Dodaj do ulubionych

ceny mieszkań na Ukrainie

IP: *.c-c.kolornet.pl 18.09.06, 22:17
Orientuje sie ktos moze w kwesti cen nieruchomosci na Ukrainie? Chodzi mi o
mieszkania / apartamenty we Lwowie lub Kijowie. Jesli znacie jakies strony
albo zrodla w ktorym moglbym popytac bede wdzieczny. Jesli znacie przykladowe
ceny to wrzucajcie smialo, w dowolnej walucie :)

Pozdrawiam
Marcin
Obserwuj wątek
    • Gość: Bohdan Re: ceny mieszkań na Ukrainie IP: *.kiev.ua 19.09.06, 07:20
      В Києві сіни на мешканя постійно ростуть. Зараз за м2 хочуть приблизно 2000-2500$.
      Якщо вибирати мешканя в новому будинку, то середня площа квартири там 80-120 м2.
      Ціни космічні.
      Мої вітання
    • waldenoc Re: ceny mieszkań na Ukrainie 19.09.06, 08:04
      to co sie dzieje z cenami mieszkań na ukrainie, jest dla mnie niepojete, kto to
      kupuje? u nas w Oczakowie (Ochakiv)cena jest taka sama jak u mnie w Olkuszu w
      Polsce-mieszkam tu i tu- t.j 1000zł za m/kw. czysty idiotyzm.kupując działke
      (nad morzem-dodatkowy atut) i budując dom wyjdzie taniej. wiem bo tak własnie
      zrobiłem, chociaż buduje sie troche inaczej niż w Polsce ale dom jest dom,
      prawda?
      pozdrawiam
      waldemar
      • Gość: Bohdan Re: ceny mieszkań na Ukrainie IP: *.kiev.ua 19.09.06, 09:09
        Хто то купує!!!
        В Києві ціни будуть доти рости, доки буде попит, а попит шалений.
        Варто зазначити, щоб купити нове авто , то требе ще замовити і чекати, бо не
        вистарчає.Заводи не встигають виготовляти.
        (на скільки я знаю, дуже великий відсоток економіки знаходоиться тіні, тому така
        ситуація).
        Мої вітання

• irish76 Re: ceny mieszkań na Ukrainie 19.09.06, 15:14
          wiem tez ze ceny winduja bogaci ludzie np z Kijowa. wykupuje sie na zaś
          mieszkania czy kamienice jak np na Polskim Rynku w Kamiencu
          w Lwowie np ostrzegano mnie zeby nie kupowac bo tam wciaz woleliby nie dawac
          Polakom i moze Ci ktos wsadzic kose w plecy (to mowili sami Ukraincy). z reszta
          ze Lwowem to jest jeszcze taki problem ze miasto niedoinwestowane a wiele
          polskich firm chcialoby tam budowac hotele, mieszkania itd ale przez dziwnie
          pojety "patriotyzm" wladz Lwowa nie pozwalaja na takie inwestycje bo obawiaja
          sie chyba wciaz ze tam wrocimy czy cos w tym stylu.
          --
          ida święta, nakarm dzieci www.pajacyk.pl/
          wejdz i kliknij, to nic nie kosztuje
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka