Która podstawówka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Zastanawiam się nad zmianą szkoły podstawowej mojego dziecka. Myślę o SP 8 lub SP 2. Czy rodzice dzieci w tych szkołach mogą podzielić się swoimi doświadczeniami? Moje dziecko jest w klasie I.
    • Gość: MP IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 19.01.12, 14:00
      Moja córka chodzi o SP 8. Szkoła jak każda ma swoje wady, ale i zalety. Przede wszystkim córka ma wspaniałą nauczycielkę, wymagającą, sprawiedliwą ale i wyrozumiałą.
      Wady szkoły: mała sala gimnatyczna i brak świetlicy (co z drugiej strony moze być zaleta, ale o tym za chwilę)
      Zalety: szkoła bierze udział w wielu programach, takze dzieci mają dużo zajęć dodatkowych,
      jedna zmiana, szafki na korytarzach (jedna szafka dla dwojga dzieci), od godziny (bodajze 11.30) klasy na parterze i niektóre na I piętrze sa zamieniane na świetlice. Więc dzieci sa podzielone wiekowo, łatwiej nad nimi zapanowac niż w SP 11, gdzie wszystkie są w jednej sali (koleżanka bardzo na to narzeka). Zaletą jest też nowe booisko z placem zabaw (szkoła stara się o status szkoły o profilu lekkoatletycznym).
      W której szkole ma Pani obecnie dziecko?
      • Gość: Mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.12, 17:21
        Bardzo dziękuję za informacje.
        Moje dziecko jest obecnie w SP5. Mamy świetną wychowawczynię, i to jest główny powód dla którego jeszcze tam jesteśmy. Ale są i minusy i dlatego rozważamy różne opcje.
    • Gość: belfegorzyca IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 19.01.12, 20:47
      SP 8- mój Boże!!! Tylko nie to....Grono fałszywe jak mało gdzie, o "górze" nie wspominając, co przekłada się również na niezbyt dobre wzorce dla dzieci... Proszę popytać dlaczego same panie nauczycielki swoje dzieci wysłały np. do SP 11.....
      • Gość: iwo IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 20.01.12, 11:07
        No tak, bo w SP 11 uczą przecież najlepsi pod kazdym wzgledem nauczyciele! Oczywiście pisze to z ironią. Zgadzam się z MP, każda szkoła ma wady i zalety, lepszych i gorszych nauczycieli.
        • Gość: belfegorzyca IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 20.01.12, 11:40
          Ale ja nie napisałam, że w SP 11 uczą najlepsi nauczyciele....Chodziło mi o sam fakt, że nauczyciele z SP 8 sami swoich dzieci tam nie chcą zapisywać i to nie ze względu na swoją obecność...o czymś to świadczy....
          • Gość: MP IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 20.01.12, 12:15
            Nie zgodze się z tym. Nauczycielka mojej córki ma swoja córkę takze w SP 8. Znam jeszcze dwa takie przypadki, a naprawdę nie mam kontaktu z wieloma nauczycielami, więc pewnie jest ich jeszcze więcej.
            Zapraszam do odwiedzenia strony szkoły, tam można znaleźć więcej informacji:
            www.spnr8jg.pl/
            • Gość: agata IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 03.02.12, 16:55
              tylko SP 10 na Morcinka!!! najlepsze kadra, klimat, opieka, dużo zajęć, świetlica, obiady. Nie zastanawiaj się nawet nad inna szkołą niż 10

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.