Dodaj do ulubionych

dlaczego mam blokowany widok ekranu...

22.06.18, 14:03
dlaczego od kilkunastu dni mam zasłaniany w 2/5 widok ekranu przez komunikat:
Drogi Użytkowniku!
Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem) bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Agora S.A. i Zaufanych Partnerów Agora S.A. do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji w serwisach Agora S.A. i w Internecie. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Dowiedz się więcej lub zdecyduj o zgodzie.
Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne w Serwisie treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies i im podobnych technologii. Informujemy, że poprzez dalsze korzystanie z tego Serwisu, bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych. Ustawienia w zakresie cookie możesz zawsze zmienić (więcej o cookie w Politykach Prywatności poszczególnych serwisów).
?

Czy mam napisać kolejne podanie z załącznikami: jaki system?, jaka przeglądarka? które wersje? czy dodatki? jaki komunikat? nie kadrowany PrtSc?
Edytor zaawansowany
  • bertbertbert 22.06.18, 15:33
    tak jak pisaliśmy już wielokrotnie - bez precyzyjnych informacji dotyczących danego problemu (przeglądarka, system, zrzut ekranu z widokiem strony wyświetlającej się z błędem) nie jesteśmy w stanie go skutecznie zidentyfikować i pomóc Ci w jego rozwiązaniu
  • wsfch 22.06.18, 23:00
    tak jak wielokrotnie pisałem (w @), nie będę osobom postronnym (podpisującym się administracja blox.pl) udzielał precyzyjniejszych informacji od: zwykły laptop, system typowy, przeglądarka typowa, ich wersje popularne, bez zainstalowanych dodatków, zrzut ekranu bez zmian względem wysłanego [Pt 08-06-2018 23:34].
  • wsfch 30.06.18, 21:43
    Po ośmiu dobach jest postęp - są dwa stany: da się usunąć przysłaniający komunikat lub nie da się usunąć przysłaniającego komunikatu. Owe stany są naprzemienne, zależnie od parzystości/nieparzystości kliknięć ...
    CIERPLIWOŚCI.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.