• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dr Hirowska-Tracz ginekolog-onkolog

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 19:32
    Pani dr Magdalena Hirowska-Tracz przyjmuje prywatnie na ul. Energetyczna 8/1.
    Pracuje tez w Dolnośląskim Centrum Onkologii przy pl. Hirszfelda.

Bardzo prosze o Wasze opinie o pani doktor.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: danka IP: *.as.kn.pl 29.08.07, 18:55
      Wśród lekarzy i ginekologów ma opinię wybitnej specjaliski, sława na
      Dolnyśląsk.
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.07, 23:48
        Dziekuje i pozdrawiam
        • Gość: kk-82 IP: *.zwm.punkt.pl 07.09.07, 09:31
          Ma ktoś może nr telefonu do tej Pani dr.?? Chodzi mi o wizytę prywatną
    • 07.09.07, 18:15
      071/3618630 to telefon na Energetyczną do rejestracjii. Panią
      dr.Magdalenę Hirowską-Tracz bardzo polecam, dobrze mnie
      zdjagnozowała i potem dwukrotnie operowała, jestem zadowolona polecam
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.07, 22:59
        up
    • Gość: Maja IP: 78.133.167.* 05.03.08, 11:36
      Ile kosztuje wizyta u Pani Hirowskiej ?
      • Gość: magda IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.03.08, 20:25
        100 zł, ale warto, ja tez poecam
    • Gość: ssznureczek IP: *.magma-net.pl 10.04.08, 08:06
      Super lekarz,polecam , jestem w 8 miesiącu ciąży i pod stałą opieką Pani doktor,
      jest profesjonalna i konkretna a do tego ma poczucie humoru, którego brak wielu
      lekarzom.
      • Gość: moni IP: *.pl 19.05.08, 14:08
        również polecam Panią doktor.
        Prowadzę ciążę u Pani doktor i jestem zadowolona.
        Jest konkretna i rzeczowa, budzi zaufanie i sympatię.
        • Gość: marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.08, 20:42
          Mam pytanie! Czy długo się czeka na wizyte? Pozdrawiam
          • Gość: Sylwia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.08, 16:14
            Udało mi się zarejestrować wczoraj na dzisiaj:) Też polecam Panią
            Doktor.
            • Gość: Sylwia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.05.08, 16:18
              • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 17:34
                Czy robi siię też u niej usg od razu?
                • Gość: ala IP: *.pl 12.06.08, 12:49
                  USG jest wliczone w cenę wizyty. Sprzęt dobrej klasy.
                  Wizyta niestety kosztuje sporo - 120 złotych
                  • Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.08, 14:16
                    Rozpoczęłam leczenie u dr Hirowskiej-Tracz. Polecam wszystkim! Jest
                    fachowcem, a przede wszystkim traktuje pacjenta jak człowieka....
                    • 28.07.08, 16:06
                      mam pytanie. czy ta Pani ginekolog przyjmuje także na kontrakcie z NFZ? ponieważ
                      cała placów ma ten kontrakt. i nie wiem już. a placówk to polimed.
                      • Gość: ewka IP: *.as.kn.pl 28.07.08, 23:08

Cena poszła w górę - wizyta 120 + usg dopochwowe 30 = 150 zł
                        • Gość: ewka IP: *.as.kn.pl 01.08.08, 14:17
                          Muszę skorygować cenę, którą napisałam powyżej, bowiem USG wynosi 80
                          zł.
                          Podzielam opinię o Pani dr, bardzo dokładna, chętnie wyjaśnia i jest
                          sympatyczna...
    • 09.08.08, 22:58
      no nie za tyle kasy to na pewno nie pójdę. tylko się tak wydaje. tym bardziej że
      ja chodzę dość często ze względu na zdrowie i nie mam zamiaru płacić 150 zł za
      każdą wizytę. zdrowie najważniejsze ale znalazłam fajną ginekolog na nfz i jest
      tak samo.
      • Gość: ewka IP: *.as.kn.pl 10.08.08, 19:04
        To bardzo proszę podaj namiary, wiadomo z kasą ciężko, ja również
        muszę bardzo często chodzić na badania - tylko czy ta Pani dr dobrze
        interpretuje wyniki?
        Pani dr Hirowska-Tracz za samo usg wizięła 80 zł, to raczej cena do
        przełknięcia - płaciłam już 120 zł, ale w przypadku robienia ich
        miesiąc w miesiąc + inne badania to wychodzi duża sumka i zaczyna
        się stres, co wybrać : rachunki, czy badania:).
        • 09.09.08, 10:53
          witam, otóż byłam u dr łopuszańskiej na nfz ul: podwale. tam jest pełno ginów
          tyle że zamierzam wypróbować jeszcze dr Snopek ale przyjmuje już prywatnie. ta
          pierwsza miła, delikatna i pomoże rozwiązać problem. jednak nie bardzo mnie
          przekonuje, wizyta trwa może z 5 min do 10 przynajmniej u mnie. zresztą masz
          problem to szybko go razem rozwiążecie. szukam dalej i tak.
          • Gość: Asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.08, 15:28
            A ja szczerze polecam p. dr Hirowska-Tracz. Byłam nia mile zaskoczona! Zapłaciłam 120 złotych ale razem z usg dopochwowym. Mam zamiar u niej prowadzic ciążę. Moze wizyty drogie ale naprawde według mnie warto:) Pozdrawiam
            • 01.10.08, 23:22
              nie orientujecie się, czy Pani doktor zajmuje się też pacjentkami z endometriozą?
              • Gość: gość IP: *.wroclaw.mm.pl 06.10.08, 17:47
                Ja byłam operowana przez Panią Hirowską. Jest wybitnym specjalistą. Z tego co
                wiem, to także zajmuje się endometriozą.
                • Gość: maria IP: *.as.kn.pl 03.11.08, 14:44
                  Witam
                  Czy ktoś wie gdzie przyjmuje Pani dr Hirowska na ubezpieczenie?
                  Słyszałam , że w szpitalu przy Hirszfelda? Czy to aktualne dane?
                  Znalazłam Panią dr w internecie pod dwoma imionami jako Magdalena i
                  Krystyna - czy to dwie rózne osoby?
                  Pozdrawiam
                  • 03.11.08, 20:21
                    Pani dr.Krystyna Hirowska to mama pani dr. Magdaleny Hirowskiej-
                    Tracz, Pani dr.Krystyna Hirowska przyjmuje na NFZ w pn. i wt. jako
                    ginekolog-onkolog na Hirszfelda. A córka, czyli Dr. Magdalena
                    Hirowska-Tkacz; niestety :-(( nieprzyjmuje na NFZ, tylko w
                    prywatnych instytucjach, ale pracuje w ramach NFZ w szpitalu na
                    Hirszfelda na oddziale Ginekologii Operacyjnej-Onkologicznej.
                    • 04.11.08, 14:26
                      mzgosia pisałas wczesniej, że Pani dr dobrze cie zdiagnozowała i
                      operowała.Czy operacja była w ramach ubezpieczenia? Pytam o to, bo
                      bylam juz u dwóch innych lekarz i wszystko wskazuje na to ,że nie
                      ominie mnie operacja.Jednak szukałam ginekologa, który zarazem jest
                      dobry i pracuje w szpitalu - w razie potrzeby jest to ważne dla mnie.
                      Zarejestrowalam sie juz do Pani dr i zobaczymy jaka bedzie
                      diagnoza.Może ktoś jeszcze ma doświadczenia w tej kwestii. Będę
                      wdzieczna za każdą podpowiedz.
                      • 04.11.08, 20:44
                        anastino - Moja operacja(w zasadzie dwie)była w szpitalu na
                        Hirszfelda i była w ramach NFZ, za nic niepłaciłam i niedawałam
                        żadnych "rekompensat". Po zabiegach niebyło żadnych komplikacji i
                        gojiło się wszystko dobrze. Dodam,że operacja była bardzo
                        skomplikowana, a zmiany onkologiczne dość obszerne.
                        pozdrawiam.gosia
                        • 04.11.08, 23:41
                          Bardzo dziękuje Wam za odpowiedz i życze zdrowia
                          Pozdrawiam
                      • Gość: ewka IP: *.as.kn.pl 04.11.08, 20:53
                        Obie panie pracują na NFZ na Hirszelda. Mama pani dr Krystyna
                        Hirowska wybitny specjalista onkolog, córka nie wiem, ale operowała
                        moją koleżankę w ramach NFZ (koleżanka miała dwie operacje jedną po
                        drugiej,po około 6-ciu miesiącach, operowały ją dwa zespoły)- żyje!
                        ma bardzo dobre wyniki, może z pomocą Boga będzie tak dalej. Wynika
                        z tego, że córka jest rownie bardzo dobrym lekarzem, jak mama.
                        • Gość: karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.08, 10:34
                          Czy był ktoś jeszcze operowany przez p. dr Hirowską-Tracz? jakie
                          opinie?
                          • Gość: uczestniczka forum IP: *.wroc.one.pl 17.11.08, 19:45
                            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37372
                            Może zapytaj na tym forum? Tu jest wiecej ludzi korzystających z
                            pomocy lekarzy onkologów i będących po operacjach.
                          • Gość: uczestniczka forum IP: *.wroc.one.pl 17.11.08, 19:48
                            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=37372
                            Może tu spróbuj zadać to pytanie. Tu jest forum z którego korzysta
                            większe grono chorych korzystających z pomocy medycznej onkologów i
                            są po wielu operacjach.
                            • Gość: gość IP: *.wroclaw.mm.pl 25.11.08, 22:16
                              Pani doktor Magdalena Hirowska- Tracz jest naprawdę dobrym specjalistą.
                              Operowała mnie we wrześniu na Hirszfelda. Sumienna. Polecam.
                              • Gość: ~~ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.08, 12:01
                                Mogłabyś mi coś więcej napisać? Bardzo proszę mapu12@wp.pl
                                • Gość: patrycja IP: *.oc3.tsk.pl 31.01.09, 04:34
                                  Ile kosztuje wizyta u Pani Hirowskiej- Tracz wraz z cytologią? Z góry dziękuję
                                  za odpowiedź.
                                  • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.09, 11:15
                                    W listopadzie kosztowało wszystko 120zł
                                    • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.09, 11:16
                                      a czy byla moze ktoras z Was niedawno u tej pani doktor? jakie wrazenie? czy
                                      jest dobrym ginekologiem poloznikiem? bardzo prosze o informacje
                                      • Gość: ktos IP: *.oc3.tsk.pl 11.06.09, 13:24
                                        ile kosztuje wizyta u pani Hirowskiej-Tracz bez cytologii i usg? A moze ktos wie
                                        jak sie dostac na bezplatna wizyte na Hirszfelda?
                                        • Gość: maamaa IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.09, 13:51
                                          bezpłatnych wizyt nie ma, a co do wizyty to koszt wynosi 120zł z usg
                                          i cytologią a bez tych badań to nie wiem, ale najlepiej zadzwonić i
                                          się zapytać.
    • Gość: agga IP: 195.182.9.* 24.06.09, 13:08
      P. Hirowska-Tracz prowadziła moją ciąże 7 lat temu. Odradzam, mimo m
      zgłaszanych przeze mnie problemów zlekceważyła ndmierne przedwczesne
      skurcze macicy, wcale nie zaleciła leków, doprowadziło to do
      przedwczesnego porodu i powikłań u dziecka. Jako specjalista od usg
      też się nie popisała, choć to w sumie drobiazg, mimo kilukrotnie
      robionych badań błędnie rozpoznała płeć.
      Być może czegoś się od tego czasu nauczyła i teraz jest już
      specjalistą.
      • 01.07.09, 09:15
        Witam, a ja polecam panią doktor. Prowadziła moje 2 ciąże :6 i 4lata
        temu[zagrożone!] i wszystkie zakończyły się bardzo dobrze - mimo
        pojawiających się problemów w trakcie trwania i porodu .
        Jest profesjonalistką..
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.