Dodaj do ulubionych

Nie oczekuję odpowiedzi od administratora!

20.01.19, 22:54
Tak szybko z pamięci:
- statystyki z ubiegłych lat padły na przełomie 2018/2019,
- samo zliczanie wejść działa wybiórczo od 06.06.2018 i coraz mniej rzetelnie,
- powiadamianie o nowym komentarzu nie działa od dwóch miesięcy,
- zliczanie komentarzy padło kiedyś tam - min miesiąc temu,
- wysypywanie się wpisów w edytorze wraz z utratą danych, pomimo regularnego zapisywania w trakcie pracy, jest normą od 1,5 roku,
- problemy z logowaniem się na forum przez IE, trwają już od wejścia RODO, obecnie od kilku tygodni przy takowych próbach kończą się komunikatem „Nie można powrócić do wyświetlanej strony”.
Jestem CIERPLIWY (od dłuższego czasu).
Wpis dedykuję blogerom, zwłaszcza tym nowym, tu przypadkowo zabłąkanym.
Nie oczekuję odpowiedzi od administratorów - identycznie, tak jak od kilku miesięcy ich nie oczekuję na swoje maile bezpośrednio zgłaszające kolejne NIEDZIAŁANIA.
Ale poprzednie, jeszcze z okresu mojej naiwności, te odpowiedzi głupie, te nie na temat, lub mataczące kolejnymi pytaniami, mam zachowane.

Blogerze/obserwatorze, jeśli za jakiś czas ponownie szukając tego komentarza nie będziesz go mógł odnaleźć, to się …nie martw. Prawdopodobnie został usunięty przez RZUTKICH, CENZURUJĄCYCH administratorów. Ale NIE MARTW się, za kilka/kilkanaście godzi ponownie ten komentarz zamieszczę smile
Edytor zaawansowany
  • wsfch 25.01.19, 11:48
    Się naprawiło:
    - powiadamianie o nowym komentarzu,
    - zliczanie komentarzy, o dziwo bez skasowania historii,
    RZUTCY admini, bądźcie ...DUMNI.
  • Gość: a IP: 185.172.210.* 25.01.19, 18:52
    Nie działa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.