Dodaj do ulubionych

Nie mogę zalogowac się na bloga

02.01.19, 16:54
Przez kilka lat prowadziłam bloga, później ze względów osobistych musiałam zaniechać pisania a teraz znów chciałam wrócić do miejsca któremu poświęciłam wiele pracy. I niestety mam problem bo w międzyczasie mój mail na gazeta.pl został zamknięty i tym samym nie mogę zalogować się na bloga kot_w_butach84. Co mogę zrobić? Założyłam pomocnicze konto kot_w_butach1984.
Bardzo proszę o pomoc.

--
Za 20 lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry.
Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.
www.kotwbutach.blox.pl
Edytor zaawansowany
  • bertbertbert 04.01.19, 13:11
    Twoje konto "kot_w_butach84" było nieaktywne przez ponad 180 dni i zgodnie z zasadami regulaminu zostało zamknięte. Ponieważ to za pomocą konta logowałaś się na swojego bloga, w tej chwili nie ma możliwości zalogowania się do panelu edycji tego bloga. Blog nie może zostać przypisany do innego konta, więc jedynie co w tej chwili możemy zrobić to zablokować blog.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.