Dodaj do ulubionych

Proszę o opinie nt. kotła Berski

IP: *.centertel.pl 11.10.13, 11:33
Buduję dom i jestem właśnie na etapie robienie instalacji hydraulicznej. Mam do ogrzania 150 m2 dom piętrowy. Zainteresował mnie kocioł Berski green power eko-max. Proszę o opinie na temat tego kotła i ogólnie firmy. Czy sprawdzi się w takim metrażu jaki mam? z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • japanka2 12.10.13, 11:11
    wpisz sobie nazwę w googlach i klinij "dyskusje" - jak gdzies ktoś o nim pisał, to wyskoczy:)
    --
    a się szlajam:)
  • Gość: Tomice IP: 5.172.252.* 09.11.13, 08:54
    Lepiej zainteresuj się ofertą firmy Witkowski z Tomic. Ostatnio mają w swojej ofercie również dobrej jakości palniki, dzięki którym palenie jest całkowicie bezobsługowe, bo wyposażone są w podajnik rynnowy lub tłokowy.
  • Gość: nairam59 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.13, 12:12
    W listopadzie 2013 r kupiłem piec CO od Berskiego. Piec jes 1.9 kw z dodatkowym rusztem wodnym. Przestrzegam Cię przed kupnem tego wynalazku. Trzy razy reklamowałem go a producent dokonywał nowych przeróbek. Ostatecznie korzystam z niego ale przymierzam się do pozwania producenta przed Sądem ponieważ według mnie opis techniczny nie podpowiada rzeczywistości. Aktualnie prowadzę badania pieca i dokumentacji przez biegłego. Problem podstawowy jest z tym, że piec jest nie dogrzany, fachowcy którzy byli do tej pory stwierdzili że ratarder czy jak się nazywa dysza na której spalany jest groszek posiada złą konstrukcję. Faktyczna sprawność grzewcza jest znacznie mniejsza niż podaje producent w swojej dokumentacji.
  • Gość: lolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 23:44
    pomyliłeś się kolego. to nie piec Berski, tylko czytałem taki opis na temat kotła Witkowski. Berski nigdy nie robił kotła o mocy 19 kW tylko Witkowski:) Berskiego kocioł ma znajomy i jest bardzo zadowolony. Wszystko zależy od węgla najczęściej.Pozdrawiam
  • Gość: bolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 00:03
    dziwna historia. Mówi kolega że kupił piec w listopadzie 2013, już 11 pisze że palił, wszystko jest do dupy i w ogóle, 3 razy niby był producent i naprawiał, ciekawa historia ale bardzo naciągana, jakby dzieciak pisał bez rozumu. i przede wszystkim ( bardzo wiarygodna:) )
    No tak sezon się kończy to konkurencja sobie z głowy włosy wyrywa:) przykra historia, i w ogóle wg mnie to ten Berski powinien sprawę skierować do sądu o zniesławienie:) Obserwuje coraz częściej takie pomówienia w różnych branżach, i to jest w tym wszystkim przykre, nie warto czytać opinii na necie bo i tak nikt prawdy nie powie, najlepiej zapytać zawsze jakiegoś znajomego co ma a nie czytać wypociny niektórych ...
  • Gość: julia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.14, 16:20
    tak przeglądam wszystkie fora ponieważ potrzebuje pomocy z wkładem kominowym i natrafiłam na to. Posiadam piec EKO - MAX green power i naprawdę wszystko jest ok, kontakt z serwisem bardzo dobry , również ich pytałam o mój wkład kominowy i doradzili mi bardzo trafnie, jak mam pytania co do obsługi kotła również wszystko w porządku . a co do brzydkiego wpisu to wygląda na konkurencje albo nawet firme która zajmuje się takimi wpisami ponieważ nie pierwszy raz natrafiłam dzisiaj na ten sam wpis. a co do pieca Berskiego to polecam.
  • sloneczko1134 31.07.14, 12:10
    Co do firmy to spoko, ma ok podejście do klienta, wszystko szybko i sprawnie. Co do samego kotła to mam ekomax, palę ekogroszkiem już drugi rok i nie narzekam. Na ich stronie z tego co się orientuję jest kalkulator mocy, można tam wyliczyć - podając metraż - jaką moc musi mieć kocioł. ale to chyba jest tak na oko, później specjalista i tak to sprawdza.
  • tome_k31 15.12.14, 21:33
    tak czytam ten watek i popatrzyłem troszkę w necie . po 1 jak kocioł bat gaz może mieć wytrzymałość 20 lat skoro firma istnieje 3 lata , po 2 patrzyłem jest to piec tylnokoanałowy z kanałami pionowymi przez co zmniejsza swoją żywotność od kotłów z kanałami poziomymi nad paleniskiem. a po 3 to sprawdzając ip komputera z którego się logował to wychodzi mi janów lubelski i to dokładnie adres firmy tych kotłów wiec głupio jest pisać samemu o sobie i najsmieśzniejsze że piec jest super mam go dwa tygodnie ale wytrzymał mi 20 lat , załosne i kiepskie , jeśli już chcecie pisać kryptoreklamę to bym to napisał trochę bardziej ciekawie a nie tak prostacko. pozdrawiam. Ja polecam piec na pelet bo są czyste i nie kurzy się tak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka