Dodaj do ulubionych

Okna firmy Amberline jakie opinie ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.12, 17:43
Okna firmy Amberline zna Ktoś ? jaki mają serwis i montaż ? Będę wdzięczny za wszelkie opinie .
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.tel.tkb.net.pl 26.05.12, 13:01
      Witam,
      Nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu. Szkalują dobre imię firmy, która funkcjonuje na rynku od 7lat. Współpracuje z Amberline od 2005 czyli od ich początku, firma ta powstała w miejscu dużej firmy Brokat, która upadła z przyczyn, które zna chyba tylko właściciel. Amberline powstało początkowo pod nazwą Plastico, nazwa Amberline wzięła się po Budmie w 2009 roku kiedy to wypuścili linię profila Ethos i Ethosonium, które teoretycznie dostali na wyłączność od Veki. Linię tą nazwano Amberline i wszyscy zgodnie stwierdzili, że Amberline to bardziej trafiona nazwa niż Plastico. Nie było tu żadnej zmiany formy prawnej! Amberline to bardzo porządny producent okien, który chyba jako jedyny wyposaża swoje okna w taki sposób jaki deklaruje. Cenią go dostawcy, świadczyć o tym może fakt, że producenci na Vece, którzy kończyli swoją działalność produkcyjną pytali Vekę i Winkhausa(okucia) kogo poleciliby do współpracy handlowej zgodnie odpowiadali Amberline. Dodatkowo Amberline z polecenia dostawcy w tym roku będzie wstawiał okna w jednym z najpopularniejszych domów w Polsce znanych z telewizji:). Ostatnim argumentem, który świadczył będzie o cenieniu Amberline w branży jest fakt, że producenci okien zwracają się z prośbą o współpracę w zakresie skomplikowanych konstrukcji.
    • Gość: ŻONA Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.play-internet.pl 28.07.12, 13:14
      Madtools Jacek Kozakiewicz - Fachowcy budowlani - Grupa PSB SA
      www.grupapsb.com.pl/...fachowca/.../ma... - Diese Seite übersetzen
      Fachowcy budowlani Szukaj: materiałów budowlanych, fachowca Baza architektów wnętrz ... Madtools Jacek Kozakiewiczdata aktualizacji: 2011-03-10 13:28 ...

ZŁODZIEJ I KRĘTACZ!!!!!UWAGA BYŁ NOTOWANY ZA ZŁODZIEJSTWO!!!
      • Gość: Wojtek Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.dzialdowo.vectranet.pl 10.09.12, 21:45
        Kolego jeżeli nie znasz dobrze firmy AMBERLINE i okien jakie produkują to raczej nie zabieraj w tej sprawie głosu. Okna jakie firma AMBERLINE oferuje napewno nie trafiają do bloków tylko wybierane są przez osoby które cenią sobie jakość a taką właśnie oferuje firma AMBERLINE z Kołobrzegu. Okna wykonane zgodnie z wszystkimi wytycznymi nawet może i bardziej żadnych zamienników i tym podobnych kombinacji jakie można spotkać w innych fabrykach.Co do serwisu też nie można nic złego powiedziedzieć sprawy maksymalnie załatwiane w 2 tygodnie. Znam tę firmę od samego początku więc moge sie tak wypowiedzeć .
