Dodaj do ulubionych

Beton architektoniczny Który wybrać - opinie

10.12.13, 23:19
Które z proponowanych na rynku płyt z betonu architektonicznego wybrać? Dlaczego różnią się od siebie cenowo ? Podoba Ci się beton architektoniczny? Planujesz mieć panele z betonu architektonicznego na ścianach, elewacji, a może na posadzce? Wcześniej zapoznaj się z tym wątkiem na forum. forum.gazeta.pl/forum/w,15858,148484464,148484464,Plyty_z_betonu_architektonicznego_Ktore_wybrac_.html
Edytor zaawansowany
  • tb78 15.06.14, 21:41
    witam, polecam panele z betonu architektonicznego firmy DMD, szeroki wybór , dobra cena oraz fachowe doradztwo techniczne :)
  • Gość: katofonik IP: 5.174.71.* 27.06.14, 15:08
    ja sie zaopatrywalem beton architektoniczny w contractorze , polecam ich bardzo, to jedna z większych betoniarni w Polsce i juz wiele lat są w branży, wiec bardzo dobrze sie znaja na rzeczy
  • dsdesign 15.11.15, 13:15
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • hienaaa 08.01.16, 21:56
    Polecam beton tynk architektoniczny firmy DekoStyl dekostyl.com.pl/Efekt-betonu-beton-dekoracyjny-rzeszow-ozdobny-architektoniczny-rzeszow super produkt jestem zadowolony ! Ciekawy efekt łatwy w montażu.
  • dajidalov 23.02.16, 09:31
    Najlepszy beton architektoniczny w płytach czy beton GRC znajdziecie w firmie Concrete Art z okolic Wroclawia - www.concreteart.pl/klasyczny-beton-architektoniczny/ świetna oferta, doradztwo i montaż.
  • moglyy 12.04.16, 21:46
    ja skolei skorzystałem z płyt produkowanych w Krakowie przez firme www.lusbet.pl i z czystym spokojem mogę ich polecić. przede wszystkim towar dostępny od ręki a efekt piorunujący :) ułożyłem ścianę TV w salonie
  • hienaaa 06.05.16, 23:58
    Polecam beton tynk architektoniczny firmy DekoStyl dekostyl.com.pl/Beton-architektoniczny-zestaw-10m2 ciekawa dekoracja, łatwa w aplikacji, dobra cena, możliwy wybór odcieni szarości, super efekt.
  • hienaaa 07.05.16, 00:00
    Polecam beton tynk dekoracyjny firmy Dekostyl dekostyl.com.pl/Beton-architektoniczny-zestaw-10m2 łatwy w aplikacji, ciekawa dekoracja, dobra cena, fachowe doradztwo, super efekt!
  • olala99 16.11.16, 11:59
    Ja zrobiłam u siebie płyty z firmy Artilos - super lekkie i łatwe w montażu.
  • concreat 20.11.16, 12:01
    na pewno nie te z allegro
  • concreat 20.11.16, 12:02
    nie te z allegro
  • aleks1181 22.12.16, 14:30
    Bardzo duży wybór kolorów i rozmiarów znalazlam na www.concrete-art.pl. Obsługa doradziła i tłumaczyła wszystko. Naprawde polecam, super efekt w dou
  • designetka33 18.12.18, 15:30
    Od lat korzystam w projektach z rozwiązań z betonem architektonicznym.
    To jest temat rzeka, natomiast moim zdaniem jeżeli chodzi o dekoracyjne płyty betonowe, najlepiej temat
    pod względem estetycznym i technicznym ogarnia Luxum. To stary, ale dobry producent. Nie widać wypalenia.
    Cały czas trzyma poziom.

--
    Pasja architektury.
  • ikopond 17.04.19, 14:35
    Ja zamówiłam do swojego mieszkania do salonu imitację z perfectstyr.pl/sklep/sztukateria-wewnetrzna-xps/beton-architektoniczny/ Jest to idealna alternatywa dla osób takich jak Ja, gdzie maja słabą ścianę, która nie wytrzymałaby ciężaru prawdziwego betonu. A ten jest świetnie odwzorowany i wygląda jak prawdziwy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.