Dodaj do ulubionych

tynk mineralny do małego przdpokoju

17.02.12, 09:05
Prosze o radęczy tynk mineralny (tzw ziarenka piasku)bedzie dobrze wyglądał w przepokoju.
Remontuje przedpokoj i myslałam o takiej opcji a może ktos ma inna dobra radę
Edytor zaawansowany
  • ikaria80 18.02.12, 17:49
    Małe ziarenka piasku-może tynk mozaikowy jednak?
  • jan-majster.pl 22.06.12, 13:41
    Zobacz czy o taki tynk Tobie chodzi, to jest tynk mozaikowy, niektórzy nazywają go też kamyczkowy. Na zdjęciu masz zbliżenie na położony produkt na ścianie. To tynki żywiczne:
    www.chemiabudowlana.info/index,art,4965,szukaj,tynk%20mozaikowy,,bolix_tm_new_mozaikowy_tynk
  • andre83x 25.06.12, 16:22
    A może tynk strukturalny, taki jak był kiedyś w starym budownictwie? Jeśli o taki chodzi to kupujesz gotową masę (ja używam Tikkurilli). Cena za 25 kg to ok. 150 zł co starcza na 6-7 metrów kwadratowych. Sposobów nakładania jest mnóstwo. Możesz nakładać szpachelką, możesz też np. nałożyć całość przykleić folię a po chwili oderwać, i będzie taka fajna struktura. Tynk jak wyschnie malujesz kolorem według gustu. Proponuję farby z mieszalnika, masz wtedy do wyboru ponad 2 tys. kolorów. Na koniec bejca do ścian. Całość tak za metr jeśli wykonane samodzielnie to tak ok. 300 zł za 6-7 metrów kwadratowych. Ile weźmie fachowiec, tego nie wiem, bo stawki są naprawdę zróznicowane, ale myślę, że drugie tyle co sam materiał.
    --
    Domy z bali
    Meble szkolne
    Generalny wykonawca
  • Gość: cromwell IP: *.163.246.94.ip4.artcom.pl 25.06.12, 18:12
    bedzie ladnie wygladal
    zalezy jaki sobie zazyczysz
    sa bowiem tynki z atlasu i sa z caparola po 5 stow za wiadro nie liczac podkladu
    np taki capardecor
    a moze skusisz sie na farbke o strukturze piaskowca z benjamin more
    wszystko zalezy od upodoban

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka