Dodaj do ulubionych

Darmowy Katalog Blox'ów

18.10.10, 15:43
Witam,

szukam chętnych na promowanie swoich blogów w katalogu blox'ów. Katalog taki powstanie jeśli znajdą się chętni na tego typu promocję. Katalog będzie całkowicie darmowy a dodanie bloga bardzo proste. Jeśli są chętne osoby, proszę pisać w komentarzach. Pozdrawiam
--
Darmowy Katalog Blox'ów - dodaj
Zdjęcia amatorskie
Darmowe gry do pobrania
Obsługa blox
Edytor zaawansowany
  • roman_j 18.10.10, 21:38
    A w jakim celu tworzyć kolejny darmowy katalogów blogów na Blox.pl, skoro jeden już istnieje? Czy chodzi Ci o wypromowanie swojego bloga, żeby zarabiać potem na reklamach w nim umieszczanych?

--
    Nad wszystkim czuwa gospodarz domu. Nie da on krzywdy zrobić nikomu
  • mojtrening 20.10.10, 20:03
    roman_j napisał:

> A w jakim celu tworzyć kolejny darmowy katalogów blogów na Blox.pl, skoro jeden
    > już istnieje? Czy chodzi Ci o wypromowanie swojego bloga, żeby zarabiać potem
    > na reklamach w nim umieszczanych?
    >

Nie komentując już twojej sygnatury, wyjaśnię, że katalog będzie miał opcję głosowania na każdy dodany blog, który będzie trafiał do top listy wg. rankingów, więc tu będzie decydowała ocena a nie jego oglądalność.

..........................
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • mika_p 20.10.10, 22:07
    Znaczy, kto będzie miał silniejsze TWA?

--
    Na złość wam wszystkim nie wypiszę się z NK! Pod prąd płynie jeno ślachetna ryba.
  • roman_j 21.10.10, 08:10
    mojtrening napisał:

> Nie komentując już twojej sygnatury,

Nie komentuj. Chyba, że mieszkasz tam, gdzie ja. smile)
    Ale mógłbyś wziąć ze mnie przykład i nauczyć się poprawnie umieszczać sygnaturę we wpisach, bo to, co znajduję w Twoich, właściwie nie jest sygnaturą, ale reklamą, która cytuje się w odpowiedziach. To zaś jest na forum raczej niemile widziane.

> wyjaśnię, że katalog będzie miał opcję głosowania na każdy dodany blog, który będzie
    > trafiał do top listy wg. rankingów, więc tu będzie decydowała ocena a nie jego oglądalność.

Oglądalność jest jednak, w mojej ocenie, podstawą rankingu mającą większy walor obiektywności. No i jeszcze te przekierowania, kiedy się wprowadza adres blogu do katalogu...
    To wygląda jak wędka do łowienia naiwnych "napędzaczy" odsłon. Rozbrajający jest ten zapis:
    * aby trafić do listy stron "popularne", lub "najlepsze" odwiedzaj jak najczęściej swój wpis w katalogu;
    A ten trochę się rozmija z pojęciem "darmowego katalogu":
    * możesz również wyróżnić swój wpis, korzystając z płatnej opcji;
    Powinieneś raczej napisać, "częściowo darmowy katalog". Albo "katalog darmowy z płatnymi usługami dodatkowymi. wink)
    Czyli tak jak myślałem, chodzi o zarabianie na innych użytkownikach Blox.pl. Mnie tam więc zatem nie będzie.

--
  • mojtrening 21.10.10, 17:00
    no widzę że filozofów nie brakuje... widzisz większość ludzi zarabia na stronach bo np. płacą za licencję danego skryptu, serwer i domene. Jesteś chyba jednym z tych co myślą że nk.pl jest portalem stworzonym dla "potrzeb" użytkowników - i jak sobie wyobrażasz takie serwisy bez reklam i zarobków. Jeśli prowadzisz jakiś serwis typu kult "Radio Maryja" lub stronę dla jakiegoś Pisowskiego, Peowskiego lub innego bezkręgowca to na pewno nie zarabiasz na reklamach tylko ktoś daje ci kasę za to. Cytujesz tu regulamin katalogu - przejżyj kilka tysięcy Seo katalogów - zobaczysz to samo - katalog jest darmowy a jeśli cie stac na 4 zł + brutto daje Ci linka na głównej i wyróżniam wpis na 30 dni we wszystkich podkategoriach - proces zrozumiany przez prostych - dziwne że ty go nie rozumiesz - ja płace za licencję katalogu a ty mi za reklamę i koło się zamyka. Katalog bloxa to pierwsza setka kulinarnych blogów skopiowanych z ks. kucharskich - jeśli nim się sugerujesz to zapewne jesteś kucharzem - więc nie wypowiadaj się na tematy pozycjonowania i reklam. Jeśli zatem wolisz coś w stylu bladzi, kominka i naszaklasa.blox - to nie mam zamiaru poświęcić ci kolejnego wiersza tej odpowiedzi.
    --
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • mika_p 21.10.10, 21:58
    No topszszsz... to jak już płacisz za licencję, to co TY z tego katalogu masz?

--
    podobno własna matka traciła do niego cierpliwość i biła go trąbą
  • mojtrening 22.10.10, 11:07
    Szkoda czasu na tłumaczenie tak dziecinnych spraw.
    --
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • roman_j 23.10.10, 13:28
    Szkoda Ci czasu na to, żeby być może kogoś do siebie przekonać? Nie chcesz się schylić nad jedną użytkowniczką? To albo kiepski z Ciebie biznesmen, albo coś kręcisz, albo już trzepiesz taką kasę, że jedna osoba mniej czy więcej nie robi różnicy. smile)

--
  • mojtrening 23.10.10, 21:40
    Czytając takie pytanie:

No topszszsz... to jak już płacisz za licencję, to co TY z tego katalogu masz?

po pierwsze stwierdzam, po słownictwie No topszszsz, że nie ma sensu dalej pisać, a po drugie tłumaczyć czegokolwiek od tego jest google.

--
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • brezly 23.10.10, 22:11
    "nie ma sensu dalej pisać, a po drugie tłumaczyć czegokolwiek od tego jest google."

Chyba sobie wstawie to do sygnaturki smile

Bardzo ciekawa rzecza jest wpisac w Gugla "wytlumacz" i zobaczyc podpowiedzi

• mika_p 24.10.10, 14:15
    - No dobrze... - wycedziła Mika przez zęby, uśmiechając się ironicznie - to jak już płacisz za licencję, to co ty będziesz z tego miał?

a po drugie tłumaczyć czegokolwiek od tego jest google.

Brakuje dwóch przecinków w tej wypowiedzi. Google jest wyszukiwarką i żeby znalazło odpowiedź na pytanie, to najpierw ona musi się w Internecie znaleźć. A ty swoją motywację usiłujesz ukryć, wykręcając się od odpowiedzi w bardzo niegrzeczny sposób.

Ale to jest proste.
    Szukasz frajerów.

--
    tg to jest sin przez cos - ale przez co? (za bash.org)
  • roman_j 23.10.10, 13:27
    Odpowiem krótko. Ty chcesz zarabiać na czymś, co ktoś inny stworzył, czyli na serwisie Blox.pl. Nie chciało Ci się stworzyć czegoś ciekawego, nowego, więc szukasz naiwnych, którzy będą zarabiać na Ciebie i pasożytujesz na Blox.pl wprowadzając do tego ludzi w błąd. To oczywiście tylko moje zdanie, zdanie filozofa, z którym możesz się nie zgadzać. smile)

--
  • mojtrening 23.10.10, 21:43
    Ty chcesz zarabiać na czymś, co ktoś inny stworzył, czyli na serwisie Blox.pl.
    - ten serwis blogowy tworzą tylko użytkownicy, bez nich to wszystko by nie istniało.

wprowadzając do tego ludzi w błąd
    - w błąd? czyli twierdzisz, że promocja katalogu nie jest promocją?

--
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • roman_j 25.10.10, 21:21
    mojtrening napisał:

> - ten serwis blogowy tworzą tylko użytkownicy, bez nich to wszystko by nie istniało.

Oczywiście. Tylko użytkownicy dzień i noc czuwają nad tym, żeby m.in. Twoje blogi działały. I tylko użytkownicy opłacają domenę, oprogramowują platformę, itp. Albo jesteś naiwny, albo myślisz, że na naiwnych trafiłeś.

> - w błąd? czyli twierdzisz, że promocja katalogu nie jest promocją?

Czy tak właśnie gdzieś napisałem?
    Twierdzę, że oferowanie czegoś, co wymaga płacenia za niektóre usługi, nie jest darmowe.

--
    Prezydent wybrany wskutek nieporozumienia...
  • roman_j 25.10.10, 21:25
    mojtrening napisał:

> wprowadzając do tego ludzi w błąd
    > - w błąd? czyli twierdzisz, że promocja katalogu nie jest promocją?

Tytuł tego wątku wprowadza ludzi w błąd na takiej samej zasadzie, jak napisanie na butelce oleju roślinnego, że nie zawiera cholesterolu. Wprowadza w błąd sugerując, że mowa jest o katalogu darmowym w przeciwieństwie do innych. A ja znam co najmniej jeszcze jeden darmowy. Moje blogi w nim są. I katalog ten nie wymaga ode mnie nieustannych odwiedzin, żeby mieć w nim dobrą pozycję. smile)

--
  • mojtrening 26.10.10, 19:54
    widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...
    --
    Zdjęcia amatorskie
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • kicior99 03.11.10, 09:51
    Jeśli tak podchodzisz do pytań, to raczej nie bardzo jest czego szukać w Twym "katalogu".
    --
    Angielskie robienie w konia
    Garść porad z Wysp
    Z wykrzyknikiem!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.