Dodaj do ulubionych

Import bloga

27.12.17, 18:38
Przeczesałem forum w temacie, ale ostatni wątek pochodzi sprzed trzech lat. Czy istnieje możliwość importu bloga z serwisu blog.pl? W związku z zamknięciem serwisu z końcem stycznia zakładam nie ja jeden jestem zainteresowany przeprowadzką.
Edytor zaawansowany
  • bertbertbert 28.12.17, 14:18
    Nie ma takiej możliwości
  • rozieblox 28.12.17, 19:57
    1. Ale jakie niby zamknięcie serwisu?
    2. Możliwość eksportu do WordPressa istnieje (zwykle), ale wymaga odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się na priv podając adres bloga.

--
    Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera
  • mdjast 28.12.17, 22:48
    1. Serwis blog.pl będzie zlikwidowany z końcem stycznia. Dlatego też myślę o przenosinach na bloxa.
    2. Interesuje mnie manewr odwrotny - import z wordpressa. W tym też jesteś w stanie pomóc?
  • rozieblox 29.12.17, 09:59
    Ad. 1 Ahm. Agora też likwiduje niektóre serwisy (ale nie Blox), myślałem, że nieporozumienie. Tym bardziej, że były przed chwilą pytania o likwidację Blox w wątku obok. Niebezzasadne pytania. ;-/
    Ad. 2 Przyznam, że jestem zaskoczony kierunkiem migracji. Po zamknięciu jogger.pl praktycznie wszyscy przeszli na WordPressa, nikt na Blox (IMO słusznie). Nie jestem w stanie pomóc, w ogóle nie zastanawiałem się nad takim kierunkiem migracji, a biorąc pod uwagę przewidywaną niewielką ilość zainteresowanych - nie warto o tym myśleć. Zresztą Blox miał kiedyś API, ale zostało ono wyłączone... Skoro sami właściciele, którym najbardziej powinno zależeć, nie chcą...

--
    Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera
  • vilejka 29.12.17, 15:08
    Podpinam się pod pytanie- mam ten sam problem. Co robić? Kiedyś namówiona przez adminów przeniosłam blog z blox.p na blog.pl i teraz nie mam pojecia, jakie jest wyjście wobec likwidacji blog.pl
  • rozieblox 30.12.17, 12:30
    Jeśli macie możliwość eksportu w formacie wordpressowym, to proponuję przenieść się na coś, co ma pod spodem wordpressa. Czy to będzie własny wordpress, czy wp.com - nie ma znaczenia, co kto lubi. Wariant darmowy na wp.com daje mniej więcej to, co Blox.

--
  • mdjast 29.12.17, 20:35
    No nic, będę szukał gdzie indzie. Dzięki tak czy siak

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.