Dodaj do ulubionych

Coś się zacięło, przepraszamy. - od godziny

16.09.17, 09:56
> Coś się zacięło, przepraszamy.
> Spróbuj ponownie. Czasem tak jest, że rzeczy chwilę nie działają.
> Jeśli problem będzie się powtarzał zgłoś błąd

Przy próbie zamieszczenia komentarza, zalogowany, od godziny jakoś.

PS Ostatecznie poszło.

--
Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera

--
Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera
Edytor zaawansowany
  • 16.09.17, 15:50
    Ja tak mam od wczoraj.
    Przy próbie zalogowania do blogu lub dodania komentarza wyskakuje taka informacja:
    "Coś się zacięło, przepraszamy. Spróbuj ponownie."
    To jest irytujące, bo nie mogę dostać się do swoich blogów, gdy tego chcę.

--
    splocik.blox.pl/html
  • 18.09.17, 16:05
    Sprawdziliśmy i u nas wszystko działa. Czy sprawdzaliście różne przeglądarki? Jeśli sytuacja się powtórzy przesyłajcie nam zrzuty ekranu z widokiem komunikatu błędu na blox@agora.pl - dodajcie informację o jakiej godzinie próbowaliście zalogować się na stronę/dodać komentarz i z jakiej przeglądarki korzystaliście (nazwa i numer edycji przeglądarki). Dzięki temu będziemy mogli lepiej zanalizować problemy jakie pojawiają się na bloxie i sprawniej wam pomóc
  • 19.09.17, 07:53
    U mnie też teraz działa, co napisałem, ale wtedy nie działało, przez ponad godzinę.

Ministerstwo Głupich Pytań:
    Nie sprawdzałem różnych przeglądarek, na jakich sprawdzałeś? W jakiej wersji i na jakich systemach? Nie wiesz jak wyglądają screeny z błędami, których treść jest podałem? Jeśli ten sam tekst występuje w różnych okolicznościach, które rozróżniacie screenem, to czemu nie możecie dać różnych tekstów?

Godzina: jak zwykle bezpośrednio przed wpisem na forum.

--
  • 29.09.17, 09:37
    Generalnie od dłuższego czasu widzę, że są problemy na bloxie. Publikujesz - a tu nic. Dodajesz zdjęcie - a tu nic. W kółko robisz to samosmile A i tak nic
  • 04.10.17, 18:26
    Ponownie coś nie działa a przed sekundą wszystko było ok... Co jest grane?
  • 06.10.17, 16:59
    Jeśli masz problem z dostępem do swojego bloga lub coś nie działa pisz do nas na blox@agora.pl z opisem problemu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.