Dodaj do ulubionych

Zablokowany dostęp do wszystkich stron blox

05.03.18, 11:14
Parę minut temu zajrzałem na stronę Top 1000 blogów. Tam kliknąłem na stronę - pomiedzy bitami - pozycja 92 - autor rosieblox, i dostałem od Nortona komunikat, że zablokował jakiś download. Następny komunikat był podobny, podał że źródłem ataku jest blog cynamonowy pył.
Szybko wyłączyłem przegladarkę i właczyłem Norton scan - nie znalazł zagrożeń. Mogę korzystać z internetu ale przez pewien czas ilekroć chciałem zobaczyć jakikolwiek blog dostawałem komunikat - internet zablokowany.
Sprawdziłem w tej chwili - odblokowało się i działa.
Ktoś ma wytłumaczenie?
Edytor zaawansowany
  • rozieblox 07.03.18, 07:07
    Bez dokładnych komunikatów, a jeszcze lepiej zrzutów ekranów z nimi, to można sobie tylko pogdybać. Wielu punktów wspólnych z Cynamonowym pyłem nie mam, więc albo jakiś błąd w regułach do Nortona (skontaktuj się z nimi), albo jakiś złośliwy kod w reklamach od Google doklejonych do blogów przez Blox.

--
    Pomiędzy bitami *** Początek internetu wink *** Bez Krótkich Spodni *** rowery miejskie Nextbike *** Planeta Joggera
  • pharlap 08.03.18, 00:51
    Rozie(blox), dziękuję za odpowiedź.
    Masz rację.
    Po prostu byłem tak zaszokowany, że zapomniałem o logice.
    Może następnym razem bedę przytomniejszy, ale nie mam ochoty powtarzać tego doświadczenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.