• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego psychologa we Wrocławiu

• 26.09.06, 11:00
    Byle nie kosmicznie drogiego. Może też być z Oleśnicy.
    Bardzo proszę o jakieś namiary
    Dziękuję
    Kasia
    Edytor zaawansowany
    • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 12:56
      up
      • Gość: yeti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.06, 13:43
        porozmawiaj w przychodni na Gdańskiej . Tam znajdziesz pomoc, i to szybko
        • 27.09.06, 13:51
          Z tego co wiem to jest Poradnia Leczenia Zaburzeń Pamięci i nie mają tam
          psychologa
    • Gość: mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.06, 13:54
      to spychiatra co prawda, ale leczy np. z homoseksualizmu
      • Gość: psycholog IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.15, 21:24
        Leczenie homoseksualizmu to katolicki mit kończący się czesto samobójstwem.
    • Gość: pimka3 IP: *.os1.kn.pl 27.09.06, 22:50
      Z calego serca polecam pania Martę Kaczmarek - psychologa, terapeutę.
      Przyjmuje na ulicy Kościuszki - to gabinet prywatny.
      Przed wizytą trzeba sie zarejestrować telefonicznie.
      Nie jest kosmicznie droga a na własnej skórze wiem, że skuteczna i to bardzo!
      tel. 608 414 636 i 784 69 39

Polecam i życze powodzenia w leczeniu

Pozdrawiam
      Paula!
    • 19.11.06, 20:40
      Jesli chodzi o Olsnice to dr Krystyna Szmajke (znajdziesz telefon w internecie)
      bardzo mila, cierpliwa, fachowiec, duza wiedza i praktyka
      • Gość: pimka IP: *.os1.kn.pl 20.11.06, 21:39
        Aklurat dr Szmajke odradzam. Faktycznie jest mila ale ... zaden z niej fachowiec, niestety, a w dodatku nie zawsze dochowuje tajemicy ... coz ja i moja kolezanka bardzo sie rozczarowalysmy
        • 24.11.06, 00:32
          No fachowcem to ona jest, możesz być spokojna. Zakładała pracownię
          psychologiczną przy wrocławskich klinikach, wtedy gdy nic tam nie działało
          jeszcze - pod opieką miała 11 klinik.
          Nie mówiąc już o prywatnej praktyce.
          Wiem, że ma Ogromną wiedzę i doświadczenie (mam z nią zajęcia na uczelni, na UWr).
          Ogrymny szacunek dla dr Krystyny Szmajke.
          • 24.11.06, 08:13
            Dla mnie fachowcem jest osoba, ktora dba o dobro pacjenta a dla mnie dobrem pacjenta nie jest brak zachowania tajeminicy zawodowej. Merytorycznie nie moge jej nic zarzucic, wiem, ze ma duze doswiadczenie zawodowe. fakt jest az nadtto mila i bardzo sympatyczna, ale jako pacjentka jej nie polecam!
            • 27.02.07, 11:14
              witaj! moge polecic psychologa p.Pawelec Krystynę,pracuje miedzy innymi w
              Ośrodku Multi-med pl.Św.macieja2 tel.798-99-41 .pozdrawiam
        • Gość: Jago IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.16, 01:33
          Wtóruję pani!
          Zdecydowanie odradzam.
          Powodów posiadam kilka, ale jeden zdecydowanie przeważa. Otóż będąc już dobrze po 20'stce i na swoim utrzymaniu udałem się po Pani S na terapię, z której z powodów osobistych zrezygnowałem. Najzwyczajniej w świecie uzałem, że tego nie potrzebuję. Kilka miesięcy później okazało się, iż Pani S skontaktowała się z moją rodziną, informując ich, że nie uczęszczam na terapię (nie, nie jestem ubezwłasnowolniony i nie upoważniałem jej do udzielania takich informacji).
          Ta Pani nie ma żadnych zasad moralnych, nie wspominając już o etyce zawodowej.
      • Gość: były klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.16, 13:38
        Krystyna Szmajke? Stanowczo odradzam! Stanowczo. A jeśli już ktoś koniecznie chce ryzykować, niech kontrakt z nią zrobi w formie pisemnej, z zastrzeżeniem że wszelkie zmiany muszą być też dokonane na piśmie za zgodą obu stron, niech nagrywa sesje, oraz niech żąda pokwitowania zapłaty za każdą wizytę.
    • 16.01.15, 14:44
      Mnie bardzo pomógł Bartosz Lamch, przede wszystkim szybko zdiagnozował gdzie jest leży przyczyna moich problemów i potem pracowaliśmy nad zmianą moich zachowań. Gabinet na ul. Hubskiej (www.bartoszlamch.pl). Polecam!
      • 17.02.15, 23:43
        Ja we Wrocławiu polecam psycholog Katarzynę Włoch, gabinet www.charakterownia.pl
        W oleśnicy z kolei moja znajoma chodziła do p. Magdaleny Ciałkowskiej, jeśli dobrze pamiętam to w któryś dzień przyjmowała też we Wrocławiu, tu powinnaś znaleźć namiary www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-cialkowska-kuzminska,36806/psycholog-dzieciecy-wizyty-domowe-psycholog-seksuolog-psychoterapeuta/wroclaw/#miejsca-pracy.
    • Gość: Kasia13 IP: *.35.akron.net.pl 03.09.15, 11:19
      Byla na kilku wizytach i ogólnie moge z własnego doświadczenia polecić gabinet: psycholog-bukowska.pl
    • Gość: Mikołaj IP: 45.45.157.* 23.04.16, 12:05
      Polecam charakterownie to poradnia terapeutyczna. Naprawdę dobra, pomogli mi bo przez stres nie mogłem normalnie funkcjonować. Należy uważać jeśli zacznie się nadmiernie stresować pracą i otoczeniem bo stres tylko do pewnego poziomu jest pożyteczny.
    • 13.06.16, 14:16
      mkmpsycholog.pl
      polecam
    • Gość: Grzesiek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.06.16, 15:59
      Anna Markowska drs@amarkowska.pl przyjmuje w Centrum Rozwoju we Wrocławiu
    • 08.07.16, 11:06
      Renata Raczyńska, byłem :). Bardzo rzeczowo, ale i delikatnie a do tego można też sobie pomóc z kontrolą stresu i emocji. Nie wiem jak to się nazywa, ale wyświetla na komputerze poziom emocji i mozna ćwiczyć kontrolę stresu. Wrocław A.Ostrowskiego (były budynek urzędu marszałkowskiego) DOBRY psycholog :) www.pomocpsycholg.pl
    • Gość: ŻanetaPrincess IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.17, 22:48
      Pani Senderowska z poradni psycholog-ms.pl/poradnia/. Polecam, Wrocław, ul. Legnicka.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.