Dodaj do ulubionych

Piec Gazowy - jaki najlepszy

16.10.09, 14:42
Witam, czy mógłby ktos mi doradzić jaki kupić piec gazowy aby był
niezawodny, oszczędny jeśli chodzo o zużycie gazu oraz prądu i nie
kosztował majątek. Ma być dwufunkcyjny, na gaz propan butan, do
ogrzania domu 220 m2 oraz do podgrzania wody dla 4 osób.

Edytor zaawansowany
  • Gość: cromwell IP: 94.246.145.* 16.10.09, 17:54
    najlepszy jest takiej firmy
    ktora ma serwis w poblizu
    niezwodny serwis
    wiec musisz pytac na wlasnym podworku

pzdr.
  • Gość: snejku IP: *.net.stream.pl 16.04.13, 22:41
    Polecam kotły firmy Weishaupt WTC solidne niemieckie urządzenie posiadające bogate wyposażenie w standardzie , bardzo oszczędny kocioł.
  • 82misiek 13.06.13, 14:32
    Ja miałem ten sam problem. Znajomy polecił mi żebym zgłosił się na ul. Krzywoustego we Wrocławiu do salonu Viessmann, jak się późnej okazało była to bardzo dobra decyzja. Panowie fachowo podeszli do tematu i doradzili, jakie rozwiązanie będzie dla mnie najlepsze. Warto jest jednak zaufać specjalistom.
  • peter.sweter 26.09.13, 08:14
    Koniecznie piec gazowy? Ja mam u siebie kocioł na eko-groszek od firmy Kołton i jestem bardzo zadowolony. Wiem, że kotły mogą się źle ludziom kojarzyć, ale to naprawdę jest dobre rozwiązanie. Szczególnie, że ogrzewaniem eko-groszkiem jest naprawdę bardzo ekonomiczne.
  • Gość: Zosia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.10.13, 11:24
    Muszę potwierdzić tę opinie. Gdy wykańczaliśmy dom długo nie mogliśmy się zdecydować jaki system ogrzewania wybrać. Stanęło na kotle na ekogroszek firmy Kołton i jestem bardzo zadowolona. Ogrzewanie nie jest drogie, za kocioł też nie zapłaciliśmy dużo.
  • tysiamama21 22.10.13, 16:47
    Bardzo często w warunkach zabudowy jest wymóg ogrzewania gazowego lub innego ekologicznego ( u nas oznaczało to solary, pompy ciepła itp itd.), także u niektówrych, zwłaszcza budujących się na przedmieściach a nie na typowej wsi ekogroszek jest niestety niedostępny.
  • tysiamama21 22.10.13, 16:44
    mi fachman przy odrobinę mniejszym metrażu i tyluż osobach doradził jednofunkcyjny i zasobnik. Ale będę mieć też solary więc to może i dlatego ;)

W każdym razie sam polecał firmę Beretta, a ogólnie i tak podsumował, że teraz wszystkie piece są robione na 8-10 lat i naprawiac po tym czasie lub wymieniać jeździ do pieców wszystkich możliwych producentów. Więc, żeby nie przepłacac doradził tą Berettę własnie (wybraliśmy model Beretta green), przez neta zamawiana, naprawdę niedroga.

Jedyne co mogę doradzić to piece Aristona, miałam w dwóch mieszkaniach (dwufunkcyjne), w obu zaczęły się psuć po 5 latach (naprawy po kilkaset złotych), z czego jeden po 6 wymienić musiałam i tak.... generalnie żenada :/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.