Dodaj do ulubionych

Nie chcę reklam na blogu!

22.11.17, 12:31
Nigdy nie pokazywały się na moim blogu reklamy, ale ostatnio nie mogę pozbyć się wyskakującego okienka z reklamą artykułu ze zdjęciami wnętrza samolotu linii koreańskich. To reklama gazety.pl.
Macie jakąś radę? Proszę. Wkurza mnie to wyskakujące okienko sad
Edytor zaawansowany
  • bertbertbert 22.11.17, 13:53
    Cześć,
    To rozwiązanie jest w tej chwili w fazie testów. Ostateczna wersja będzie bardziej dopasowana. Promujemy treści Gazeta.pl, bo Blox jest częścią Gazeta.pl. W wersji ostatecznej będą tam promowane także blogi
  • annago1 22.11.17, 14:56
    U mnie też wyskakuje to okienko. To, że jest z Gazety i to, co ma być tam promowane w przyszłości kompletnie mnie nie interesuje. Nie chcę na swoim blogu ŻADNYCH reklam. I tak są wszędzie, zanim dotrze się do interesującego dla siebie tekstu gdziekolwiek w necie, trzeba pozamykać mnóstwo patałajstwa. Chyba można mieć święty spokój chociaż na swoim blogu?
  • rozieblox 22.11.17, 20:46
    Przecież w regulaminie Blox jest od wieków, że Agora może emitować swoje reklamy. Co więcej, robi to od dawna, tyle, że do tej pory wyłącznie robiła to na nieaktualizowanych od jakiegoś czasu (4 tyg.?) blogach.

Więc jak ktoś nie chce mieć na swoim blogu reklam, to najpierw trzeba mieć swój blog, a nie blog prowadzony przez siebie na platformie Agory.

--
    Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera
  • wsfch 23.11.17, 19:22
    rozieblox znów ...sz!
    Oba blogi które prowadzę (redaguję) na platformie Agory są MOJE i każdemu WARA od nich.
    Blog nie jest narzędziem Agory - jest dziełem (utworem) który ma właściciela prawnego - autora.
    Platforma blogowa jest własnością Agory i na niej dochodzi do wymiany barterowej usług.
    Nie znoszę portalowych ormowców!
  • rozieblox 23.11.17, 19:51
    Polecam jednak lekturę regulaminu i prawa autorskiego. Dopóki blog jest na platformie Agory, mogą go usunąć, dokleić reklamy, schować za paywallem. Treść oczywiście możesz zabrać gdzie indziej. Nawiasem, miałeś to zrobić i jeszcze nie zrobiłeś?

Regulamin Użytkownika Serwisów Internetowych Agory
    § 9 Postanowienia dodatkowe dotyczące usługi Serwisu Blox.pl i usługi Blox Lite
    9.5. O ile co innego nie wynika z odrębnej umowy zawartej pomiędzy Agorą a Użytkownikiem:

a) Agora jest uprawniona do zamieszczania reklam w Serwisie Blox.pl, w tym na stronach blogów, a przychody Agory z tytułu sprzedaży tych reklam nie będą przysługiwać w jakiejkolwiek części Użytkownikowi prowadzącemu bloga,

--
    Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera
  • wsfch 24.11.17, 11:26
    rozieblox znów ...sz!
    tradycyjnie gdy brakuje tobie argumentów, to MATACZYsz.
    Platforma blogowa Agory (Serwis Blox.pl) jest TYLKO i wyłącznie udostępnionym narzędziem.
    Blog jest treścią (nie każdy na to określenie zasługuje!) mającą swojego AUTORA.
    I autor może treść bloga usuną, zmienić, uzupełnić np. „Nie znoszę portalowych ormowców!”.
    rozieblox zaprzestań …ć!
  • rozieblox 24.11.17, 18:15
    Znowu nie odpowiedziałeś na pytanie, za to snujesz swoje wizje będące w sprzeczności z przytoczonymi faktami. Baw się dobrze.

--
  • wsfch 24.11.17, 19:56
    rozieblox,
    nie licz, że będziesz miał wpływ na moje decyzje odnośnie mojej własności autorskiej,
    nie licz, że będziesz autorem końcowego komentarza smile
    Nie znoszę portalowych ormowców!
  • krogulec14 22.11.17, 15:53
    Przykre to. Znajomi podziwiali mnie, że za swoje bazgroły nie biorę nic. Teraz będzie im trudno w to uwierzyć.
  • krogulec14 22.11.17, 15:50
    Mam coś podobnego. Znajomi pomyślą, że zszedłem na komerchę.
    Marek Pióro, autor "Plamki mazurka"
  • rozieblox 22.11.17, 20:47
    Nie ma darmowych obiadów. Nie płaci się za hosting czy domenę, to płaci się dostarczając treść.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.