Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego psychologa we Wrocławiu

26.09.06, 11:00
Byle nie kosmicznie drogiego. Może też być z Oleśnicy.
Bardzo proszę o jakieś namiary
Dziękuję
Kasia
Edytor zaawansowany
  • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 12:56
    up
  • Gość: yeti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 13:43
    porozmawiaj w przychodni na Gdańskiej . Tam znajdziesz pomoc, i to szybko
  • 27.09.06, 13:51
    Z tego co wiem to jest Poradnia Leczenia Zaburzeń Pamięci i nie mają tam
    psychologa
  • Gość: mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 13:54
    to spychiatra co prawda, ale leczy np. z homoseksualizmu
  • Gość: psycholog IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.15, 21:24
    Leczenie homoseksualizmu to katolicki mit kończący się czesto samobójstwem.
  • Gość: pimka3 IP: *.os1.kn.pl 27.09.06, 22:50
    Z calego serca polecam pania Martę Kaczmarek - psychologa, terapeutę.
    Przyjmuje na ulicy Kościuszki - to gabinet prywatny.
    Przed wizytą trzeba sie zarejestrować telefonicznie.
    Nie jest kosmicznie droga a na własnej skórze wiem, że skuteczna i to bardzo!
    tel. 608 414 636 i 784 69 39

