• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

SERWIS AUTO-GAZ JELENIA I OKOLICE Dodaj do ulubionych

• IP: *.dolfamex.com.pl 16.09.05, 07:49
    Coraz wiecej osób zakłada instalacje gazowe w swoich samochodach.Może
    podzielicie się swoimi uwagami dotyczącymi fachowości tych specjalistów z
    naszego terenu.
    Edytor zaawansowany
    • 16.09.05, 19:52
      Zdecydowanie nie polecam warsztatu koło PTTK (niestety - z własnego
      doświadczenia)
      Nie zweryfikowane przeze mnie, ale podobno w miarę okazuje sie warsztat gdzieś
      w Cieplicach obok warsztatów szkolnych

--
      www.zarabiaj.net
    • 16.09.05, 22:21
      słyszałem kiedyś opinie, że jak gaz to w Jelonce nie ma co szukać i trzeba
      jechać do Wrocka - tam są podobno są lepsi specjaliści, a tutaj raczej, tacy..
      domorośli. Bo nie oszukujmy się. Instalację gazową założyć to nie jest za duży
      problem i każdy kto posiada jako taką wiedzę z zakresu działania auta może to
      zrobić. Jak się kupuje instalacje to nawet dają do niej instrukcję obsługi :]
      Teraz rozchodzi się tylko o to żeby zrobić to porządnie, z głową i nie pomylić
      się przy programowaniu. Dlatego też wielu niedoświadczonych mechaników oferuje
      taką usługę, nie siedząc w tym tak naprawdę... i często popełniają błędy.

Podobno w salonie Opla zakładają porządnie, ale to nie jest sprawdzone info

pozdrawiam i życzę udanego wyboru
      Damian
      • 17.09.05, 22:41
        Na skrzyżowaniu w Cieplicach koło warsztatów, jadąc od Jeleniej skręca się w
        lewo i lekko pod górkę póżniej jest drogowskaz. Zakład gorąco polecany jako
        jeden godny zaufania na naszym terenie.
        • 19.09.05, 14:12
          ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic na gorzelni i za sadem, oba warsztaty
          tego samego goscia, ktory ma b. dobre instalacje i mi i tym ktorym doradzilem
          zeby tam zalozyli autka chodza zupelnie bezproblemowo, zas co do opinii zeby
          zakladac we Wro chcialem sie spytac czy po regulacje tez bedzie trzeba leciec
          do Wro czy moze Wro przyjedzie tu?
          pozdr bq
          • 19.09.05, 15:02
            pewnie trzeba do Wro.... takie zycie

pozdrawiam
            Damian
    • Gość: gazownik IP: *.dolfamex.com.pl 20.09.05, 15:41
      A ja słyszałem że ci koło sądu to do założenia instalacji to owszem, ale z
      serwisem usterek jak trzeba trochę pomyśleć to już klapa.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.