Dodaj do ulubionych

Boczna szpalta

31.01.18, 14:27
Nie znalazłam rozwiązania w odpowiedziach wiec chcę napisać o swoich problemach.
Przejrzałam proponowane przez Was blogi i jak weszłam w menu okazała sie pełna lista wpisów np. imgur.com/JYy9D9B
dlaczego u mnie tak nie ma, liczba wpisów tylko 25 wpisów nie ma widocznych wszystich wpisów w menu nie mówiąc o tym, że wolałabym aby menu było na głównej stronie przykładowo jak na tej stronie bloxa blox.blox.pl/html
Poza tym nie ma możliwości w menu sortować w/g nazwy czy ja coś źle robię?
Mój adres do bloga 1rrenatt.blox.pl/html

Edytor zaawansowany
  • bertbertbert 31.01.18, 17:12
    Wygląd menu zależy od szablonu. Na stronie blox.blox.pl ustawiony jest szablon Oslo, z rozwiniętą boczną szpaltą. Ty wybrałaś szablon Paryż. Na tym szablonie boczna szpalta rozwija się dopiero po najechaniu myszką na odpowiednie miejsce.

Tytuły wpisów z bloga wyświetlane w bocznej szpalcie to maksymalnie 10. Pojawiają się tam tylko aktualne wpisy, zgodnie z datą dodania. Nie można segregować ich alfabetycznie.

W tym szablonie maksymalna ilość wpisów wyświetlanych na stronie to 20 i takie masz ustawienia. Twoje wpisy wyświetlają się w wersji skróconej - pojawia się tytuł, ewentualne zdjęcie i początek tekstu.

w razie wątpliwości pisz do nas na blox@agora.pl
  • 1rrenatt 31.01.18, 17:30
    Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz i zaraz zmienię na Oslo. Jak mi coś nie wyjdzie napiszę Pozdrawiam
  • 1rrenatt 31.01.18, 17:37
    1rrenatt napisał(a):

> Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz i zaraz zmienię na Oslo. Jak mi coś nie wyj
    > dzie napiszę Pozdrawiam Zmieniłam na Oslo i niestety nie mam rozwiniętego menu. Zależy mi aby po wejściu w menu były tytuły wszystkich wpisów tak jak jest na innych bogach.
  • 1rrenatt 31.01.18, 18:35
    1rrenatt napisał(a):

> 1rrenatt napisał(a):
    >
    > > Bardzo dziękuje za szybką odpowiedz i zaraz zmienię na Oslo. Jak mi coś n
    > ie wyj
    > > dzie napiszę Pozdrawiam Zmieniłam na Oslo i niestety nie mam rozwinięteg
    > o menu. Zależy mi aby po wejściu w menu były tytuły wszystkich wpisów tak jak j
    > est na innych blogach.
  • 1rrenatt 31.01.18, 18:22
    Wybrnęłam z sytuacji- dziękuję

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.