• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

hotel gołębiewski karpacz klub dyskoteka Dodaj do ulubionych

• IP: *.ip.netia.com.pl 02.04.11, 23:44
    był ktoś w hotelu Gołębiewski w Karpaczu w klubie gdzie są balety? wjazd dla facetów 50 zł kobiety za darmo mają wjazd , jak nagłośnienie oświetlenie i ogólnie wygląd bo na fotach na ich stronie mało widać czy taki sam wystrój jak w pozostałych hotelach Gołębiewski czy coś zmienili bo na you tube nie ma filmu z tego hotelu a inne wyglądają tak samo
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.08.11, 11:27
      byłam bardzo fajne dyskoteki troche malo ludzi ale warto pojechac i pobawic sie - kultura spokoj, super wnetrze, swiatła, muzyka
      • 04.08.11, 00:31
        Są tam jakieś fajne panny na zwiedzanie pokoików ? ;)
        • Gość: rozrabiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.11, 08:20
          rymcymcy nie stać cię na fajne panny.Duży fiut to nie wszystko:)
          • 11.08.11, 01:33
            Zupełnie Cię nie pamiętam ! :) ...musiała być niezla impreza.
            • Gość: rozrabiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 09:43
              doprawdy?ja pamiętam wszystko doskonale! mimo że pokazywałeś swoją karte kredytową i mówiłeś że stawiasz to po imprezie musiałam za wszystko zapłacić bo okazało się że karta zablokowana a w kieszeni miałeś 20zł. na dodatek na nogach te dziurawe skarpetki i brudne buty "chyba " po tacie...
              wybacz ale już się nie spotkamy...
              • Gość: rymcycymcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 21:06
                Spoko ! :) ...na twoje miejsce jest cała kolejka chętnych ...ładniejszych i bogatszych ! Płakać po tobie nikt nie będzie ! :))
      • Gość: do rozrabiary IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 04.08.11, 15:18
        może ma dużego ale sądząc po wypowiedziach pewnie mu nie staje a zamiast wytrysku ma wyciek:)
        • Gość: do rymcyrymcy IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 05.08.11, 15:48
          jak zaczynają się tematy damsko-męskie to jakoś dziwnie milkniesz. Kompleksy?
          • Gość: rymcycymcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.11, 21:08
            Unikam rozmów z prawiczkami ! :) ...żeby być na salonach, sama teoria nie wystarczy, przydałoby się trochę praktyki, kolego ! :)
            • Gość: dd IP: *.tvk3.pl 13.08.11, 22:20
              to idź poćwiczyć w samotności.
              • Gość: rymcycymcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 01:32
                Chyba kolego zapomniałeś, z kim rozmawiasz ! ;) Ale wybaczam, mam dużo litości dla sprawnych inaczej :)
    • Gość: Dj R.ONE.C IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.11, 12:34
      Jestem Dj. Gram w Karpaczu przeważnie w piątki i sob jest najwięcej ludzisk.
      Przedział wiekowy 0d 15 do 65 - dlatego muzykę muszę puszczać różną różnistą, każdy musi znaleźć coś dla siebie....
      Taka praca...
      Jest oficjalny zakaz puszczania disco polo oraz ostrej techniawy :)
      Również mamy zakaz mówienia przez mikrofon :(((
      Ale za to podświetlenie parkiet jest naprawdę MEGA!!!
      W naszej okolicy nie widziałem nigdzie dyskoteki z takim parkietem, Światłami którymi steruje Dj i naprawdę prof. ochrona
      - ale nie każdego stać na 50 pln wjazd.
      Powiem szczerze ze względu na dziewczyny tam wchodzące zresztą za free -
      przyjść i zobaczyć to choć 1 raz naprawdę WARTO :)

jeżeli macie jakieś obiekcje pisać :

biba507@poczta.onet.pl
      • 31.08.11, 06:09
        No nie wiem czy jest tam profesjonalna ochrona , słyszałem , że ostatnio Myckowi nie dali rady a z garażu giną auta- prawda to?
        • 31.08.11, 10:29
          Z garażu usuwane są wraki dla zachowania estetyki ...i gazowane calibry ...wywożone za miasto ;)
          • Gość: laska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.11, 06:43
            a z sali stare pryki z kompleksami
            • 20.09.11, 09:32
              Rozumiem zatem, że czasami zostajesz bez małżonka ? ...jak się tak przydarzy, to wiesz jak mnie znaleźć ! ;)
              • Gość: DJ R.ONE.C IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.11, 11:12
                Dla wszystkich którzy chcą się iść zabawić proponuję śmierdzącą atrapę i dziadowskiego streeta23 . Kluby te są już do uniudzeni atakie same i nic nowego się już w nich nie dzieje.
                Prędzee dostaniesz w mordę właśnie tam praktycznie za nic, a najszybciej od ochroniarza :)
                pzdr dla wszystkich lubiących dobry clubbing :)
                • Gość: do rymcy rozrabiar IP: *.ip.netia.com.pl 01.12.11, 18:47
                  skończyliście pier/dolić !!!!!????! to niech się wypowiadają ci co tam byli i coś widzieli a najlepiej zapodali link z nagrania sali komórą lub kamerą
                  • 02.12.11, 14:10
                    Nagrywałem komórą na pokoju ...ale czy to na pewno chcesz zobaczyć ? ;) ...może lepiej na żywo ? :)
    • Gość: karola IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 04.12.11, 10:54
      Byłam tam raz z koleżankami i było bardzo fajnie. Dobra muza i brak ścisku na parkiecie.
      • Gość: do dj ronec IP: *.ip.netia.com.pl 13.12.11, 21:01
        byłem musiałem sprawdzić osobiście ii ... nagłośnienie porażka kto to planował projektował masakra sprzęt kolumny nagłośnienie na weselach lepsze mają nie wiem jakie są wzmaki i mikser ale dno totalne dj puszcza sieczkę czy w ogóle był tam właściciel i widział i słyszał ten jazgot?? zero jakości i do tego za cicho ... światła miernota parę ledów i głowy zero laserów dymek raz pierdnął i coś tam poleciało , ogólnie bieda z nędzą jak można tak zbeszcześcić taki zajebisty klub w najlepszym hotelu w polsce???!!! tylko błagam nie mów że właściciel z oszczędności taki syf kupił i zainstalował... na sali konferencyjnej na 7 piętrze mają lepszy sprzęt i nagłośnienie o wiele razy , możesz to wyjaśnić jesteś dj -em w night clubie może wiesz coś więcej na ten temat ... to powinno być jak najszybciej zmienione dla dobra hotelu właściciela i marki
        • Gość: kiki IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.12, 13:45
          wygląda bardzo fajnie...
          a jak słychać - nie wiem
          lifeandanythingelse.blogspot.com/2012/01/karp-karpatka-karpacz.html
        • Gość: .................. IP: 62.87.159.* 08.01.12, 16:49
          w roli sprostowania wiele się zmieniło od twojego ostatniego pobytu w hotelu - przede wszystkim zakupiliśmy nowe 4 kolumny które powiesiliśmy oraz bas. Sam bas jest wart 20 tys. suma to ponad 60 tyś.
          Laserów nie mamy......a dymiarek za duzo nie możemy uzywać ponieważ ochrona nie widzi co się dzieje na sali. Głowy które posiadamy palą się co chwila - chiński szajsz
          Swoją drogą cwaniaku ciekawe co ty bys grał dla ludzi o przekroju 15 - 70 lat!!!!!!!!
          Chętnie zobaczył bym cie za dekami :
          kiedy ludzie co chwile podchodzą i żądają : wiecej disco polo - ZABRONIONE!!!!
          , więcej ballad lat 60, 70, 80 , więcej techno - ZABRONIONE!!!!!!, wiecej rocka, więcej nowości, więcej rock and rolla więcej wolnych przebojów.....
          Panie mów pan co.... - MÓWIENIE PRZEZ MIKROFON JEST RÓWNIEŻ ZABRONIONE!!!!!
          Nawet wejście do konsolety jest zabronione - a tacy ludzie jak ty myślą że jest to kaprys dj.
          Jeżeli ktoś tylko narzeka to dla mnie jest typowym walniętym polaczkiem który mocny jest tylko w gadce za swoim ekranem komputera.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.