Dodaj do ulubionych

po zalogowaniu...

24.06.18, 12:20
... każda kolejna czynność powoduje wylogowanie (od ok.h1130 do teraz).
CIERPLIWOŚCI.
Edytor zaawansowany
  • wsfch 24.06.18, 12:38
    inna forma niestabilności systemu występująca przy próbach logowania lub chwilę po zalogowaniu:
    "Nie znaleziono strony o podanym adresie.
    Za chwilę zostaniesz automatycznie przekierowany na Gazeta.pl
    Przejdź na stronę główną Gazeta.pl
    Copyright @ Agora SA"
    CIERPLIWOŚCI.
  • Gość: a IP: 185.172.210.* 28.06.18, 11:08
    Od miesiaca mi się to wyświetla a blox olał - nic nie zrobił... albo bez przerwy wylogowuje mnie z bloga... mi tej cierpliwosci brakuje
  • bertbertbert 28.06.18, 15:48
    @a, tak jak pisaliśmy do Ciebie w poprzednim wpisie:

"Jeśli masz jakiś problem z działaniem bloxa zgłoś się do nas na blox@agora.pl
    Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie. Bez konkretnych, doprecyzowanych informacji nie jesteśmy w stanie skutecznie zidentyfikować Waszych problemów z bloxem i Wam pomóc"

Od czasu opublikowania tego wpisu nadal nie otrzymaliśmy od Ciebie zgłoszenia
  • Gość: a IP: 185.172.210.* 30.06.18, 07:31
    Administratorze pisałam, wysyłalam to co trzeba wszystkie zrzuty z ekranów.W każdej przeglądarce wyświetla się taki sam komunitakt. Lepiej sprawdzcie skrzynkę
  • wsfch 28.06.18, 20:09
    zasad „współpracy”:
    blox udostępnia platformę blogową >
    > bloger ma stworzyć blog - baner (nośnik),
    blox wypełni go treścią reklamową w nagłówku >
    > bloger powinien intensywnie modyfikować tło banneru reklamowego regularnym publikowaniem kolejnych wpisów,
    blox-a wadliwość techniczna, poniżej reklam zamieszczonych na tle blogów, NIE INTERESUJE.
    > bloger powinien kontrolować działanie platformy i precyzyjnie zgłaszać ewentualne niedziałanie.
    KONIEC
  • wsfch 29.06.18, 02:26
    Coś się zacięło, przepraszamy.
    Spróbuj ponownie. Czasem tak jest, że rzeczy chwilę nie działają.
    Nawet polskie litery znikły!
  • wsfch 29.06.18, 10:17
    NIE DZIAŁA.
    [Nie znaleziono bloga o podanym adresie.
    Sprawdź czy podany adres jest poprawny
    lub
    Przejdź na stronę główną Blox.pl
    Copyright @ Agora SA
    Załóż bloga Zgłoś błąd O nas]
    CIERPLIWOŚCI.
  • Gość: aa IP: 185.172.210.* 30.06.18, 07:36
    Przez cały tydzień mam to samo. Przed publikacją postu musze go kopiować bo boje sie ze przepadnie. Zawsze to robię. Raz chcialąm opublikować post, który wkleiłam z notatnika zaraz po zalogowaniu na blog a z ustawień przeniosło mnie na stronę główną bloga. Post przepadł. Dobrze, ze miałam skopiowany
  • wsfch 30.06.18, 10:30
    NIGDY nie zdobyłem się na zaufanie blox-owi, aby pisać tekst bezpośrednio w szablonie. NIGDY. Ale to tylko chroni przed utratą surowej treści. Nie chroni tekstu graficznie zmodyfikowanego (dużo tego stosuję): kursywa, pogrubienia, podkreślenia, różne czcionki i różne ich wielkości, zamieszczone linki, wyśrodkowania itd. To regularnie przy wklejaniu szlag trafia, oczywiście są różne wrażliwości na NIEDZIAŁANIE. Najgorzej jest z czcionką (rodzaj/wielkość) przy poprawianiu/uzupełnianiu tekstu wcześniej wpisanego ... CIERPLIWOŚCI.
  • wsfch 10.07.18, 09:38
    Jest wtorek 10.07.2018, h0930 - TO SAMO.
    CIERPLIWOŚCI.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.