• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Rezonans magnetyczny NFZ Wrocław

• IP: *.255.104.5.static.rdi.pl 15.11.13, 21:17
    Witam.
    Czy ktoś się orientuje ile czeka się na rezonans magnetyczny na NFZ we Wrocławiu. Mam skierowanie i jestem po operacji głowy.
    Edytor zaawansowany
    • 22.10.14, 22:32
      nawet dwa, trzy miesiące się czeka
      • 24.08.15, 12:54
        czy ktoś wie gdzie teraz jest dość krótka kolejka na NFZ, tam gdzie się dodzwoniłam trzeba czekac ok roku...
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.15, 14:46
          www.kolejkoskop.pl/placowki/wroclaw-853
    • 11.01.17, 08:41
      Omijajcie prywatną firmę Affidea Wrocław, robiłem córce MR prywatnie, spotkałem się z wyjątkowym chamstwem.Córka ma 13 lat,miałem prawo być w pobliżu chciałem stać za drzwiami na korytarzu i chociaż widzieć dziecko z za szyby. Kazali mi stać w drugim korytarzu, gdzie nie widać było dziecka.
      Gdy powiedziałem , ze mam prawo być w pobliżu córki, bo ma 13 lat , to straszono mnie ochroną.
      Wyjatkowe dziadostwo, myślałem , że takie chamstwo można spotkać wyłącznie w publicznych szpitalach i przychodniach, a tu płacisz i won !!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.