Dodaj do ulubionych

Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków

27.07.13, 22:43
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest ciekawą i ekologiczną alternatywą dla szamb. Oczyszczalnia MPT - 500 jest całkowicie bezobsługowa i tania w użytkowaniu. Ścieki dzięki aktywności bakterii są rozkładane do dwutlenku węgla, azotu atmosferycznego, nierozkładalnych odpadów stałych i wody, którą można wykorzystać do podlewania ogródka, zawrócić ponownie do spłuczki lub za pomocą drenaży wprowadzić do gleby. Wywóz nierozkładalnych cząstek stałych następuje raz na dwa lata, dzięki czemu koszty związane z kupnem zwracają się po okresie 2-3 lat użytkowania.
Biologiczna oczyszczalnia ścieków typu MPT – 500 firmy Eco4home jest wyrobem monogabarytowym, wieloprzegrodowym z zastosowaniem liniowego przepływu ścieku surowego oraz biologicznej aktywności bakterii, wykonanym w całości z materiałów tworzywowych. Produkt ten przeszedł pozytywnie wszystkie badania laboratoryjne i cieszy się całkowitą niezawodnością wśród naszych klientów. Niewielka powierzchnia jaką zajmuje oczyszczalnia oraz niskie koszty użytkowania czynią ten produkt unikatowym wśród pozostałych przydomowych oczyszczalni na rynku.


Więcej informacji na temat naszej przydomowej oczyszczalni znajdą państwo na stronie: www.eco4home.pl/oczyszczalnia]http://www.eco4home.pl/oczyszczalnia
oraz na naszym fanpage'u na facebook'u:
www.facebook.com/Eco4home]https://www.facebook.com/Eco4home

Zainteresowanych prosimy o kontakt na numer: 601411441 lub o wiadomość mailową na adres: jakub.michalak90@gmail.com
Edytor zaawansowany
 • bor-der 20.08.13, 00:11
  To coś takiego jak oczyszczalnie Traidenis czy Feliksnawis, coś podobnego choćby do tego? megakan-bud.pl/oczyszczalnie-przydomowe-feliksnavis.php ?
 • kuben90 20.08.13, 11:41
  bor-der napisał(a):

  > To coś takiego jak oczyszczalnie Traidenis czy Feliksnawis, coś podobnego choćby do tego? megakan-bud.pl/oczyszczalnie-przydomowe-feliksnavis.php ?

  Każda oczyszczalnia to inny model, gdyż nie można naruszać czyjegoś patentu. Zakładając, że mówimy o rodzaju oczyszczalni (biologiczne lub gnilne) to należy naszą oczyszczalnię porównywać do oczyszczalni biologicznych. Nasza technologia wykonuje rozkład beztlenowy na zewnętrznej "obręczy" zbiornika i tlenowy w części wewnętrznej. Oba rodzaje rozkładu są niezbędne ze względu na działanie bakterii obu rodzajów - musi być zbilansowane aby ścieki były maksymalnie rozłożone do jak najmniejszych cząsteczek stałych (nierozkładalnych), gdyż skutkuje to wywozem ścieków raz na dwa lata, a nie jak w przypadku szamba raz w miesiącu. Generuje to oczywiste korzyści finansowe.
 • marika1122 21.06.17, 13:49
  warto rozważyć te opcję oczyszczalnieprimeko.pl/
 • kafaris 28.08.17, 11:20
  Mnie jednak bardziej przekonał producent szamb betonowych . Jest to rozwiązanie tańsze i to o wiele. Przydomowe oczyszczalnie to dobre rozwiązanie również, ale często zwykłych ludzi po prostu na nie nie stać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka