Dodaj do ulubionych

Stolarka Wołomin

29.07.07, 17:03
Co myślicie o produktach tej firmy?konkretnie zastanawiam się nad zakupem deski podłogowej i drzwi wewnętrznych tej firmy.
Prosze o podzielenie się zdobytymi doświadczeniami w uzytkowaniu i współpracy z ta firmą.
Pozdrowionka :)
Obserwuj wątek
    • cruella Re: Stolarka Wołomin 01.08.07, 22:02
      Ja mam drzwi wewnętrzne. Kompletne fiasko. Drzwi są drewniane z okleiną. Okleina
      odchodzi na narożnikach, na dole. Szprosy powyginane, farba w wielu miejscach
      przetarta do gołego drzewa.
      Nie polecam.

--
      Nie przechodź obojętnie...
      oskar.pandur.net/
    • siedemraz Re: Stolarka Wołomin 03.08.07, 14:53
      Nie polecam. Mam drzwi wewnętrzne i jest to kompletna porażka. Na realizacje
      zamówienia czekałem 2,5 miesiąca mimo że miało trwać 4-5 tygodnie. Drzwi ktore
      przyszły nie pasują do ościeżnic mimo że wg producenta stanowią komplet!!!.
      Drzwi mają 3 zawiasy a ościeżnice tylko 2. Pojęcie standardowa wysokość różni
      sie w zależności od modelu: dla najdroższego Avanti to 205 a dla troche tańszej
      Siena to 203... I oczywiście takich info nie ma ani w katalogu ani dystrybutor
      ci ich nie powie... Takich kwiatków jest więcej... Nawet nie dają zaślepek do
      dziur w futrynach.... Po prostu katastrofa. Próbuje je oddać do sklepu jako
      reklamacja ale oczywiście sklep umywa ręce... (Matbud Gliwice - omijać szerokim
      łukiem).
      • Gość: Robert Re: Stolarka Wołomin IP: 62.111.178.* 17.04.08, 14:26
        Ja też kupiłem drzwi wewnętrzne totalna porażka ościeżnice były przycięte pod
        złym kontem serwis przyjechał i zwalili winę na ekipę montującą ale kiedy
        montażyści zdemontowali okazało się że belka górna jest węższa od bocznych i
        jest nie możliwe dobrze zamontowanie ościeżnic pozostałe ościeżnice też były
        przycięte pod złym kontem kiedy po 9 m cach walki uznali reklamację i przysłali
        nowe okazało się że przy dwóch ościeżnicach jedno ramię ościeżnicy jest wykonane
        o bardziej ostrej krawędzi i po złożeniu widać nierówności totalna tandeta odradzam
      • Gość: Moni Re: Stolarka Wołomin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.09, 08:06
        podzielam zdanie!!! oprócz kiepskiej jakości, nierzeczywistych
        wymiarów, realizacji zamówienia trwającej miesiąc dłużej i
        niedostarczenia ościężnic, bardzo wiele pozostawia do zyczenia
        obsługa - ja akurat miałam tę "przyjemność" w Wiołominie....Dramat!
        Przestrzegam przed stratą czasu, pieniędzy i nerwów na walkę z
        antypatyczną, niekompetentną obsługą....
        • majlo776 Re: Stolarka Wołomin 04.06.09, 23:15
          ja w swojej karierze wspólpracowałem i wileoma firmami m.in.
          sprzedającymi Wołomin widziałem je na wystawach i słyszałem opinię
          od sprzedawców starszny badziew o dokładności wykończenia można
          wiele powiedezieć i nic dobrego terminy i cąła reszta też masakra.
          Ja z kolei dostarczałem tym ludzią drzwi porty są niedrogie i dobrej
          jakości poza tym ofert jest szeroka a termin realizacji w tej chwili
          to 3-4 tygodnie radziłbym podmienic te firmy napewno będzie to dobry
          ruch.

pozdrawiam
      • Gość: darek Re: Stolarka Wołomin IP: *.rev.masterkom.pl 03.08.10, 11:02
        Potwierdzam kaszana i totalna ignorancja klienta.Kupiłem od nich zestaw drzwi i futryny,laminat odszedł,jedne drzwi dłuższe nie pasują do futryny.Od listopada walczę,ubikacja otwarta,pytki leżą i czekają na futryne,totalna olewka.Sprzedawcy umywają ręce.Bezkarni krętacze.
      • majlo776 Re: Stolarka Wołomin 06.07.09, 22:01
        mnie to samo a maiłem do wyceny cały duży obiekt i to państwowy więc w razie
        wygrania przetargu 0 problemów z płatnością a Wołomin olał sprawę. to nawet
        Pol-Skone (bleee) mi odpisało co do wspominaego wcześniej producenta to wycenę
        drzwi nietypowych zawsze mam do trzech dni pracując tak jak teraz zastanawiam
        się dlaczego ludzie szukają taniego czegoś jak mają trochę droższych ale
        solidnych producentów pod nosem.
        pozdrawiam
    • Gość: Marek J. Re: Stolarka Wołomin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 16:38
      Widzę, że od założenia wątku minęły dwa lata. Czy coś się poprawiło
      w Wołominie? ABSOLUTNIE NIE!!!
      Zamówiłem drzwi wewnątrzlokalowe w maju. Do tej pory (koniec
      września) zamówienie nie zostało zrealizowane. W zamówieniu widniały
      zawiasy standardowe (widoczne z zewnątrz). Firma oczywiście
      przeoczyła ten fakt i zrobiła zawiasy chowane (co się okazało przy
      PIERWSZYM montażu). Montaż zakończył się jednak tak szybko jak się
      zaczął. Jeden pion pęknięty, brak zawiasów, i błędna szerokość drzwi
      zakończyła cały proces... W ramach reklamacji (czyli podobno dwa
      tygodnie) producent miał naprawić pion i poprawić szerokość drzwi.
      Okres jednak przedłużył się do 5 tygodni. Oczywiście nie obyło się
      bez problemów logistycznych. Wołomin przysłał drzwi lecz zapomniał
      zapakować wymieniany pion. Rozumiem, że ktoś może być roztargniony i
      zapomni wysłać. Nie rozumiem jednak tego, że po informacji o braku
      elementu nie wysyła go dnia następnego tylko trzeba czekać kolejne
      dwa tygodnie. Po jakimś czasie nastąpił drugi etap monatażu. Jakież
      było moje zdziwienie (i monterów), że w pionach występują trzy
      miejsca na zawiasy natomiast w drzwiach jedynie dwa. Drugi etap
      montażu zakończony. Jak zwykle. Porażką. Następnego dnia. "Mamy dla
      Pana dobrą informację... Będą robić specjalnie dla Pana nowe piony".
      Cudoooownie. Pozostaje wyrwać zamontowane już 'stare'...
      NIE POLECAM TEJ FIRMY NAJGORSZEMU WROGOWI.
      Niech Wołomin bawi się dalej w 'wojnę' z Prószkowem a nie bierze się
      za produkcję czegoś co ich przerasta.
      • majlo776 Re: Stolarka Wołomin 21.10.09, 00:03
        jest problem Pruszków siedzi to nie ma z kim walczyć a tak na marginesie
        współczuję. To co Pan napisał obrazuje dokładnie dlaczego polecam ludziom Portę
        tam takich akcji nie ma owszem jak wszędzie zdarzy się reklamacja, ale to co
        przeczytałem wygląda jakby te drzwi robił pijany w sztok pseudo stolarz. A że
        się w Wołominie nie poprawiło to też wiem, ich drzwi wyglądają tylko trochę
        lepiej niż kiedyś.
      • Gość: mac81 Re: Stolarka Wołomin IP: 80.51.66.* 23.11.09, 10:21
        Tandeta tandeta i jeszcze raz tandeta. Kupiłem drzwi Stolarki Wołomin -
        Festival białe, z szyba pośrodku drzwi. Wykonanie tragiczne - szyba w łączeniu z
        drzwiami skrzypi jakby miała zaraz wypaść, ościeżnica regulowana jest zaś tak
        dociętra jakby ktoś to ciął na "oko".. DROGA TANDETA - WYKONANIE JAK NAJGORSZE
        MADE IN CHINA. NIE POLECAM
        • majlo776 Re: Stolarka Wołomin 30.11.09, 12:34
          Miałem zamiar znajomemu załatwić drzwi Wołomin wejściowe w atrakcyjnej cenie,
          zawsze miałem do tego sceptyczne podejście, no ale kasa też się liczy,po tym co
          czytam jednak to nie był najlepszy pomysł, w końcu sam nie wierzę tej firmie
          (ale czasami sobie człowiek pomyśli co ma wisieć nie utonie). Poczekamy niech
          koleżka przyoszczędzi więcej kasy wstawimy mu Porta Gdynia i będę miał spokój i
          on też.
    • Gość: Wojciech Re: Stolarka Wołomin IP: *.compnet.com.pl 19.01.10, 22:05
      Też nie polecam. Na zamówione aż 3 drzwi czekałem 3 miesiące. Po
      odbierze okazało się, że dwoje z nich to nie te co miały być. Cóż mamy
      nowy rok, od czasu reklamacji minęły hmm już 4 miesiące i jak drzwi nie
      ma tak nie ma. O jakości trudno mi się wypowiedzieć bo jeszcze nie
      montowałem tych drzwi. Po prostu tragedia!!! NIE KUPUJCIE TAM NIC!!!
    • Gość: ARTUR Re: Stolarka Wołomin IP: 62.29.136.* 10.02.10, 00:02
      Kupiłem cztery pary drzwi z serii silwer.Jakość wykonania pozostawia
      dużo do życzenia.Zareklamowałem ten ich towar początkiem grudnia.Do
      tej pory nie otrzymałem nawet odpowiedzi od nich.Skontaktować się z
      nimi nie można,dział reklamacji nie odbiera telefonów i nie
      odpowiada na pozostawione wiadomości.Tak więc jeżeli ktoś ma zamiar
      kupić drzwi tej firmy niech się zastanowi.Ja nigdy nie popełnie
      takiego błędu
    • Gość: fixa1 Re: Stolarka Wołomin IP: *.173.21.75.tesatnet.pl 01.06.10, 16:34
      Niestety, ja również nie przeczytałam tego forum wcześniej. Na drzwi czekałam 8 MIESIĘCY, a i tak się NIE DOCZEKAŁAM.
      Najpierw wysłali nie pasujące ościeżnice, później na skrzydłach były 3 zawiasy a na ościeżnicach 2. Przy kolejnych próbach montażu okazało się, że zawiasy na siebie nie zachodzą. Później nawet jakiś "fachman" się od nich pojawił, żeby wymierzyć te zawiasy i co?
      I g... Jeżeli nikt tam nie potrafi sprawić, żeby zawiasy z ościeżnic pasowały do skrzydeł drzwiowych, to chyba czas najwyższy wycofać się z rynku!

P.s. doznania wynikające z kontaktu z ich działem reklamacyjnym - BEZCENNE!!!
      • Gość: niedoszły klient Re: Stolarka Wołomin IP: *.centertel.pl 08.06.10, 22:42
        Dorzucę do tego wątku swoje trzy grosze - chciałem zamówić w tej firmie drzwi wewnętrzne, ale minęły trzy tygodnie od pomiaru otworów drzwiowych i do tej pory nie otrzymałem nawet ostatecznej wyceny drzwi. Orientacyjny termin dostawy to 9-10 tygodni od zamówienia, ale jeśli na wycenę czeka się trzy tygodnie, to boję się pomyśleć, ile będę czekał na drzwi.
        Poczytałem sobie trochę na forum i rezygnuję z tego producenta.
        Dodam tylko, że jako potencjalny klient nie mogę się w żaden sposób skontaktować z tą firmą - nie można się dodzwonić na żaden telefon stacjonarny w salonie firmowym w Wołominie. Firma nie odpowiada również na wysyłane do nich maile. Pokusiłem się nawet o wysłanie maila do prezesa tej firmy (będącego jednocześnie właścicielem), ale odzew z tej strony również zerowy.
        Nie polecam tej firmy nawet jako potencjalny klient.
    • xfinlandia Re: Stolarka Wołomin 24.07.10, 10:53
      Kurcze, nie lubię tego drzwka na forum gazety - bo nie wiem które
      wpisy są nowe, a które nie.
      Ale fakt jest taki, ze Stolarka już UPADŁA (formalnie). Także nie
      zazdroszczę tym, co wplacili zaliczki.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka