Dodaj do ulubionych

dobry optyk+okulista lub optometryk

IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 12.01.11, 15:30
Witam.Potrzebuje dobrego niedrogiego salonu optycznego w ktorym mozna tanio i dobrze zrobic okulary oraz zbadać wzrok. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: dobry optyk+okulista lub optometryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 16:46
      nie polecam żadnego salonu optycznego w którym robi się badanie wzroku jednocześnie kupując okulary.Byłem kiedyś w jednym z nich i po badaniu przepisano mi szkła.Zupełnie przypadkiem musiałem trafić pare dni póżniej do okulisty w celu wyeleminowania podejżenia raka.Trafiłem do jednego z najlepszych okulistów w kraju który notabene przyjmuję w Jeleniej górze.To Rosjanin.Zrobił mi przy okazji szczegłowe badanie wzroku które było złożone z trzech badań a nie jednego jak w większości optyków i stwierdził mi zupełnie inną wadę niż tą którą miałem stwierdzoną parę dni wcześniej u optyka.W końcu w okularach widzę poprawnie.
          • lupa_87 Re: dobry optyk+okulista lub optometryk 13.01.11, 12:56
            Dr Kirillovski - jest bardzo dobrym okulistą, ale zależy z czym się idzie. Moim zdaniem nie ma sensu wizyty u niego jeśli komuś zależy tylko i wyłącznie na poprawnym dobraniu okularów, ponieważ on raczej zajmuje się tzw. trudnymi przypadkami i na wizytę czeka się długo.
            Poza tym jego specjalnością są schorzenia typu zez czy niedowidzenie.
            Byłam u niego na wizycie - mój problem z oczami zbadał baaardzo dokładnie, wykonał szczegółowe, wnikliwe badania i wywiad, ale chciałam też od razu zmienić okulary i dobór ten trwał zdecydowanie zbyt szybko i mało dokładnie - muszę jeszcze raz iść gdzieś indziej.
            Diagnozę postawił, ale w dziedzinie problemów z rogówką nie jest w stanie pomóc - powiedział uczciwie (co z resztą jest bardzo cenne), że to nie jego specjalność i odesłał do wrocka.
            Byłam u różnych okulistów w jeleniej i z doborem okularów - na spokojnie, szczegółowo i stosownie do potrzeb polecę dr Małgorzatę Markiewicz.
    • faqzlecenia Re: dobry optyk+okulista lub optometryk 11.09.14, 02:06
      Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o najlepszego optometrę, to bez konkurencji są bracia Łygas.
      Jeżeli nie chcecie wierzyć to nie ale to jedyni specjaliści w swoim fachu na tym terenie. Potrafią zrobić takie okulary, gdzie inni optycy rozkładają ręce.

Właście jeżeli chodzi o sam dobór okularów, to nie ma po co iść do lekarza okulisty. Taki jest też trend światowy.

Jeżeli chodzi o okulistę w Jeleniej Górze to moim zdanie bardzo fajna jest Agnieszka Piekarska. W przeciwieństwie to wyżej wymienianego tutaj "rosjanina" nie naciąga na drogie zabiegi, (oczywiście prywatnie) i częste wizyty. Również zajmuje się leczeniem zeza i operuje w szpitalu w Jeleniej Górze. Na prawdę widać, że jej jeszcze zależy w przeciwieństwie do nabijaczy kabzy, których niestety mamy na naszym terenie.

• slimside Re: dobry optyk+okulista lub optometryk 23.09.14, 23:40
        Muszę się zgodzić co do pani dr. Agnieszki Piekarskiej, dobry specjalista. Miałam przyjemność być operowana przez panią doktor, ale w szpitalu. Zez już jest tylko wspomnieniem:)

kontakt do gabinetu okulistycznego pani Agnieszki Piekarskiej - tyle mogę zrobić po takim leczeniu:)
    • monika9212 Re: dobry optyk+okulista lub optometryk 27.12.18, 10:29
      Na co dzień mieszkam w Warszawie (studia), ale razem z rodzicami zawsze robimy okulary u P.Agnieszki na Długiej. W Warszawie wszyscy proponują drogie oprawy >500 zł i specjalnie nie mają tańszych, ładnych oprawek żeby człowiek nie miał wyboru... P.Agnieszka świetnie doradza, robimy tam okulary i badania od lat (nasi znajomi tez) i wszyscy są zachwyceni :) P.Agnieszka ma naprawdę dobry gust i to widać po poprawkach w jej salonie - sama kupuję zazwyczaj te po 200-250 zł i wyglądają jak markowe, a nie muszę płacić za znaczek ;) Bardzo pozdrawiam p.Agnieszkę i z czystym sercem polecam :))
    • grubas423 Re: dobry optyk+okulista lub optometryk 20.03.19, 12:39
      Na pewno omijajcie salon Optidotum w Zgorzelcu. Miłe pracownice ale właściciel traktuje klientów tylko wtedy poważnie kiedy ma w tym interes. Z każdą reklamacją zostawi was na lodzie. Zostawiłem tam kilka razy kupę kasy i poprosiłam żeby mi podał mój rozstaw źrenic bo potrzebowałem kupić akurat okulary sportowe w innym sklepie i usłyszałem że mierzą to tylko swoim klientom pod zlecone u nich okulary. Po roku nie ma możliwości naprawy ramek bo producent już wycofał dany model. Śmiechu warte ostrzegam unikajcie Mazurkiewicza jak ognia.
    • sproket121 Re: dobry optyk+okulista lub optometryk 04.10.19, 10:35
      Szczerze polecam nowy salon optyczny Optyk Sztuka Widzenia przy ulicy Stanisława Moniuszki 3A/4A 58-506 Jelenia Góra. Świetne podejście do pacjenta. Doświadczony, cierpliwy optometrysta i nowoczesny sprzęt. Duży wybór oprawek. Ja kupowałem okulary do czytania. Sympatyczna pani, która mnie obsługiwała posiada certyfikat stylizacji opraw okularowych, dzięki temu oprawy nie tylko leżą idealnie ale też są dobrane pod względem koloru i kształtu. Co do cen to jak umiecie się trochę potargować to można bez problemu dostać rabat. Dodatkowo na ich stronie internetowej można unówić wizytę online, albo telefonicznie pod numerem 75 646 07 77.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka