Dodaj do ulubionych

Jak wrócić do pisania starego bloga

17.07.18, 21:02
10 lat temu pisałam bloga o Grecji.. chciałabym teraz do Niego wrócić. Nie wiem jak to zrobić. Nie pamiętam logowania ani w jaki sposób się go pisało.
Jego adres to kokkinowyzawrotglowy.blox.pl
prosze o pomoc smile
Edytor zaawansowany
  • bertbertbert 18.07.18, 16:57
    Ten blog jest zarejestrowany na login frybra79

Zaloguj się tym loginem na stronie www.blox.pl/blog/login

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła skorzystaj z opcji odzyskiwania hasła dostępnej na stronie:
    konto.gazeta.pl/konto/0,161893,22718429.html

Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania, albo problemy pisz do nas bezpośrednio na blox@agora.pl
  • ewa59 19.07.18, 07:46
    Super, bardzo dziękuję za pomoc smile
  • iveggy 17.09.18, 13:45
    Mój blog został zablokowany przez blox.pl, ponieważ nie pisałam od półtora roku i pomoc@blox.pl twierdzi, że nie ma możliwości się na niego już zalogować, a w tym przypadku jest to możliwe po 10 latach?
  • bertbertbert 24.09.18, 14:55
    Witaj,

Nie masz dostępu do swojego bloga, ponieważ Twoje konto zostało usunięte z powodu braku aktywności przez ponad 180 dni. Twoje blogi nie są zablokowane, ale z powodu usunięcia konta nie możesz się na nie zalogować i ich edytować. Jest to kwestia samego konta, a nie bloga - dlatego może się zdarzyć sytuacja, że ktoś nie pisał bloga przez 10 lat, ale ma aktywne konto i w każdej chwili może się na takiego bloga zalogować i kontynuować pisanie
  • wsfch 24.09.18, 18:42
    DOBRE!
    Autorze, po 180 dniach braku aktywności wyp.....laj!
    A twoją twórczość (twoje dzieła) będziemy dalej eksploatować - wyzyskiwać do reklam!

blox.pl (podpis)
    -
    A wczoraj wieczorem, w edytorze, gotowy do edycji na blogu wpis szlag trafił przy próbie zapisu.
    W ramach rekompensaty, po ponownym pracochłonnym edytowaniu, zapisał w ...sześciu kopiach.
    Ale, aby nie było za łatwo, na różnych poziomach edytowania, czyli w różnych wersjach!
    Pozdrawiam administratorów. Jestem CIERPLIWY.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.