Polecam i życze powodzenia w leczeniu

Pozdrawiam
    Paula!
  • 19.11.06, 20:40
    Jesli chodzi o Olsnice to dr Krystyna Szmajke (znajdziesz telefon w internecie)
    bardzo mila, cierpliwa, fachowiec, duza wiedza i praktyka
  • Gość: pimka IP: *.os1.kn.pl 20.11.06, 21:39
    Aklurat dr Szmajke odradzam. Faktycznie jest mila ale ... zaden z niej fachowiec, niestety, a w dodatku nie zawsze dochowuje tajemicy ... coz ja i moja kolezanka bardzo sie rozczarowalysmy
  • 24.11.06, 00:32
    No fachowcem to ona jest, możesz być spokojna. Zakładała pracownię
    psychologiczną przy wrocławskich klinikach, wtedy gdy nic tam nie działało
    jeszcze - pod opieką miała 11 klinik.
    Nie mówiąc już o prywatnej praktyce.
    Wiem, że ma Ogromną wiedzę i doświadczenie (mam z nią zajęcia na uczelni, na UWr).
    Ogrymny szacunek dla dr Krystyny Szmajke.
  • 24.11.06, 08:13
    Dla mnie fachowcem jest osoba, ktora dba o dobro pacjenta a dla mnie dobrem pacjenta nie jest brak zachowania tajeminicy zawodowej. Merytorycznie nie moge jej nic zarzucic, wiem, ze ma duze doswiadczenie zawodowe. fakt jest az nadtto mila i bardzo sympatyczna, ale jako pacjentka jej nie polecam!
  • 27.02.07, 11:14
    witaj! moge polecic psychologa p.Pawelec Krystynę,pracuje miedzy innymi w
    Ośrodku Multi-med pl.Św.macieja2 tel.798-99-41 .pozdrawiam
  • Gość: Jago IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.16, 01:33
    Wtóruję pani!
    Zdecydowanie odradzam.
    Powodów posiadam kilka, ale jeden zdecydowanie przeważa. Otóż będąc już dobrze po 20'stce i na swoim utrzymaniu udałem się po Pani S na terapię, z której z powodów osobistych zrezygnowałem. Najzwyczajniej w świecie uzałem, że tego nie potrzebuję. Kilka miesięcy później okazało się, iż Pani S skontaktowała się z moją rodziną, informując ich, że nie uczęszczam na terapię (nie, nie jestem ubezwłasnowolniony i nie upoważniałem jej do udzielania takich informacji).
    Ta Pani nie ma żadnych zasad moralnych, nie wspominając już o etyce zawodowej.
  • Gość: były klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.16, 13:38
    Krystyna Szmajke? Stanowczo odradzam! Stanowczo. A jeśli już ktoś koniecznie chce ryzykować, niech kontrakt z nią zrobi w formie pisemnej, z zastrzeżeniem że wszelkie zmiany muszą być też dokonane na piśmie za zgodą obu stron, niech nagrywa sesje, oraz niech żąda pokwitowania zapłaty za każdą wizytę.
  • 16.01.15, 14:44
    Mnie bardzo pomógł Bartosz Lamch, przede wszystkim szybko zdiagnozował gdzie jest leży przyczyna moich problemów i potem pracowaliśmy nad zmianą moich zachowań. Gabinet na ul. Hubskiej (www.bartoszlamch.pl). Polecam!
  • 17.02.15, 23:43
    Ja we Wrocławiu polecam psycholog Katarzynę Włoch, gabinet www.charakterownia.pl
    W oleśnicy z kolei moja znajoma chodziła do p. Magdaleny Ciałkowskiej, jeśli dobrze pamiętam to w któryś dzień przyjmowała też we Wrocławiu, tu powinnaś znaleźć namiary www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-cialkowska-kuzminska,36806/psycholog-dzieciecy-wizyty-domowe-psycholog-seksuolog-psychoterapeuta/wroclaw/#miejsca-pracy.
  • Gość: Kasia13 IP: *.35.akron.net.pl 03.09.15, 11:19
    Byla na kilku wizytach i ogólnie moge z własnego doświadczenia polecić gabinet: psycholog-bukowska.pl
  • Gość: Mikołaj IP: 45.45.157.* 23.04.16, 12:05
    Polecam charakterownie to poradnia terapeutyczna. Naprawdę dobra, pomogli mi bo przez stres nie mogłem normalnie funkcjonować. Należy uważać jeśli zacznie się nadmiernie stresować pracą i otoczeniem bo stres tylko do pewnego poziomu jest pożyteczny.
  • 13.06.16, 14:16
    mkmpsycholog.pl
    polecam
  • Gość: Grzesiek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.16, 15:59
    Anna Markowska drs@amarkowska.pl przyjmuje w Centrum Rozwoju we Wrocławiu
  • 08.07.16, 11:06
    Renata Raczyńska, byłem :). Bardzo rzeczowo, ale i delikatnie a do tego można też sobie pomóc z kontrolą stresu i emocji. Nie wiem jak to się nazywa, ale wyświetla na komputerze poziom emocji i mozna ćwiczyć kontrolę stresu. Wrocław A.Ostrowskiego (były budynek urzędu marszałkowskiego) DOBRY psycholog :) www.pomocpsycholg.pl
  • 21.04.17, 20:03
    Bardzo zły ,,lekarz", za przeproszeniem za słowo przepraszam.
    Nie potrafi słuchać, co się do niego mówi, stąd masa nieporozumień. Gdyby zamiast tłumić ziewanie zechciał uprzejmie wysłuchać, z czym się do niego przyszło, myślę, że zaoszczędziłby sobie i innym masę rozczarowań. Ten pan pracował - jak wskazuje jego notka biograficzna, zamieszczona na stronie - z dziećmi. Dlaczego nie napisał pan na swojej stronie, że specjalizuje się pan w pracy z nieletnimi?
    Innym mankamentem spotkań u pana doktora jest kompletny brak profesjonalizmu. Na Litość Boską, przecież przez te ,,dźwiękoszczelne" drzwiczki do pańskiego gabinetu wszystko słychać! Czekając na spotkania z panem słychać wszystko, o czym rozmawia się w środku - ,,mama myśli, że jestem wariatką", ,,nie mogę znieść teścia", ,,nie mogę znaleźć właściwego mężczyzny". Pewnie by pan to sam odkrył, gdyby kiedyś zaczął pan wreszcie SŁUCHAĆ.
    Kolejna wpadka to brak szczerości. Rękę pan bardzo chętnie wyciąga po zaliczkę za każde spotkanie, aż dziw bierze, że taka skrupulatność nie idzie w parze z rzetelnością bowiem tego właśnie panu brak. Nie przygotowuje się pan na spotkania, nie chce się panu nawet moderować rozmowy. Przecież na prawie każdym spotkaniu zmuszał mnie pan do repetycji treści już powiedzianych, zapadały długie chwile milczenia, w których ciszę przerywało jedynie ambitne stwierdzenie ,,mhm...." gospodarza.
    Jeżeli nie potrafi pan pomóc to proszę nie szkodzić. Lepiej powiedzieć na drugim, trzecim spotkaniu ,,goodbye" zamiast rozciągnąć sesję na szereg spotkań kompletnie pozbawionych sensu.
    Jest w credo psychologów warunek o nieangażowaniu się w życie pacjenta. Bóg mi świadkiem, pojęcia nie mam czego mógł pan szukać na mój temat u ludzi, o których zakomunikowano panu w ramach spotkań objętych ,,tajemnicą zawodową". Jest mi przykro, że nie jest pan uczciwy.
    Jako psycholog także świetnie pan wie, na czym polegają problemy ludzi, którzy szukają pomocy u psychologa. Nie wiem, jakim trzeba być potworem, by człowiekowi, który wyznaje panu swoje lęki związane z konfliktem, który może wejść na drogę sądową powtarzać co spotkanie - cyt. z wypowiedzi pana doktora - ,,w więzieniu ludzie mają czas by rozmyślać". Nie wiem co pan o tym wie, ale ja wiem, że chyba pan powinien trafić do więzienia za znęcanie się psychiczne nad pacjentem.
    Obawiam się też, że pan doktor ma małe doświadczenie życiowe. Nie rozumie wielu problemów, w każdym oczywistym stwierdzeniu (np. ,,pada deszcz") szuka potwierdzenia jakiegoś zaburzenia. Może, gdyby praca pana doktora wykraczała poza wygodny fotelik w cieplutkim gabinecie i zmusiła do kontaktów z wieloma ludźmi, którzy przejawiają różne zachowania, pan doktor zanuciłby inna melodię. Kompletnie oderwany od rzeczywistości człowiek.
    I w dodatku jest to człowiek złośliwy, nawet bardzo. Nie zdziwcie się państwo, iż jeśli nagle przerwiecie sesję to otrzymacie solidna reprymendę w postaci bardzo niesympatycznej opinii ,,specjalisty" na pocztę internetową.
    Zdecydowanie nie polecam, a nawet radzę uważać w kontaktach z tym panem.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.