Dodaj do ulubionych

Eksport bloga

26.08.16, 00:04
Pytanie inspirowane andsol.blox.pl/2016/08/Przenosiny.html - kiedyś było API i była możliwość eksportu bloga w cywilizowanym i przenośnym formacie. Z tego co pamiętam zostało to w pewnym momencie wyłączone i miało być później przywrócone.

I tu pytanie: jak wygląda obecnie możliwość przeniesienia bloga z Blox na inną platformę. Do czego nie namawiam, ale, gdyby ktoś odczuł potrzebę, to uważam, że powinien mieć taką możliwość...

--
Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike
Edytor zaawansowany
  • bagienny 26.08.16, 08:50
    W tej chwili nie ma takiej możliwości. API nie zostało jeszcze włączone.
  • novembre 14.12.18, 19:57
    Podbijam - minęły dwa lata, chcę wyeksportować bloga z blox.pl. Jaką mam ścieżkę postępowania?
  • wsfch 14.12.18, 23:20
    rozieblox nie żartuj, nie ironizuj, nie drwij, nie kpij, nie szydź!
    Ja się pogodziłem, że szlag trafi całą moją pracę edytorską, gdy szlag trafi blox-a.
    Treści mi nie przepadną, mam je w 99,9% zachowane...
    Już przy pierwszym wpisie, lektura forum podpowiedziała >>> ARCHIWIZUJ i robię to konsekwentnie, bo jestem CIERPLIWY!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.