Grzejniki Prorad Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam!
    Czy stosował ktoś i grzejniki Prorad? Chciałabym się dowiedzieć jaka jest ich
    jakość i żywotność. Są do kupienia w Merlenie i są dużo tańsze niż np. Purmo,
    ale nigdy o nich nie słyszałam i nie chciałabym ryzykować. A może chociaż ktoś
    słyszał jakieś opinie? Z góry dziękuję.
    • Gość: benita IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.05.10, 19:27
      eska60 czy znalazłaś jakieś opinie na temat tych grzejników bo chcemy je kupić
    • Gość: sirs IP: *.pzl.swidnik.pl 08.10.10, 10:57
      kupiłem w Leroy Merlin Prorad C22 600x1400 i mam kłopoty z odpowietrzeniem grzejnika, paliłem wiele razy ale niestety bardzo powoli grzeje sie i może teraz jest ciepły w 2/3 wysokości.Myślę, że coś tu nie jest tak bo inne grzejniki są w tym czasie gorące albo bardzo gorące.Jeśli chodzi o wygląd i wykonanie przynajmniej zewnętrznie jest ładny i solidnie wygląda.
      • Gość: Tomek IP: 213.25.189.* 13.10.10, 12:58
        Długo zastanawiałem się co dokupić ( mam w jednym pokoju Purmo) - Purmo czy inne płytowe - m.in. hydraulik proponował mi Prorad
        Całe szczęście kupiłem grzejniki aluminiowe na allegro (ten sam grzejnik u mnie w mieście 7zł drożej na żeberku!!) i jak sie okazało to był strzał w dziesiątkę - obliczając kwotowo wyszło taniej i to znacznie a do tego wg mnie jest w mieszkaniu dużo cieplej - miesiąc temu wymieniłem też ten Purmo na aluminium
        Mam teraz wszystkie aluminiowe i jest tak mało wody w układzie że spalenie tzw"śmieci" pozwala miec temperaturę 50st na piecu

kupowałem model Alice 500 i Alice 350 (mm) od użytkownika barchtek - uczciewie polecam bo brałem od niego na cały dom 3 razy i jestem bardzo zadowolony z obsługi
        • Gość: cromwell IP: *.147.246.94.ip4.artcom.pl 13.10.10, 16:38
          tomku tomku
          zal dupe sciska jakie glupoty piszesz
          zastanow sie
          ogrzewasz nie wode
          tylko dom
          niewazne ile wody masz w ukladzie

grzejniki aluminowe sa o tyle do dupy ze nie pracuja w ukladzie z miedzia

wracajac do tematu
          stalowe panelaki dobiera sie wg gustu
          podoba sie
          kupuj
          nie znam prorad
          wazne zeby nie kupowac dziadostwa o maks dop cisnieniu 0.6 mpa
          te 0.8 mpa sa juz calkiem przyzwoite
          bedzie 1.0 mpa jeszcze lepiej

pzdr.
          • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 22:19
            Jakie grzejniki są najlepsze do pieca gazowego, przymierzam się kupic aluminiowe z Krakowa obecnie mam stare żeliwne jak wyliczyć ile grzejników potrzeba na gorzanie np. 25m2
            • Gość: cromwell IP: *.147.246.94.ip4.artcom.pl 01.11.10, 16:40
              sa tabelki i przeliczniki
              najlepiej jednak wstapic do sklepu instalacyjnego
              powiedziec dzien dobry
              chcialbym od was kosztorys na grzejniki
              moga byc tego typu i jeszcze tamtego
              ma kociolek taki a taki
              mam powierzchnie w pomieszczeniach xyz
              chatynka z budowana jest z cegly/gliny pustaka drewna/
              powierchnia okien dla pomieszczenia wynosi
              mam lokatora na dole u gory strych
              albo odwrotnie
              gosciu jeszcze pyta ty odpowiadasz
              w koncu robi kosztorys pod takie grzejniki
              robi drugi kosztorys pod owakie
              robi trzeci i czwarty
              zawsze mozesz powiedziec dziekuje jeszcze sie zastanowie do widzenia
              i leciec w te pedy do castoramy zeby cie skroili ;)

pzdr.
      • Gość: kris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.13, 08:37
        Sam je montowałeś,to teraz wezwij chydraulika niech podłączy krzyżowo.
    • Gość: Franek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.14, 07:58
      We wrześniu 2010r kupiłem w Leroy Merlin dwa grzejniki PRORAD i jeden już (kwiecień 2014) jest dziurawy i zalał mi pomieszczenie.
      Teraz czekam kiedy drugi mnie zaleje.
      Jeżeli chodzi o grzejniki panelowe to ogólnie kicha, a to dlatego że miałem orginalne PURMO i po 12 latach nie mam już żadnego z nich, skusiłem się na ten szajs z LM PRORAD i po trzech latach już nie jestem z nich rad.
      Nie polecam zakupów technicznych w marketach bo wszystko jest gorszej jakości po to żeby mieć atrakcyjną cenę.
      • Franku nie mogę zgodzić się z Twoją opinią w 100%.
        Nie można szufladkować wszystkich produktów marketowych w jeden worek.
        Firma PRORAD nie jest liderem jakości na rynku grzejników stalowych i może być głównym powodem Twojego niezadowolenia. Przed ponownym zakupem polecam poświęcić kilka minut na zainteresowanie się obecnymi trenadami i stosowanymi technologiami produkcji. Jeśli jednak nie masz na to czasu, to zaufaj osobą z doświadczeniem. Polecam zainteresować się marką IDMAR. Nie będę rozpisywał się zbytnio na jej temat, ale jakość zachwyca - pozytywnie.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.