    • Gość: halina Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.play-internet.pl 01.02.13, 10:28
      WŁasnie wymieniłam swoje okna na okna Amberline z Kołobrzegu przed zimą i co i jestem zachwycona,Wybierałam długo i analizowałam opinie ale cóz ludzie liczą pieniadze i nie zawsze są to prawdziwe opinie zreszta co można powiedzieć o oknach po zamontowaniu.Sa to przedewszystkim najlepsze na rynku które testowałam są drozsze niż inne ale i nie tak drogie Jesli wchodzi razem montaz bo to taki sam koszt.To sa przedewszystkim bez metalowei tasmy wewnątrz a plastykowa co podnosi przepuszczalnosc ciepła sa 8 komorowe profile i takich nie znalazłam na rynku.Wiec cena zależy te od koloru 505%draoższe brazowe lub wersja dwukolorowa 25%Polecam sprawdzone Super.Proszę obejrzec profile i nie żałować troche drazej ale na tym nie oszczedzać i wziąC drozsze bo to dom na lata .Meble mozna zmienic ale okna to juz problem Polecam ,Bedzie Pan zadowolony,Sprawdzone.Halina z Biełegostoku ć

• Gość: fachowiec Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.13, 15:09
      brokat to był brokat,firma padła ponieważ pracownicy a było ich ze 400 robili co chcieli jak pocieli profil na nocnej zmianie to się okazało że dobrze pocieli tylko nie ten wzór i tak dalej.więc brokat to był brokat i kropka.ale plastico amberline i za chwile jeszcze inaczej to ta sama firma zmieniająca tylko nazwę i adres ponieważ firma mieści się przy dwóch ulicach więc i ma dwa adresy i pazernego właściciela który kupuje profil za parę złotych bo to przecież z plastiku a nie ze złota więc nie może być drogie,i sprzedaje za bajońskie sumy a wy frajerzy za to płacicie myśląc że macie cudowne okna.poczytajcie w rankingu opłacalności to produkcja okien jest najbardziej dochodowa.i nie przepłacajcie za byle kawałek plastiku ze szkłem.produkcja okna trwa parę chwil i nie jest skomplikowanym procesem,więc dlaczego przepłacacie takie krocie???
      • Gość: przedstawiciel Amb Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.wyszkow.fuz.pl 06.07.13, 17:46
        Witam serdecznie. Jestem przedstawicielem Amberline na terenie Warszawy i okolic. Powyższa opinia jest zapewne wpisem konkurencji bo na terenie Wyszkowa działam od 7 miesięcy. Nie znam przypadku klienta, który w moim rodzinnym mieście miałby podobne zastrzeżenia do jakości naszych produktów i usług. Jeżeli rzeczwywieście coś takiego ma miejsce to proszę o kontakt pod numer 600 232 042. Postaram się dotrzeć do twórcy powyższego postu w inny sposób bo widzę, że moje działania kogoś bardzo bolą. Pozdrawiam spec. ds. techniczno handlowych Mariusz Wójcik.
        • Gość: potencjalny klient Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.13, 14:37
          czytając tak te informacje na temat Amberline można dostrzec jedną prawidłowość - wszyscy "fachowcy" co to "pochandlują" i domorośli przeliczacze zyskowności - nikt z Was nie ma odwagi żeby się podpisać a handlowiec - niejaki Pan Wójcik - nie miał problemu, żeby się przedstawić i dodatkowo podać nr tel.; jako człowiek zainteresowany kupnem okien mocno się zastanawiałem nad podpisaniem umowy właśnie z Amberline - ale teraz już wiem, że na pewno podpiszę; zastanawiam się skąd w Polakach tyle nienawiści, żeby niszczyć to co inni chwalą i za wszelką cenę opluwać wszystkich naokoło;
          • Gość: kuba Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.instalnet.com.pl 15.07.13, 21:40
            POSIADAM OKNA FIRMY AMBERLINE OD ROKU I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, PROFIL ETHOS, PAKIET 3 SZYBOWY. DECYZJA O ZAKUPIE TYCH A NIE INNYCH OKIEN ZAPADŁA PO ICH NAMACALNYM ZOBACZENIU, NAPRAWDĘ NIE MAM JAKICHKOLWIEK ZASTRZEŻEŃ, TYM BARDZIEJ, ŻE OD POŁUDNIOWEJ STRONY MAM WIELKIE PRZESZKLENIA, POWŁOKI NISKOEMISYJNE NIE POZWALAJĄ SIĘ PRZEGRZEWAĆ W LECIE, A W ZIMIE NIE WYPUSZCZAJĄ CIEPŁA NA ZEWNĄTRZ, OKUCIA TEŻ BARDZO DOBRE.
              • Gość: klient niestety Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.play-internet.pl 15.09.13, 20:39
                Przez przypadek zostalem klientem tej firmy. Okna to porazka przy moim zamowieniu ktore bylo dosc duze i uwazalem ze powini sie przylozyc a tu jedna wielka porazka. Pierwsze to opoznienie dwutygodniowe w montazu a potem juz sie potoczylo. Okna niby na wymiar a tu przerwy po 10 cm. Ale to nie wszystko niektore nawet sie nie chca domknac a poza tym ustalenia rozwierne czy uchylne to mozna bylo sobie robic tylko po co bo oni i tak zrobili chyba jak im lecialo. Teraz mam zablokowane innych wykonawcow bo okna trzeba wymienic i gdyby nie moj upor maniaka to by dalej wmawiali ze to wina poprzednich wykonawcow ktorzy zle wylali glefy. Ta firma to po prostu porazka.
                • Gość: przedstawiciel Amb Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.wyszkow.fuz.pl 22.09.13, 20:27
                  Witam
                  1. Czy kupił Pan okna bezpośrednio od Amberline? Jeśli tak to gdzie?
                  2. Czy poziomy "0" zostały ustalone prawidłowo wg. projektu i z kim? (kierownikiem budowy, wykonawcą, inwestorem)
                  3. Kierunki ekspozycji są zawsze wykonywane zgodnie ze zleceniem, które wpływa na produkcję więc niemożliwa jest sytuacja żeby ktoś z produkcji zrobił "tak jak leciało". Nie leży to w naszym interesie gdyż w przypadku takich pomyłek okna wykonywane są na nasz koszt.

Proszę skontaktować się ze mną w celu wyjaśnienia całej tej historii jeżeli w ogóle taka miała miejsce. Proszę podać numer zlecenia bądź oferty (mwojcik@amberline.pl). Pragnę zuważyć iż jedna z powyższych NIEPRAWDZIWYCH opini nt. Amberline już została usunięta przez administratora tego forum.
                  Z poważaniem
                  Mariusz Wójcik
                  • Gość: projektant Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.CNet.Gawex.PL 24.09.13, 14:01
                    Należy sobie zadać pytanie po co ktoś wymyślił okno z plastiku a nie wykonuje się go z drewna,ano po to aby było tańsze i łatwiejsze w produkcji a więc ile kosztuje plastik z którego jest wykonany profil?więc i tyle warte jest okno,pewnie są lepsze plastiki i gorsze,kupując okno należy je kupować na metry bieżące ramy licząc po obwodzie a nie na sztuki okien lub metry kwadratowe,a pisanie o 5% zysku z produkcji okien to śmieszna bajka w którą uwierzą bardzo małe dzieci z ciasnym mózgiem.można sobie sprawdzić majątki firm które nie wzięły się z powietrza,fabryki okien powstają jak grzyby po deszczu mniejsze lub większe,a samo szkło + inne śrubki i okucia też majątku nie kosztują.tak ja wiem że wzmocnienie profila wewnątrz jest ze stali cienkiej jak pazłotko od czekolady oby miała sie czego trzymać śrubka.dopiero w oknach antywłamaniowych może dadzą grubsze wzmocnienia,albo i nie dadzą.okno plastikowe zapewne jest mniej kłopotliwe w utrzymaniu i jest bardziej szczelne niż okna produkowane do lat 90 Polsce.każdy ma swój rozum i niech pomyśli.
                • Gość: przedstawiciel Amb Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? IP: *.centertel.pl 20.11.13, 16:25
                  Witam
                  Szanowni Pańtwo powyżej mamy kolejny przykład jak w internecie można kogoś obsmarować i nie ponieść za to odpowiedzialności. W zawiązku z tym, iż po raz kolejny nikt się z nam do dnia dzisiejszegoi nie skontaktował w sprawie rzekomej reklamacji zgłosimy powyższą opinię do administratora formum jako SPAM.
                  Z poważaniem
                  Mariusz Wójcik
                  doradca techniczno - handlowy
                  tel. 600 232 042
                  Amberline sp. z o.o.
      • wojcik1mariusz Re: Okna firmy Amberline jakie opinie ? 18.10.14, 08:26
        Witam Państwa
        Pragnę poinformować, iż od 31.05 nie świadczę pracy na rzecz firmy Amberline sp. z o.o. W związku z pewnymi zmianami, które dzieją się na rynku postanowiłem o tym oficjalnie poinformować na niniejszym forum. Wszystkich Państwa mam przyjemność zaprosić do firmy Oknostrefa w Wyszkowie przy ul. Serockiej 9 (róg ul.Szpitalnej - wjazd drogą serwisową).
        Z poważaniem
        Mariusz Wójcik
        tel. 504 930 429
        oknosfera(at)gmail.com
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka