Dodaj do ulubionych

ile mozna czekac na publikacje notki mailem?

• Gość: maniek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.06.10, 09:07
    Ja nie czekam, mam ją od razu
  • ols 30.06.10, 14:51
    Powinna się pojawić +/- od razu. Jeśli tak się nie dzieje (i po kilkunastu minutach nadal nic się nie dzieje) to prześlij maila którego wysyłasz do mpiecka (ze wszystkimi nagłówkami).
  • mojtrening 30.06.10, 21:39
    ols napisał:

> Powinna się pojawić +/- od razu. Jeśli tak się nie dzieje (i po kilkunastu minu
    > tach nadal nic się nie dzieje) to prześlij maila którego wysyłasz do mpiecka (z
    > e wszystkimi nagłówkami).

widzę więc że to bardzo wygodne rozwiązanie..... czekam już dobę, opublikowałem
    3 notki za każdym razem generując nowe adresy mailowe.

--
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
  • mojtrening 30.06.10, 21:40
    tzn,,, nie opublikowałem - jedynie wysłałem a publikacji nadal nie ma.
    --
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
  • mojtrening 01.07.10, 14:41
    ols napisał:

> Powinna się pojawić +/- od razu. Jeśli tak się nie dzieje (i po kilkunastu minu
    > tach nadal nic się nie dzieje) to prześlij maila którego wysyłasz do mpiecka (z
    > e wszystkimi nagłówkami).

każdą notkę trzeba wysyłać? To wszystko chyba mija się z celem? Co to za
    udogodnienie? Może najpierw jakieś testy nie koniecznie na użytkownikach a
    dopiero później oficjalne wypuszczenie systemu?
    --
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
  • ols 01.07.10, 15:12
    Funkcja działa, czego dowodem jest całkiem spora grupa userów, którzy z niej korzystają.
    Wystarczy zgłosić nam pojedynczy przypadek niedziałania, nie trzeba przesyłać wszystkich nieopublikowanych notek - sprawdzamy, czemu się nie opublikowało i kiedy to ustalimy wprowadzimy niezbędne poprawki.
  • ols 01.07.10, 16:27
    Tak jak napisałem wcześniej - najlepiej do mpiecka wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.