Dodaj do ulubionych

Reklama miała znikać a nadal jest

30.03.13, 07:41
Wczoraj dodałem nowy wpis i reklama nadal wisi na stronie. Skolioza.blox.pl
--
Leczenie skoliozy
Darmowe gry do pobrania
Obsługa blox
Edytor zaawansowany
  • mojtrening 30.03.13, 18:05
    Mogliście najpierw przetestować swój pomysł - kolejny wpis dodany a reklama nadal na blogu - ładnie gracie w ch...a z użytkownikami! Celowo? a jakby inaczej?!
    --
    Leczenie skoliozy
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • rozieblox 30.03.13, 19:34
    Nie widzę reklamy na wskazanym blogu. Jeśli nadal Ci wisi, to szukaj problemu u siebie.
    --
    Pomiędzy bitami *** rozie's music *** Bez Krótkich Spodni
  • iveggy 30.03.13, 23:01
    u mnie to samo, dodaję wpisy co 2-3 tygodnie, a od kilku dni zaczęły wyświetlać się reklamy i nikt nie odpowiada na moje maile. Blog: weganskienewsy.blox.pl/html

dlaczego?
  • mojtrening 31.03.13, 11:29
    iveggy napisała:

> u mnie to samo, dodaję wpisy co 2-3 tygodnie, a od kilku dni zaczęły wyświetlać się reklamy i nikt nie odpowiada na moje maile. Blog: weganskienewsy.blox.pl/html
    >
    > dlaczego?

Taki problem jest od dawna i reklamy nie znikają z automatu tylko utrzymują się jeszcze 2-3 dni - tak jest u mnie na blogach.
    --
    Leczenie skoliozy
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • mojtrening 31.03.13, 11:28
    rozieblox napisał:

> Nie widzę reklamy na wskazanym blogu. Jeśli nadal Ci wisi, to szukaj problemu u
    > siebie.

Niby jakiego problemu mam szukać u siebie???
    Jak miałeś/aś zamiar popisać się chamską odpowiedzią nie mając pojęcia o problemie nachalnych reklam to się wypowiadaj
    --
    Leczenie skoliozy
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • bartoszcze 01.04.13, 15:12
    Na przyzwoitych blogach reklamy znikają zaraz po dodaniu nowej notki.

--
    weiss, rot, gelb, blau
    SOS dla lasów tropikalnych
    Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
  • rozieblox 01.04.13, 16:57
    > Niby jakiego problemu mam szukać u siebie???
    Problemu z widzeniem reklam, których nie ma. Czy tam z wiszeniem, jak to nazywasz.

> Jak miałeś/aś zamiar popisać się chamską odpowiedzią nie mając pojęcia o proble
    > mie nachalnych reklam to się wypowiadaj
    Tych niewidocznych nachalnych reklam? Skup się może na rzeczach o których masz pojęcie, a przynajmniej nie podskakuj i nie rzucaj mięsem, jak prosisz o pomoc.

--
  • mojtrening 23.07.13, 14:32
    3 wpisy dodane w ciągu miesiąca a wasza nachalna reklama nadal jest wyświetlana.
  • mojtrening 23.07.13, 14:32
    treningi.blox.pl/html
    --
    Leczenie skoliozy
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • eela 23.07.13, 21:21
    I na pozostałych 99 blogach tez się wyświetlają?
    --
    Wszystko o Warszawie
  • mojtrening 24.07.13, 17:44
    eela napisała:

> I na pozostałych 99 blogach tez się wyświetlają?

I ty innych od trollów wyzywasz? Już ci pisałem, nie masz nic ciekawego do pisania, nie masz pojęcia to nie udzielaj bo widocznie jedynym celem jaki chcesz osiągnąć to jak największa ilość linka w stopce
    --
    Obsługa blox
  • rozieblox 24.07.13, 18:44
    Ojej, biedny spamer syfiący wokoło reklamami narzeka, że mu się reklama wyświetla. Cóż za ironia losu. suspicious Oraz: żadnych reklam nie widzę, na pewno masz coś skopane z kompem.

> jedynym celem jaki chcesz osiągnąć to jak największa ilość linka w stopce

Wdech, wydech i jeszcze raz to samo, tym razem po polsku.
    --
  • mojtrening 24.07.13, 21:10
    rozieblox napisał:

> Ojej, biedny spamer syfiący wokoło reklamami narzeka, że mu się reklama wyświet
    > la. Cóż za ironia losu. suspicious Oraz: żadnych reklam nie widzę, na pewno masz c
    > oś skopane z kompem.
    >
    > > jedynym celem jaki chcesz osiągnąć to jak największa ilość linka w stopce
    >
    > Wdech, wydech i jeszcze raz to samo, tym razem po polsku.

oj, wielki moderator z bożej łaski wypowiedział swoje mądrości i myśli że jest fajny.
    co cie interesuje ze mam reklamy na blogu, to jest zabronione? jeśli tak to wskaż cwaniaku taki punkt w regulaminie a nie wypisuj swojego bełkotu.
    Nie umiesz dać odpowiedzi to nie odpowiadaj, skoro czekasz w każdym wątku na to żeby popisać się swoją głupotą.
    chyba was nikt nie kontroluje, nie wiem kto was tu wybrał na moderatorów ale chyba to nie była typowa rekrutacja...
    --
    Leczenie skoliozy
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • eela 24.07.13, 21:28
    A regulamin czytał?

a) Agora jest uprawniona do zamieszczania reklam w serwisie Blox.pl, w tym na stronach blogów, a przychody Agory z tytułu sprzedaży tych reklam nie będą przysługiwać w jakiejkolwiek części Użytkownikowi prowadzącemu bloga,

Jesli zamieszczasz reklamy na swoim blogu to Agora ma prawo zamieszczać na twoim.
    --
    Wszystko o Warszawie
  • mojtrening 24.07.13, 22:13
    eela napisała:

> A regulamin czytał?
    >
    > a) Agora jest uprawniona do zamieszczania reklam w serwisie Blox.pl, w tym n
    > a stronach blogów, a przychody Agory z tytułu sprzedaży tych reklam nie będą pr
    > zysługiwać w jakiejkolwiek części Użytkownikowi prowadzącemu bloga,
    >

>
    > Jesli zamieszczasz reklamy na swoim blogu to Agora ma prawo zamieszczać na twoi
    > m.

nie widzę reklam u ciebie,

Tak, reklama już się nie wyświetla, ale czy za każdym razem będzie podobna sytuacja?

$7
    2. Dopuszcza się umieszczanie przez użytkowników na stronach ich blogów przekazów reklamowych oraz informacji handlowych.

tyle w temacie
    --
    Leczenie skoliozy
    Darmowe gry do pobrania
    Obsługa blox
  • rozieblox 25.07.13, 07:53
    3. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że z chwilą oznaczenia bloga w sposób wskazujący, że mogą być na jego stronach zamieszczane przekazy reklamowe lub informacje handlowe, AGORA będzie mogła wykonywać przysługujące jej prawo publikacji na takich stronach reklam wszelkiego rodzaju podmiotów, produktów lub usług - w zakresie, formie i terminach przez nią określonych.

Czy za każdym razem będziesz jęczał, że (niby) jest reklama, czy coś kiedyś dotrze?

--
  • mojtrening 25.07.13, 22:19
    rozieblox napisał:

> 3. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że z chwilą oznaczenia bloga w sposób
    > wskazujący, że mogą być na jego stronach zamieszczane przekazy reklamowe lub i
    > nformacje handlowe, AGORA będzie mogła wykonywać przysługujące jej prawo publik
    > acji na takich stronach reklam wszelkiego rodzaju podmiotów, produktów lub usłu
    > g - w zakresie, formie i terminach przez nią określonych.

>
    > Czy za każdym razem będziesz jęczał, że (niby) jest reklama, czy coś kiedyś dot
    > rze?
    >

Czy nie miało być tak, że jeśli na blogu gdzie nie ma nowych wpisów przez dłuższy czas pojawia się reklama a blogi z systematycznymi wpisami i częstymi mają być wolne od waszych reklam? Tak tłumaczyliście ta sprawę jak poszło info że narzucacie odgórnie reklamy na blogi i będę "jęczał" jeśli mam nowe wpisy a reklama jeszcze kilka dni pojawia się na blogu a już dawno nie powinno jej tam być.

--
    Obsługa blox

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.