• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

PILNE!!!!gdzie na NFZ operacja zaćmy

• 13.05.09, 17:22
    Bardzo proszę o informację
    gdzie można zoperować
    we Wrocławiu zaćmę. Okulista
    poinformował, że czas oczekiwania na operację na NFZ 2 lata,
    natomiast za 5000zł -czas oczekiwania tydzień.
    Interesuje mnie oczywiście na NFZ!!
    Może ktoś coś doradzie
    PLEASE!!!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: babsee IP: *.static.tvk.wroc.pl 13.05.09, 20:09
      Katowcie kochana i Zabrze.Najlepsze szpitale-wojskowy i klinika
      oka.Czekasz ok 3-4 mies a zabieg prowadzony przez wybitnych
      okulistow.
      podobno rowniez,od dluzszego czasu,szpital w Bielawie(70 km od
      wroclawia)operuje zaćme na wysokim poziomie-juz od 2 okulistow
      slyszalam tą opinie.Moze tam bedzie jeszcze krocej?
      wroclaw sobie odpusc-to jakas totalna parodia ten czas oczekiwania.
      • Gość: sss IP: *.chello.pl 15.08.09, 21:24
        czy możesz mi podać jaki kontakt?
        z góry dziękuję.
        • Gość: gość5 IP: *.xdsl.centertel.pl 28.10.09, 22:02
          Proszę pomóżcie!!!!!!!!!!!! gdzie można zapisać się i nie czekać 1 rok na
          operację zaćmy.Interesują mnie okolice Suwałk, Białegostoku, Ełku itp
      • Gość: majka IP: *.217.146.194.generacja.pl 20.02.11, 13:21
        mam 30 lat i mialam operacje zacmy. Jestem z Wroclawia i szpitale kazaly mi czekac 3 lata. Zooperowalam sie w Bielawie czekalam miesiac. Teraz jestem po operacji 4 tygodnie wszystko widze!!!!!!!! Polecam z calego serca lekarzy z Bielawy sa Profesjonalistami w kazdym calu a przedewszystkim Ludzmi o Złotych Rękach. Również ZałogA Pielęgniarek jest Wspaniała!!!!!!!!!
        • Gość: Iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.14, 20:03
          Majka prosze podaj namiary na lekarzy którzy szybko operuja zać mę ,ja mam termin na 2017 .Koszalin.
          Jak możesz to kontakt bostoniza@interia.pl
          bedę wdzięczna
          • Gość: wylecz_zaćmę IP: *.com 19.10.15, 12:21
            Operacje zaćmy w Czechach, częściowo refundowane przez NFZ - organizacja leczenia, wyjazdu do kliniki www.medipeclinic.com
        • Gość: GOSC IP: *.revip5.asianet.co.th 01.09.15, 12:06
          Oni załatwiają bez czekania w Czechach na refundacje NFZ www.destinationgoodhealth.com/refundacjanfz/operacja-zacmy-w-czechach
    • Gość: sss IP: *.chello.pl 15.08.09, 21:59
      czy możesz mi podać jakiś kontakt?
      z góry dziękuję.
    • 15.08.09, 23:15
      Szybko też jest w Kaliszu, moja mama była teraz na wizycie wstępnej a już we
      wrześniu ma zabieg. Kontakt do kliniki można znaleźć z necie.
      • Gość: sss IP: *.chello.pl 17.08.09, 12:18
        ale to jest prywatnie czy robią też na NFZ? jeśli tak podaj mi proszę numer tel.
        b. dziękuję
        • 17.08.09, 19:17
          Na NFZ, klinika OKULUS, ul. Śródmiejska 34, tel. (0-62) 757-77-46 lub 757-77-47
    • 04.02.10, 11:21
      NFZ refunduje tylko soczewki tzw sztywne nie pozwala dopłacic za lepsze soczewki
      korygujace wzrok
      to jest skandal identyczna operacja a pacjent nie może dopłącić do lepszej
      soczewki SKANDAL
      • Gość: leczeniezacmy IP: *.171.92.66.static.crowley.pl 11.06.10, 13:14
        Na stronie www.leczeniezacmy.pl znajduje się wyszukiwarka klinik okulistycznych
        wszczepiających nowoczesne soczewki. Ponadto można znaleźć tutaj wszystkie
        informacje dot. konkretnych soczewek. Serdecznie zapraszamy!
    • Gość: wkur IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.13, 10:52
      Trzeba zacząć rzezać zarządzających bydlaków bo nas wykończą. Za darmo to można dostać w tym kraju tylko podwyżki i mandat podwyżki
    • Gość: Klinika Okulistycz IP: *.static.korbank.pl 03.02.16, 14:05
      Klinika okulistyczna VISUS w Czechach oferuje zabiegi zaćmy w dogodnych terminach.
      Wysokiej jakości specjaliści oraz wszczepiane soczewki poprawią Państwa komfort widzenia.

Istnieje możliwość częściowego zwrotu kosztów przez NFZ. Jedynym wymaganym dokumentem jest skierowanie na zabieg od polskiego lekarza.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu : 732-906-067.

Zapraszamy
    • 26.04.16, 13:35
      Klinika Okulistyczna VISUS w Nachodzie oferuje zabiegi usunięcia zaćmy w dogodnych terminach.

Dzięki wysokiej jakości soczewek oraz wysokiej klasy specjalistom poprawi się Państwa jakość widzenia.
      Istnieje możliwość częściowego zwrotu kosztów przez NFZ. Jedynym wymaganym dokumentem jest skierowanie na zabieg od polskiego lekarza.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu : 732-906-067 oraz 732-707-300.

Zapraszamy
    • Gość: Klinika Okulistycz IP: *.static.korbank.pl 01.06.16, 12:11
      Klinika Okulistyczna VISUS w Nachodzie oferuje zabiegi usunięcia zaćmy w dogodnych terminach.

Dzięki wysokiej jakości soczewek oraz wysokiej klasy specjalistom poprawi się Państwa jakość widzenia.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu : 732-906-067 oraz 732-707-300.

Zapraszamy
    • 01.07.16, 15:22
      Ja polecam zajrzec na zacma.cz. Organizują wyjazdy do Berlina lub Czech na operascje zaćmy. Wyjazdy ze Szczecina i Poznania albo Krakowa (z krakowa do Czech). Koszt to 499 zł. Resztę kosztów zwraca NFZ. Nie warto długo czekać.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.