• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Proktolog - wroclaw - dr Spytkowski opinie... Dodaj do ulubionych

• 28.08.11, 11:39
    Witam!
    Szukam dobrego proktologa we Wroclawiu. Znalazlam dobre opinie o dr Spytkowskim na znanalekarz.pl. Czy ktos moze jeszcze potwierdzic?
    Moze ktos zna jeszcze jakiegos dobrego proktologa?
    Z gory dziekuje z info i opinie!
    Zaawansowany formularz
    • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.11, 21:14
      absolutnie go polecam

jedyna wada, jak juz cie wyleczy/zaleczy to sugeruje przychodzic na kontrole np. za 3 miesiace

mysle, ze jak nie ma dolegliwosci, to mozna to juz odpuscic :)
      • 26.09.11, 21:36
        Dzieki na info!
        Pozdrawiam!
    • Gość: Krystyna P. IP: 178.219.127.* 02.11.11, 15:47
      Potwierdzam, super lekarz i warto skorzystać z jego porady. Uważam, że nie ma co szukać.
      • 05.11.11, 11:54
        Jestem po wizycie... i nie wiem co myslec... Pan Doktor zaproponowal od razu operacje. I nie wiem co robic, poniewaz uwazam to za dosc radykalne i ostateczne rozwiazanie. Proponowal mi rowniez dosc wyszukane badanie, ale w ostatniej chwili zrezygnowalam. Leki, ktore mi dal srednio mi pomogly. Powiem szczerze, ze mam mieszane uczucia...
        Skonsultowalam sie z jeszcze jednym lekarzem i ten poradzil mi sie wstrzymac z operacja. Dodam, ze jeszcze nie rodzilam i nikt nie moze mi zagwarantowac, ze po operacji to cholerstwo nie wroci. Wiele rzeczy mi wytlumaczyl i szczerze powiedziawszy nabralam do niego wiekszego zaufania... no nic na razie zdecydwalam sie na tzw. gumki w przyszlym roku.
        Pozr.
        • 15.03.14, 17:39
          Dr Spytkowski jest super. Wizyta u Niego przywróciła mi wiarę w to, że istnieją jeszcze lekarze z powołania. Jest uprzejmy i sympatyczny, od razu budzi zaufanie. Wizyta u poprzedniego "specjalisty" była nieporównywalna. Nawet badanie, mimo że tak krepujące, nie było czymś strasznym, jest bardzo delikatny. Jeśli ktoś ma problem z dziedziny proktologii, radzę stawać na głowie, żeby umówić się na wizytę. Ja już po pierwszej wizycie jestem pewna, że będę leczyć się tylko u Niego. Natomiast mogę też polecić dr Stanisława Nabzdyka z Medixu- mój tata leczy się u niego i również jest zadowolony
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.