Dodaj do ulubionych

płytki ceglane - praktyczne czy ozdobne?

09.08.19, 08:39
Widziałem ostatnio w jednym sklepie płytki z cegły. Przyznam, że z wyglądu zrobiły na mnie świetne wrażenie - tylko jakoś nie bardzo jestem w stanie sobie wyobrazić dla nich jakieś bardziej użyteczne, faktycznie funkcjonalne rozwiązanie. A nie chcę kupować materiałów tylko dlatego, że będą ładnie wyglądać, muszą iść za tym też jakieś walory praktyczne.
Może ktoś położył u siebie taką płytkę ceglaną i powie mi czy, gdzie i dlaczego warto ją mieć???
Edytor zaawansowany
  • milewskii 12.08.19, 08:57
    milewskii napisał(a):

> Widziałem ostatnio w jednym sklepie www.feldhaus.pl/ płytki z cegły. Przyznam, że z wyglądu zrob
    > iły na mnie świetne wrażenie - tylko jakoś nie bardzo jestem w stanie sobie wyo
    > brazić dla nich jakieś bardziej użyteczne, faktycznie funkcjonalne rozwiązanie.
    > A nie chcę kupować materiałów tylko dlatego, że będą ładnie wyglądać, muszą iś
    > ć za tym też jakieś walory praktyczne.
    > Może ktoś położył u siebie taką płytkę ceglaną i powie mi czy, gdzie i dlaczego
    > warto ją mieć???
    Po weekendzie doszła jeszcze jedna rzecz. Według ww. sklepu/producenta trzeba uważać na to, żeby nie kupić klinkieru przyszywanego zamiast prawdziwego. To jeszcze bardziej zamąciło mi w głowie... No bo jak rzetelnie odróżnić jeden od drugiego???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka