju.Śniadania codziennie takie same
      ale można się najeść wybierając coś innego ja niestety nie miałam co a
      obiadokolacja jest od 18 do 20 więc w południe mój syn dojadał i nie chciał już
      tego co było dostępne w dodatku bez żadnych napoi! Ogólnie ok ale jeśli przez
      Itakę to jest ważny powrót bo musieliśmy opuścić pokój o 12 a przyjechali po nas
      o 1 w nocy a samolot był o 4 rano
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.